Privātuma politika

Šī privātuma politika izskaidro to, kā SIA “PAC Agenda” (reģistrācijas numurs 40003881903, jur.adrese Albatrosu iela 26-46, Rīga), turpmāk PAC Agenda, īsteno Jūsu privātuma aizsardzību, mūsu datu apstrādes paņēmienus, to, kādā veidā Jūsu personas dati tiek apkopoti un izmantoti, un Jūsu iespējas atjaunot, labot vai dzēst mūsu rīcībā esošos Jūsu personas datus.

Informācijas uzkrāšana, izmantošana un izplatīšana.

Sazinoties ar mums ar e-pasta starpniecību, kā arī piesakoties uz semināriem, jaunumu saņemšanai, vai sazinoties ar mums ar kontaktformas starpniecību, mūsu rīcībā nonāk informācija par Jums (piemēram, vārds, uzvārds, telefona numurs, e-pasta adrese, u.tml.).

Vienmēr, kad Jūs sniegsiet šādu informāciju, tā tiks apstrādāta un uzglabāta saskaņā ar šo privātuma politiku. PAC Agenda rīkosies saskaņā ar šī brīža normatīvajiem aktiem un mēs vienmēr centīsimies ievērot šī brīža labo praksi un pilnībā aizsargāt Jūsu personas datus. Jebkura Jūsu sniegtā informācija tiks lietota tikai PAC Agenda iekšējiem mērķiem un netiks kā izplatīta tālāk, izņemot gadījumos, kad tā tiek pieprasīta saskaņā ar normatīvajiem aktiem.

Kādu informāciju ievāc PAC Agenda un kā tā tiks izmantota?

Mēs ievācam par Jums tikai to informāciju, kas nepieciešama mūsu darbam un tā tiks izmantota šādiem mērķiem:

 • kontaktinformācija (e-pasta adrese, tālruņa numurs) saziņai ar Jums saistībā ar Jūsu uzdoto jautājumu, pieteikumu uz kādu no semināriem, konsultācijām vai citiem pakalpojumiem;
 • semināra dalībnieku vārdi, uzvārdi (pēc dalībnieka vēlēšanās arī personas kods) apliecinājumu par dalību seminārā sagatavošanai;
 • maksātāja rekvizīti rēķinu sagatavošanai par semināriem, kurus vēlaties apmeklēt, vai mūsu sniegtajiem pakalpojumiem, kurus vēlaties izmantot;
 • pieteikumos uz semināriem norādītā informācija tiks saglabāta arī pēc semināra apmeklējuma, lai atvieglotu Jums pieteikšanos uz turpmākiem semināriem – lai Jūs varētu to izdarīt telefoniski vai ar e-pasta starpniecību, tikai norādot savu vārdu, pārstāvēto organizāciju un interesējošo semināru; kā arī, lai piešķirtu Jums atlaides turpmāko semināru apmeklējumiem (plašāka informācija par atlaižu piešķiršanas sistēmu šeit: https://pacagenda.lv/kursi-seminari-plans/). Pēc Jūsu pieprasījuma šī informācija var tik dzēsta jebkurā laikā;
 • e-pasta adrese (ja pieteikumā uz semināru esat atzīmējis, ka vēlaties saņemt jaunumus, vai esat pieteicies jaunumu saņemšanai) informācijas nosūtīšanai par mūsu organizētajiem semināriem, piedāvātajiem pakalpojumiem, kas Jūs varētu interesēt un būt Jums noderīgi (retos gadījumos mēs varam Jums nosūtīt arī informāciju par citu, ļoti uzmanīgi izvēlētu organizāciju sniegtajiem mācību pakalpojumiem). Ja vēlēsieties pārtraukt informācijas saņemšanu, Jūs jebkurā brīdī varat atteikties no tās, vai izmainīt jaunumu saņemšanas biežumu un tēmas, izmantojot atteikšanās saiti e-pasta vēstulēs, vai arī rakstot mums uz e-pastu pacagenda@pacagenda.lv

Aizpildot šajā tīmekļvietnē izvietotās formas, daļa tajās pieprasītās informācijas ir nepieciešama obligāti (šīs informācijas sadaļas kontaktformā un pieteikumu formās atzīmētas ar *), daļa informācijas – iesniedzama pēc Jūsu izvēles. Piemēram,

