Iesaki jaunu mācību tēmu, vai atsūti jautājumus un saņem 25% atlaidi semināra apmeklējumam!

Lai mācību procesu padarītu maksimāli efektīvu un klausītāju vēlmēm atbilstošu, aicinām iesūtīt ierosinājumus jaunām semināru tēmām!

Ja Jūsu ieteikums tiks izmantots jauna semināra veidošanā un par Jūsu ieteikto tēmu tiks organizētas mācības, dalībai šajās mācībās saņemsiet 25% atlaidi! Par mācību datumu un grupas komplektēšanās procesu informēsim Jūs personīgi.

Galvenos mācību virzienus, par kuriem veidojam seminārus šobrīd, varat skatīt mūsu mājaslapas sadaļā “Mācības uzņēmumā“. Tāpat gaidīsim ieteikumus arī par citām Jūs interesējošām tēmām.

Atlaide summējas ar pastāvīgo klientu atlaidēm un PAC Agenda dāvanu kartēm. Savukārt 25% atlaide netiek piešķirta, ja jautājumi tiek uzdoti saistībā ar tiem semināriem, kuri jau ir iekļauti iekļauti atklāto semināru plānā.

Tāpat arī priecāsimies saņemt Jūsu ierosinājumus iekļaut semināru plānā kādu no sadaļā “Mācības uzņēmumā” dotajiem semināru un treniņu paraugiem. Tomēr arī šajā gadījumā papildus atlaide piešķirta netiks.

Jautājumus un tēmu ieteikumus lūdzam sūtīt, aizpildot šo formu:

Print Friendly, PDF & Email

Subscribe for news

Subscribe for news by e-mail and don’t miss a good seminar!

You can to opt out of receiving news or to change the conditions for receiving news at any time by following the link in the newsletter.

Pieteikties jaunumiem

Piesakies jaunumiem e-pastā un nepalaid garām labu semināru!

Atteikties no jaunumu saņemšanas vai mainīt jaunumu saņemšanas nosacījumus būs iespējams jebkurā brīdī, pārejot uz jaunumu vēstulē norādīto saiti.