Ievads dokumentu pārvaldībā un šīs jomas aktualitātes

2024.gada 1.martā (plkst. 9.00 – 13.00) / Vebinārs tiešsaistē!

SEMINĀRA MĒRĶIS

Sniegt vispārēju priekšstatu par dokumentu pārvaldību iesācējiem, savukārt darbiniekiem, kuriem jau ir pieredze dokumentu pārvaldībā, atkārtot zināmo un pārrunāt aktuālo (piemēram, grozījumus normatīvajos aktos un šīs jomas aktualitātes).

SEMINĀRA TĒMAS

1. Normatīvo aktu minimums 
2. Aktualitātes
3. Obligātie rekvizīti
4. Dokumentu noformējums 
5. Elektroniski parakstītie dokumenti
6. Dokumentu aprite
7. Kontrole
8. Ierobežotas pieejamības dokumenti
9. Atvasinājumi 
10. Lietu nomenklatūra.

SEMINĀRU VADA:

Janitena.jpg
Zita Janitēna

Mg.hist, daudzu publikāciju un grāmatas “Ievads dokumentu pārvaldībā” autore, pieredze dokumentu pārvaldībā – 18 gadi, apmeklēto kursu / semināru daudzums – vairāk kā 60, nopietna pieredze kā pārbaudāmajai (vairākas Arhīva inspekcijas pārbaudes, auditi, revīzijas u.tml.), vairāk kā 10 gadu pieredze kā semināru vadītājai.

CENA

68,00 EUR + PVN = 82,28 EUR
(apliecinājums par dalību seminārā iekļauts cenā)

Norises vieta: tiešsaiste

ATSAUKSMES par iepriekšējiem Zitas vadītajiem semināriem:

“Ļoti skaidri, uzskatāmi, saprotami izklāstīts izzināmais saturs, sniegti piemēri no prakses, veidots kopsavilkums par būtiskāko. Semināra laikā tika uzzinātas lietas, kas saskaņā ar likumdošanu jādara savādāk, lietas, kuras nepieciešams pārskatīt, pārbaudīt, papildināt un gūtas atbildes uz interesējošiem jautājumiem. Paldies par lietderīgo informāciju un uzskatāmo prezentāciju.”

“Ar vebināru esmu ļoti apmierinātā, tik daudz ko jaunu uzzināju, un arī to, ka šis tas būs jāpamaina savā darba procesā aizvietošanas laikā, jo diemžēl mūs lietvežus reti kuru aizvieto. Pašiem nākas visu darīt, un par to atlīdzību nesaņemam.
Man bija milzīgs prieks vairāk ko uzzināt ar arhīva nomenklatūru, ka būs izmaiņas, jo ikdienā tam nesanāk tik daudz pieslēgties.”

“Paldies. Vebinārs bija ļoti jauks. Ieguvums liels, sapratu ka vēl trūkst daudz zināšanu par dokumentu pārvaldību, nomenklatūru, arhīvu.”

Vairāk atsauksmju šeit

Kā notiek tiešsaistes vebināri?

–  saiti uz vebināra “norises vietu” saņemsiet dienu pirms vebināra;
– apliecinājumus par dalību seminārā saņemsiet PDF formātā;
– vebinārs tiks ierakstīts un pēc pieprasījuma dalībnieki varēs saņemt pieeju tā ierakstam (ieraksts būs pieejams 5 dienas).

Lai nodrošinātu vebināra dalībnieku (īpaši to, kuri vebinārā piedalās aktīvi, pauž savu viedokli, dalās ar informāciju u.tml.) konfidencialitāti, personas datu aizsardzību un, lai radītu drošu mācību vidi, vebināra ieraksta skatīšanās ir paredzēta TIKAI tiem, kas iepriekš uz šo vebināru ir reģistrējušies.
Lai piekļūtu ierakstam, jāreģistrējas, izmantojot to e-pasta adresi, kurā saņemta pieeja tiešsaistes vebināram.

Print Friendly, PDF & Email

Subscribe for news

Subscribe for news by e-mail and don’t miss a good seminar!

You can to opt out of receiving news or to change the conditions for receiving news at any time by following the link in the newsletter.

Pieteikties jaunumiem

Piesakies jaunumiem e-pastā un nepalaid garām labu semināru!

Atteikties no jaunumu saņemšanas vai mainīt jaunumu saņemšanas nosacījumus būs iespējams jebkurā brīdī, pārejot uz jaunumu vēstulē norādīto saiti.