Korporatīvās mācības uzņēmumā / iestādē

Organizējot korporatīvās jeb iekšējās mācības uzņēmumā, t.i. mācības viena uzņēmuma ietvaros, vairāk uzmanības iespējams pievērst to jautājumu un praktisko uzdevumu risināšanai, kas ir aktuāli tieši Jūsu uzņēmumā.

Jūs interesējošo tēmu un semināra apraksta paraugu variet izvēlēties zemāk, vai arī pirms semināra un tā satura izvēles, variet ar mums sazināties, lai izklāstītu savas vajadzības un mēs ieteiksim Jums piemērotāko mācību risinājumu un sastādīsim individuālu mācību programmu.

Tā kā korporatīvo mācību izmaksas veido vairāki faktori, cenas pie semināru aprakstiem nav dotas. Lai tās uzzinātu, lūdzu, aizpildiet cenas pieprasījuma formu

 

Dažas nedēļas pēc semināra novadīšanas, iespējams organizēt pasniedzēja un uzņēmuma vadības vai semināra dalībnieku tikšanos, lai pārrunātu to, kā veicas iegūto zināšanu ieviešana praksē un uzdotu papildus jautājumus.

Ja Jūsu organizācijā ir vairāki darbinieki, kuriem nepieciešamas mācības, bet finansiālās iespējas ir ierobežotas un / vai nav pietiekoši daudz darbinieku, lai būtu izdevīgi organizēt iekšējās mācības uzņēmumā, piedāvājam Jums piedalīties 

Savukārt, ja vēlaties kādu no šeit dotajiem semināriem vai treniņiem apmeklēt individuāli, vai nosūtīt uz to tikai dažus darbiniekus, lūdzu, sazinieties ar mums, lai uzzinātu par iespēju iekļaut Jūs interesējošo tēmu atklāto semināru plānā.

Uzzināt cenu