Generic selectors
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
No results!
seminari
kursi-seminari-plans
Personāla apmācību centrs AGENDA
Semināri un kursi
Profesionālajai un personības attīstībai

Korporatīvās apmācības uzņēmumā / iestādē

Apmācības uzņēmumā

Organizējot korporatīvās jeb iekšējās apmācības uzņēmumā, t.i. apmācības viena uzņēmuma ietvaros, vairāk uzmanības iespējams pievērst to jautājumu un praktisko uzdevumu risināšanai, kas ir aktuāli tieši Jūsu uzņēmumā.

Jūs interesējošo tēmu un semināra apraksta paraugu variet izvēlēties zemāk, vai arī pirms semināra un tā satura izvēles, variet ar mums sazināties, lai izklāstītu savas vajadzības un mēs ieteiksim Jums piemērotāko apmācību risinājumu un sastādīsim individuālu apmācību programmu.

Tā kā korporatīvo apmācību izmaksas veido vairāki faktori, cenas pie semināru aprakstiem nav dotas. Lai tās uzzinātu, lūdzu, aizpildiet cenas pieprasījuma formu vai rakstiet mums uz e-pastu pacagenda@pacagenda.lv

Apmācību tēmas
Semināri par tēmu “Personāla vadība”
Semināri par tēmu “Normatīvie akti un uzņēmumu dokumentu pārvaldība”
Semināri klientu apkalpošanas kvalitātes uzlabošanai
Semināri par tēmu “Reklāma un mārketings”
Datorkursi
Apmācības padagogiem un sociālās jomas darbiniekiem
Semināri skaistumkopšanas industrijas darbiniekiem
u.c. semināri personības un profesionālajai izaugsmei

Dažas nedēļas pēc semināra novadīšanas, iespējams organizēt pasniedzēja un uzņēmuma vadības vai semināra dalībnieku tikšanos, lai pārrunātu to, kā veicas iegūto zināšanu ieviešana praksē un uzdotu papildus jautājumus.

Ja Jūsu organizācijā ir vairāki darbinieki, kuriem nepieciešamas apmācības, bet finansiālās iespējas ir ierobežotas un / vai nav pietiekoši daudz apmācāmo darbinieku, lai būtu izdevīgi organizēt iekšējās apmācības uzņēmumā, piedāvājam Jums piedalīties apvienotajos korporatīvajos semināros

Savukārt, ja vēlaties kādu no šeit dotajiem semināriem vai treniņiem apmeklēt individuāli, vai nosūtīt uz to tikai dažus darbiniekus, lūdzu, sazinieties ar mums, lai uzzinātu par iespēju iekļaut Jūs interesējošās apmācības atklāto semināru plānā.

Pieteikties jaunumiem

Piesakies jaunumiem e-pastā un nepalaid garām labu semināru!
Jūs interesējošās tēmas:

Atteikties no jaunumu saņemšanas vai mainīt jaunumu saņemšanas nosacījumus būs iespējams jebkurā brīdī, pārejot uz jaunumu vēstulē norādīto saiti.

Copyright © PAC Agenda

Paldies, Jūsu pieteikums ir nosūtīts!