Current Status
Not Enrolled
Cena
Slēgts
Get Started
Šis kursi pašlaik ir slēgts

Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršana

APMĀCĪBU TĒMAS:

  • „netīrās naudas” un tās „atmazgāšanas” definīcijas un to izmaiņas laika gaitā, legalizācijas būtība, stadijas, aktualitātes;
  • LR likumdošana (Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanas likums, MK noteikumi par neparasta darījuma pazīmju sarakstu un kārtību, kādā sniedzami ziņojumi par neparastiem vai aizdomīgiem darījumiem, FKTK klientu padziļinātās izpētes normatīvie noteikumi;
  • Iekšējās kontroles sistēmas izveides normatīvie noteikumi un uz risku balstītu klientu izpētes principi);
  • starptautiskā likumdošana (Eiropas Padomes konvencija „Par noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanu, kā arī šo līdzekļu meklēšanu, izņemšanu un konfiskāciju”, EP direktīvas 2005/60/EK un 2006/70/EK, FATF 40+9 rekomendācijas, ASV Patriot Act, Wolfsbergas principi, Bāzeles principi.

SEMINĀRU VADA

Lieljuksis
Aldis Lieljuksis
Zvērināts advokāts, Rīgas Stradiņa universitātes Juridiskās fakultātes asociēts profesors, atvaļināts ģenerālis. Strādājis par Valsts ugunsdzēsība un glābšanas dienesta priekšnieka vietnieku, Iekšlietu ministrijas Valsts sekretāru, Valsts policijas priekšnieku. Ar Ministru prezidenta rīkojumu izveidotu 11 darba grupu vadītājs un dalībnieks valsts institucionālās sistēmas un normatīvo aktu pilnveidošanā.

SEMINĀRA ILGUMS: 5 STUNDAS

Uzzināt cenu

Aizpildot šo formu, Jūs varat pieprasīt cenu tiem semināriem un kursiem, kuru apraksti ir izvietoti sadaļā „Мācības uzņēmumā”.
Ja vēlaties izveidot jaunu semināru un / vai kombinēt tēmas no dažādiem semināriem, atbilstoši Jūsu uzņēmuma vajadzībām, lūdzu, rakstiet uz e-pasta adresi pacagenda@pacagenda.lv vai zvaniet uz tālruņa numuru 22010175.
Print Friendly, PDF & Email

Subscribe for news

Subscribe for news by e-mail and don’t miss a good seminar!

You can to opt out of receiving news or to change the conditions for receiving news at any time by following the link in the newsletter.

Pieteikties jaunumiem

Piesakies jaunumiem e-pastā un nepalaid garām labu semināru!

Atteikties no jaunumu saņemšanas vai mainīt jaunumu saņemšanas nosacījumus būs iespējams jebkurā brīdī, pārejot uz jaunumu vēstulē norādīto saiti.