 • piesakoties jaunumu par semināriem un mūsu sniegtajiem pakalpojumiem saņemšanai, obligāti būs nepieciešams Jūsu e-pasts. Ja norādīsiet arī Jūs interesējošās tēmas, tas ļaus sagatavot Jūsu interesēm atbilstošākus piedāvājumus;
 • piesakoties uz semināriem, mēs lūgsim Jūs norādīt Jūsu vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi, tālruņa numuru un, ja maksātājs būs juridiska persona, arī maksātāja rekvizītus – uzņēmuma nosaukumu, reģistrācijas numuru, juridisko adresi (privātpersonas var izvlēties, vai norādīt rēķinā savu personas kodu un adresi vai nenorādīt). Šī informācija nepieciešama, lai mēs varētu sagatavot rēķinu, apliecinājumu par dalību seminārā un kontaktēties ar Jums par Jūsu izvēlētajām mācībām.
Pārējā informācija (konta nr., ieņemamais amats) ir iesniedzama pēc Jūsu izvēles. Konta numuru Jūs varat norādīt, ja vēlaties, lai šī informācija tiek iekļauta rēķinā. Ja, piesakoties uz semināru, norādīsiet arī savu ieņemamo amatu, būsim Jums ļoti pateicīgi, jo informācija par tā vai cita semināra dalībnieku ieņemamajiem amatiem, ļauj mums labāk pielāgot semināros sniegto informāciju tā dalībnieku darba specifikai un uzlabot mācību kvalitāti; bet, ja nevēlaties norādīt savu ieņemamo amatu, Jums tas nav obligāti jādara. Tāpat arī, ja vēlaties, lai apliecinājumā, kuru saņemsiet par semināra noklausīšanos, būtu norādīts Jūsu personas kods, piesakoties uz semināru, pieteikuma formā varat norādīt arī to. Tūlīt pēc apliecinājuma izsniegšanas, Jūsu personas kods no mūsu datu bāzes tiks dzēsts un ilgāk netiks uzglabāts.
Korporatīvo semināru dalībnieku saraksti tiek dzēsti tūlīt pēc apliecinājumu par dalību mācībās izsniegšanas.
 • pieprasot korporatīvo mācību cenas aprēķinu, izmantojot tam paredzēto formu, bez kontaktinformācijas saziņai, lūgsim Jūs norādīt arī pārstāvēto uzņēmumu / iestādi. Tas nepieciešams, lai mēs gūtu pārliecību, ka cenas aprēķina pieprasītājs pārstāv reāli eksistējošu organizāciju un varētu būt mūsu potenciālais klients.

Kādos gadījumos PAC Agenda kontaktēsies ar mani?

Mēs kontaktēsies ar Jums tikai par tēmām, kas saistītas ar mūsu darbu.

Vai PAC Agenda izplatīs (kopīgos) informāciju par mani?

PAC Agenda nekad neizplatīs Jūsu sniegto informāciju un saglabās Jūsu personas datu konfidencialitāti, izņemot:

 • normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos;
 • gadījumos, kad mums kontrolējošajām institūcijām ir jāuzrāda mācību aktivitāšu dalībnieku saraksti, fotogrāfijas, kas atspoguļo pasākumu norisi, mācību dalībniekiem izsniegto apliecinājumu par dalību mācībās kopijas u.tml. (piemēram, ES projektos).

Cik ilgi PAC Agenda glabās informāciju par mani un, vai ir iespējams atjaunot, labot vai dzēst manus datus?

Mēs uzglabāsim informāciju par Jums mūsu datu bāzē ne ilgāk, kā tas būs nepieciešams. Lūdzu, rakstiet mums uz e-pastu pacagenda@pacagenda.lv vai sūtiet pieprasījumu uz pasta adresi Albatrosu iela 26-46, Rīga, LV-1030, ja vēlaties labot, atjaunot vai dzēst informāciju par sevi. Informāciju par mūsu rīcībā esošajiem Jūsu personas datiem Jūs varēsiet saņemt pēc tam, kad tiks veikta Jūsu, kā savu datu pieprasītāja, identifikācija. Tāpēc, pēc pieprasījuma labot vai dzēst Jūsu datus, kas ir mūsu rīcībā, dati tiks saglabāti ierobežotu laiku, kāds saprātīgi nepieciešams, lai gūtu pārliecību, ka Jūsu datiem necenšas piekļūt, vai Jūsu datu labojumu vai dzēšanu neveic trešā persona.

