Current Status
Not Enrolled
Cena
Slēgts
Get Started
Šis kursi pašlaik ir slēgts

Ugunsdrošība un drošība likumos un praksē. Riski, rīcība un atbildība

SEMINĀRA MĒRĶIS

Likumi un normatīvie dokumenti reglamentē, kā nepieļaut ugunsgrēku, kā arī rīcību tajos. Taču ikdienā nereti šķietama neuzmanība var novest pie bīstamas situācijas. Savukārt drošību uz ūdens nenosaka nekādi likumdošanas akti. Peldēties vai ne, iet uz ledus vai ne – tā ir ikviena paša izvēle. Nelaimes gadījumos uz ūdens Latvijā iet bojā vairāk cilvēku nekā ugunsgrēkos. Kas vainojams katrā nelaimes gadījumā – likuma neievērošana, nejaušība vai neuzmanība.

Šī semināra mērķis ir vērst uzmanību uz būtiskākajām kļūdām, kuras pieļauj cilvēki, tādējādi apdraudot savu un līdzcilvēku drošību, kā arī rīcību, kā no tā izvairīties un rīcība, ja nelaime jau ir notikusi.

GAIDĀMAIS REZULTĀTS

Dalībnieki iegūs zināšanas par jautājumiem, kas svarīgi ikvienam, lai justos droši, zinātu, kā sevi un citus pasargāt, kā rīkoties, ja notikusi nelaime.

SEMINĀRA TĒMAS

  • Ugunsgrēka bīstamības faktori – karstums, dūmi, tumsa. Kādus draudus tas rada?
  • Ugunsgrēka iemesli – no sodāmas ugunsdrošības noteikumu neievērošanas līdz neapzinātai neuzmanībai.
  • Rīcība ugunsgrēka laikā, ja ugunsgrēks izcēlies dzīvojamā mājā vai sabiedriskā iestādē.
  • Ieteikumi, ja esat atbildīgi par bērniem, veciem cilvēkiem, cilvēkiem ar īpašām vajadzībām
  • Vai varam būt gatavi dabas stihijām (vētra, pali)?
  • Nelaimes gadījumi uz ūdens un ledus
  • Kas jāzina par tālruni 112

SEMINĀRA NORISE

Interaktīva, elastīga darba forma, ar mērķi jaunās zināšanas pielietot praksē: lekcija, diskusijas, situāciju analīze, atbildes uz jautājumiem.

SEMINĀRU VADA

Inga_Vetere
Inga Vetere

Bijusī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas priekšniece (līdz 2014.gadam). Studējusi Latvijas Valsts universitātes Filoloģijas fakultātes Žurnālistikas nodaļā un Maskavas Valsts universitātes Žurnālistikas fakultātē, iegūstot maģistra grādu. Ilgstoša pieredze strādājot, gan par žurnālistu, gan sabiedrisko attiecību speciālistu Iekšlietu ministrijā, Valsts policijā un pēdējos septiņus gadus Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā. Tādēļ pieredze un savs skatījums uz ugunsdrošības un drošību veidojies gadu gaitā, analizējot konkrētus gadījumus un uz lielākajiem ugunsgrēkiem un glābšanas darbiem arī izbraucot uz notikuma vietu, piemēram, vilciena avārija 2004.gadā, ugunsgrēks Reģu pansionātā.

SEMINĀRA ILGUMS: 4 STUNDAS

Semināru iespējams organizēt Latvijas ugunsdzēsības muzeja telpās ar papildus ekskursiju pēc semināra

Uzzināt cenu

Aizpildot šo formu, Jūs varat pieprasīt cenu tiem semināriem un kursiem, kuru apraksti ir izvietoti sadaļā „Мācības uzņēmumā”.
Ja vēlaties izveidot jaunu semināru un / vai kombinēt tēmas no dažādiem semināriem, atbilstoši Jūsu uzņēmuma vajadzībām, lūdzu, rakstiet uz e-pasta adresi pacagenda@pacagenda.lv vai zvaniet uz tālruņa numuru 22010175.
Print Friendly, PDF & Email

Subscribe for news

Subscribe for news by e-mail and don’t miss a good seminar!

You can to opt out of receiving news or to change the conditions for receiving news at any time by following the link in the newsletter.

Pieteikties jaunumiem

Piesakies jaunumiem e-pastā un nepalaid garām labu semināru!

Atteikties no jaunumu saņemšanas vai mainīt jaunumu saņemšanas nosacījumus būs iespējams jebkurā brīdī, pārejot uz jaunumu vēstulē norādīto saiti.