Current Status
Not Enrolled
Cena
Slēgts
Get Started
Šis kursi pašlaik ir slēgts

Komunikācija darba vidē 1 / Rakstiskās komunikācijas uzlabošana

Modernajā pasaulē, kad klātienes tikšanās un klātienes sarunas bieži tiek aizvietotas ar rakstisku komunikāciju e-pastos un informatīvajos materiālos, bieži vien ir grūti izvērtēt, kā šī komunikācija darbojās un cik tā ir efektīva. Analizējot reālu rakstiskās komunikācijas uzdevumu rezultātus nākas secināt, ka nereti teksta izsūtītājs un tā saņēmējs dažādi uztver, izprot un interpretē teksta saturu.

Šajā seminārā runāsim par to, kā uzlabot rakstisko komunikāciju, kā ieviest tās satura analīzi un paaugstināt darbinieku izpratni par rakstiskās komunikācijas procesu kopumā. 

SEMINĀRA SATURS

  1. Satura analīze un vēstuļu saņēmēju reakcijas
  2. Rakstiskās sarunas analīze no kognitīvās izpratnes puses
  3. Emociju izmantošana rakstiskajā komunikācijā
  4. Atgriezeniskās saites veidošana rakstiskajā komunikācijā
  5. Tehniku un stratēģiju ieviešana rakstiskajā komunikācijā
  6. Komunikācijas audits un kontrole
  7. Negatīvās un pozitīvas pieredzes piemēri komunikācijas uzlabošanai

Šis seminārs nav par gramatiku un pareizrakstību! Šis seminārs ir par sarakstes būtību un sūtību, tās saturu, stratēģiju, sarakstes mērķu un uzdevumu sasniegšanu, emocionālajām izpausmēm tajā u.tml. Īsāk sakot, par to, lai Jūsu rakstītais tiktu saprasts tieši tā, kā bijāt plānojuši.

SEMINĀRU VADA

Lektors Andrejs Kozlovs
Andrejs Kozlovs
Kurš izmantojot jaunākās komunikācijas metodes, veidojis komunikāciju modeļus tādos republikas nozīmes objektos kā Liepājas pilsētas koncertzāle “Lielais Dzintars”, EUROPASS CV, Study in Latvia u.c. Vadījis Eiropas Parlamenta projektus, piedalījies starptautisku projektus realizācijā. Ieguvis augstāko akadēmisko grādu biheiviorismā, maģistra grādu sabiedriskajās attiecībās. Vadītāja un sabiedrisko attiecību speciālista pieredze – vairāk kā 13 gadi. Kopš 2005.gada vada seminārus un treniņus visdažādākajām auditorijām gan Latvijā, gan citur pasaulē par vadītprasmju uzlabošanu, stresa un konfliktu vadību, prokrastināciju, smadzeņu darbības optimizēšanu, sabiedrisko attiecību veidošanu, komunikāciju, telemārketingu, publisko uzstāšanos u.c. tēmām.

SEMINĀRA ILGUMS: 6 STUNDAS

Iespējamās semināra valodas: latviešu, angļu vai krievu

Uzzināt cenu

Aizpildot šo formu, Jūs varat pieprasīt cenu tiem semināriem un kursiem, kuru apraksti ir izvietoti sadaļā „Мācības uzņēmumā”.
Ja vēlaties izveidot jaunu semināru un / vai kombinēt tēmas no dažādiem semināriem, atbilstoši Jūsu uzņēmuma vajadzībām, lūdzu, rakstiet uz e-pasta adresi pacagenda@pacagenda.lv vai zvaniet uz tālruņa numuru 22010175.
Print Friendly, PDF & Email

Subscribe for news

Subscribe for news by e-mail and don’t miss a good seminar!

You can to opt out of receiving news or to change the conditions for receiving news at any time by following the link in the newsletter.

Pieteikties jaunumiem

Piesakies jaunumiem e-pastā un nepalaid garām labu semināru!

Atteikties no jaunumu saņemšanas vai mainīt jaunumu saņemšanas nosacījumus būs iespējams jebkurā brīdī, pārejot uz jaunumu vēstulē norādīto saiti.