Current Status
Not Enrolled
Cena
Slēgts
Get Started
Šis kursi pašlaik ir slēgts

Motivācija caur pašmotivāciju – pozitīvas izmaiņas mērķu sasniegšanā un efektīva laika izmantošanā

Grūti jeb tik pat kā nav iespējams nevienu (arī sevi ne) motivēt, ja pats cilvēks nevēlas, jeb viņam nav pašmotivācijas. Tas arī izskaidro daudzu cilvēku, vadītāju, vecāku, neapmierinātību par to, ka netiek sasniegti mērķi, nav produktivitātes, darbinieki, partneri, bērni nav motivēti, utt. Ja arī izdodas kādu motivēt, tad tas ir gan laika ietilpīgs process, gan nopietns enerģijas patēriņš, kas nereti nedarbojas ne tuvu ilgtermiņā. Bet kā tad? Par to tad arī seminārs.

SEMINĀRA MĒRĶIS

Dot iespēju semināra dalībniekiem izprast pašmotivācijas mehānismus un atšķirību starp motivēšanu un pašmotivāciju, tās efektivitāti mērķu sasniegšanā, produktivitātē un efektīva laika izmantošanā, kā arī, praktiski darbojoties, nostiprināt iegūtās zināšanas.

SEMINĀRA DALĪBNIEKI

Gan tie, kas vēlas uzlabot savu pašmotivāciju un iemācīties efektīvāk izmantot savu laiku, gan tie, kas vēlas uzzināt kā veicināt motivācijas un laika vadības prasmju attīstību saviem darbiniekiem, tuviniekiem, u.c.

SEMINĀRA TĒMAS

 1. Pašmotivācijas faktori un mērķi.
 2. Iekšējie un ārējie motivātori.
 3. Kāpēc ārējie motivātori darbojas īslaicīgi jeb nesasniedz vēlamo rezultātu?
 4. Kas nosaka pašmotivāciju?
 5. Personīgo motivātoru apzināšanās mērķu sasniegšanā.
 6. Apzinātie un neapzinātie motīvi.
 7. Pašmotivācijas attīstība.
 8. Kā veicināt pašmotivāciju (sev, tuviniekiem, darbiniekiem u.c.)?
 9. Uzmanība. Kam uzmanību veltāt jūs? Kam jūsu darbinieki?
 10. Kur paliek mūsu laiks?
 11. Iestrēgstošie faktori – pašmotivācijas kavētāji.
 12. Pašmotivācijas svara kausi.
 13. Salami princips.
 14. Mērķtiecīga virzība.
 15. Svinības.

SEMINĀRA NORISE

Interaktīva, elastīga darba forma, ar mērķi jaunās zināšanas pielietot praksē: lekcija, diskusijas, praktisko uzdevumu risināšana, situāciju analīze.

SEMINĀRU VADA

Lektore Laila Majore
Laila Majore
Praktizējoša psiholoģe (Mg.Psych), mediatore**, pedagoģe, uzņēmēja, lektore ar 20 gadu pieredzi apmācībā un konsultēšanā. Ieguvusi sertificēta mediatora statusu. 17 gadus SIA „Pieci elementi” (pakalpojumu sniegšanas sfēra) vadītāja; Islande SPA mentore, līdz 2008.g. Islande SPA direktore. Kopš 2005.gada līdz šim brīdim biedrības „LEVIC” valdes priekšsēdētāja. Vada seminārus kopš 1994. gada organizācijās, mācību iestādēs par saskarsmi, konfliktu/domstarpību risināšanu, stresa menedžmentu, lietišķo etiķeti, protokolu, vadītprasmi, darbinieku pašmotivācijas veidošanu, klientu apkalpošanas kultūru, pārdošanas mākslu, telemārketingu u.c.

SEMINĀRA ILGUMS: 6 STUNDAS.

Uzzināt cenu

Aizpildot šo formu, Jūs varat pieprasīt cenu tiem semināriem un kursiem, kuru apraksti ir izvietoti sadaļā „Мācības uzņēmumā”.
Ja vēlaties izveidot jaunu semināru un / vai kombinēt tēmas no dažādiem semināriem, atbilstoši Jūsu uzņēmuma vajadzībām, lūdzu, rakstiet uz e-pasta adresi pacagenda@pacagenda.lv vai zvaniet uz tālruņa numuru 22010175.
Print Friendly, PDF & Email

Subscribe for news

Subscribe for news by e-mail and don’t miss a good seminar!

You can to opt out of receiving news or to change the conditions for receiving news at any time by following the link in the newsletter.

Pieteikties jaunumiem

Piesakies jaunumiem e-pastā un nepalaid garām labu semināru!

Atteikties no jaunumu saņemšanas vai mainīt jaunumu saņemšanas nosacījumus būs iespējams jebkurā brīdī, pārejot uz jaunumu vēstulē norādīto saiti.