Personības individualitāte komunikācijas mijiedarbībā

Current Status
Not Enrolled
Cena
Slēgts
Get Started
Šis kursi pašlaik ir slēgts

Personības individualitāte komunikācijas mijiedarbībā

2024.gada 31.janvārī (plkst. 10.00 – 12.00) / Vebinārs tiešsaistē!

Semināra mērķis: papildināt dalībnieku zināšanas un iemaņas efektīvākai saskarsmei ikdienā, pilnveidojot personīgās kompetences, kas nepieciešamas ikdienas komunikācijā, lai nerastos lieki pārpratumi.

Semināra tēmas:

  1. Cilvēku psiholoģiskie tipi;
  2. Personību slēptās vajadzības;
  3. Problemātiskas personas;
  4. Aizsardzības mehānismi;
  5. Manipulācijas atpazīšana un rīcība;
  6. Izvairīšanās no atbildības (bezatbildīga rīcība, kas atkārtojas);
  7. Agresijas atpazīšana (t.sk. pasīvās) un rīcība.

Semināra metodika: tiešsaiste, ar mērķi jaunās zināšanas pielietot ikdienā: lekcija, praktiski vingrinājumi, piemēri, uzdevumi, pašrefleksijas iespējas un atbildes uz dalībnieku jautājumiem.

SEMINĀRU VADA:

Majore-2-1.jpg
Laila Majore

Praktizējoša psiholoģe (Mg.Psych), mediatore**, pedagoģe, uzņēmēja, lektore ar vairāk kā 25 gadu pieredzi apmācībā un konsultēšanā. 17 gadus SIA „Pieci elementi” (pakalpojumu sniegšanas sfēra) vadītāja; Islande SPA mentore, līdz 2008.g. Islande SPA direktore. Kopš 2005.gada līdz šim brīdim biedrības „LEVIC” valdes priekšsēdētāja. 
Vada seminārus kopš 1994. gada organizācijās, mācību iestādēs par saskarsmi, konfliktu/domstarpību risināšanu, stresa menedžmentu, lietišķo etiķeti, protokolu, vadītprasmi, darbinieku pašmotivācijas veidošanu, kolektīva veidošanu, saliedēšanu, klientu apkalpošanas kultūru, merčendaizingu u.c.

CENA

piesakoties līdz 29.janvārim: 44,00 EUR + PVN = 53,24
piesakoties pēc 29.janvāra: 54,00 EUR + PVN = 65,34 EUR
(apliecinājums par dalību seminārā iekļauts cenā)
(pastāvīgā klienta atlaide šim pasākumam piemērota netiek)

Atsauksmes par iepriekšējiem Lailas vadītajiem semināriem:

“Noderīgi ir problemātiskās situācijas laicīga pamanīšana un metodes konfliktu risināšanai. Ļoti veiksmīgi un saprotami bija pasniedzējas izvēlētie piemēri un to skaidrojumi.
Paldies par interesanto un noderīgo semināru!”

“Ieguvums ir milzīgs, jo izvēlētā tēma ir ļoti, ļoti noderīga darbam.”

“Ļoti profesionāla vadītāja, kura spēj profesionāli izzināt auditorijas nepieciešamības un konkrēti strādā ar šiem jautājumiem, lai rastu atbildes, risinājumus.”

“Paldies, ka radījāt to sajūtu, ka esat zinoša savā jomā un nenākat mūs mācīt vai pārmācīt, bet gan dalīties savās zināšanās, kuras ir pārbaudītas un darbojas praksē. Man tikai atliek izvēlēties – pieņemt vai nepieņemt, darīt vai nedarīt.
Paldies par jēgpilnām divām dienām un ko es vēl ievēroju mēs “nesēdējām telefonos”, tā mūsdienās ir liela māksla ieintriģēt tik tālu, ka telefons izpaliek :)”

Vairāk atsauksmju šeit

Kā notiek tiešsaistes vebināri?

– izdales materiālus un saiti uz vebināra “norises vietu” saņemsiet dienu pirms vebināra;
– apliecinājumus par dalību seminārā saņemsiet PDF formātā savā e-pastā;
– vebinārs tiks ierakstīts un pēc pieprasījuma dalībnieki varēs saņemt pieeju tā ierakstam (ieraksts būs pieejams 5 dienas).

Lai nodrošinātu vebināra dalībnieku (īpaši to, kuri vebinārā piedalās aktīvi, pauž savu viedokli, dalās ar informāciju u.tml.) konfidencialitāti, personas datu aizsardzību un, lai radītu drošu mācību vidi, vebināra ieraksta skatīšanās ir paredzēta TIKAI tiem, kas iepriekš uz šo vebināru ir reģistrējušies.
Lai piekļūtu ierakstam, jāreģistrējas, izmantojot to e-pasta adresi, kurā saņemta pieeja tiešsaistes vebināram.

Print Friendly, PDF & Email

Subscribe for news

Subscribe for news by e-mail and don’t miss a good seminar!

You can to opt out of receiving news or to change the conditions for receiving news at any time by following the link in the newsletter.

Pieteikties jaunumiem

Piesakies jaunumiem e-pastā un nepalaid garām labu semināru!

Atteikties no jaunumu saņemšanas vai mainīt jaunumu saņemšanas nosacījumus būs iespējams jebkurā brīdī, pārejot uz jaunumu vēstulē norādīto saiti.