Korporatīvās mācības uzņēmumā / iestādē

Organizējot korporatīvās jeb iekšējās mācības uzņēmumā, t.i. mācības viena uzņēmuma ietvaros, vairāk uzmanības iespējams pievērst to jautājumu un praktisko uzdevumu risināšanai, kas ir aktuāli tieši Jūsu uzņēmumā.

Jūs interesējošo tēmu un semināra apraksta paraugu varat izvēlēties zemāk, vai arī pirms semināra un tā satura izvēles, varat ar mums sazināties, lai izklāstītu savas vajadzības un mēs ieteiksim Jums piemērotāko mācību risinājumu un sastādīsim individuālu mācību programmu.

Tā kā korporatīvo mācību izmaksas veido vairāki faktori, cenas pie semināru aprakstiem nav dotas. Lai tās uzzinātu, lūdzu, aizpildiet cenas pieprasījuma formu zemāk.

 

Dažas nedēļas pēc semināra novadīšanas, iespējams organizēt pasniedzēja un uzņēmuma vadības vai semināra dalībnieku tikšanos, lai pārrunātu to, kā veicas iegūto zināšanu ieviešana praksē un uzdotu papildus jautājumus.

Savukārt, ja vēlaties kādu no šeit dotajiem semināriem vai treniņiem apmeklēt individuāli, vai nosūtīt uz to tikai dažus darbiniekus, lūdzu, sazinieties ar mums, lai uzzinātu par iespēju iekļaut Jūs interesējošo tēmu atklāto semināru plānā.

Uzzināt cenu

Aizpildot šo formu, Jūs varat pieprasīt cenu tiem semināriem un kursiem, kuru apraksti ir izvietoti sadaļā „Мācības uzņēmumā”.
Ja vēlaties izveidot jaunu semināru un / vai kombinēt tēmas no dažādiem semināriem, atbilstoši Jūsu uzņēmuma vajadzībām, lūdzu, rakstiet uz e-pasta adresi pacagenda@pacagenda.lv vai zvaniet uz tālruņa numuru 22010175.
Print Friendly, PDF & Email

Subscribe for news

Subscribe for news by e-mail and don’t miss a good seminar!

You can to opt out of receiving news or to change the conditions for receiving news at any time by following the link in the newsletter.

Pieteikties jaunumiem

Piesakies jaunumiem e-pastā un nepalaid garām labu semināru!

Atteikties no jaunumu saņemšanas vai mainīt jaunumu saņemšanas nosacījumus būs iespējams jebkurā brīdī, pārejot uz jaunumu vēstulē norādīto saiti.