Nosūtot pieprasījumu, Jūs varat:

 • uzzināt vai mūsu rīcībā ir kādi dati par Jums un, ja ir, tad kādi tieši;
 • labot / mainīt datus, kas par Jums ir mūsu rīcībā;
 • likt mums dzēst jebkādus datus, ka par Jums ir mūsu rīcībā;
 • uzzināt, kā mēs izmantojam datus par Jums.

Sīkdatnes (Cookies).

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatne ir neliela teksta datne, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad Jūs atverat vietni. Sīkdatnes vietnei palīdz atcerēties iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

Kāpēc PAC Agenda izmanto sīkdatnes?

PAC Agenda savā tīmekļvietnē www.pacagenda.lv lieto ļoti vienkāršas sīkdatnes, lai nodrošinātu tīmekļvietnes galvenās funkcijas.

Mēs lietojam Google Analytics, lai iegūtu informāciju par apmeklējumu skaitu, meklējumu pieprasījumiem un mūsu tīmekļvietnes apmeklējumu specifiku. Google Analytics uzglabā IP adreses anonīmā veidā tās Google serveros un nekad nesaista Jūsu IP adresi ar kādu personīgu identificējamu informāciju. Informācija mums ir pieejama un tiek izmantota tikai apkopotā veidā un mēs nekad neizmantosim Google Analytics, lai izsekotu vai ievāktu kādu personīgi identificējamu informāciju. Iepazīties ar Google Analytics pakalpojumu sniegšanas noteikumiem varat šeit: http://www.google.com/analytics/terms/us.html

Kā var kontrolēt sīkdatnes?

Pēc vēlēšanās varat sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāk lasiet šeit: www.allaboutcookies.org. Jūs varat izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir jūsu datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā jums būs pašrocīgi jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, un, iespējams, nedarbosies dažas funkcijas. Lai novērstu to, ka sīkfaila ģenerētie tīmekļa lietojuma dati (tostarp IP adrese) tiek pārsūtīti un apstrādāti uzņēmumā Google, lejupielādējiet un instalējiet šo pārlūkprogrammas spraudni: http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=en.

Drošība.

Mēs veicam aizsardzības pasākumus, lai sargātu Jūsu datus kā tīmekļvietnē, tā arī ārpus tās. Jūsu dati ir pieejami tikai tiem darbiniekiem, kam tie ir nepieciešami specifiska darba veikšanai (piemēram, lai sazinātos ar Jums, nosūtīt Jums informāciju, izrakstītu rēķinus u.tml.). Datori un serveris, kurā tiek uzglabāti personu dati, atrodas drošā vidē un tiek aizsargāti ar parolēm, ugunsmūriem u.c. drošības līdzekļiem, atbilstoši mūsdienu tehnoloģijām.


SIA “PAC Agenda” patur tiesības laiku pa laikam atjaunot vai izmainīt šo privātuma politiku. Jebkuras izmaiņas šajā privātuma politika tiks publicēta šajā tīmekļvietnē un tās lietotāji jebkurā brīdī var iepazīties ar izmaiņām. Aicinām lietotājus, kuriem ir kādi jautājumi par iegūto datu iegūšanu un izmantošanu caurskatīt šo privātuma politiku regulāri.

Print Friendly, PDF & Email

Subscribe for news

Subscribe for news by e-mail and don’t miss a good seminar!

You can to opt out of receiving news or to change the conditions for receiving news at any time by following the link in the newsletter.

Pieteikties jaunumiem

Piesakies jaunumiem e-pastā un nepalaid garām labu semināru!

Atteikties no jaunumu saņemšanas vai mainīt jaunumu saņemšanas nosacījumus būs iespējams jebkurā brīdī, pārejot uz jaunumu vēstulē norādīto saiti.