Current Status
Not Enrolled
Cena
Slēgts
Get Started
Šis kursi pašlaik ir slēgts

Apzinīgs apsaimniekotājs, neapzinīgs īrnieks… un otrādi? Ko darīt?

SEMINĀRA MĒRĶIS

Likumi un normatīvie dokumenti reglamentē, kā nepieļaut ugunsgrēku, kā arī rīcību tajos. Visvairāk ugunsgrēku izceļas dzīvojamā sektorā. Kas ir atbildīgs par ugunsdrošību dzīvojamā ēkā – pārvaldnieks vai īrnieks? Reizēm pārvaldniekam rūpes sagādā īrnieku bezatbildība, reizēm īrniekiem šķiet, ka pārvaldnieks atstāj viņus likteņa varā. Situācijas mēdz būt dažādas, taču, ja mājai ir ne vien formāls īpašnieks, bet īsts saimnieks un īrniekam rūp sava drošība, kopsaucējs katrā gadījumā tiks atrasts.

Šī semināra mērķis ir vērst uzmanību uz būtiskākajām kļūdām, kuras pieļauj cilvēki, tādējādi apdraudot savu un līdzcilvēku drošību, kā arī rīcību, kā no tā izvairīties un rīcība, ja nelaime jau ir notikusi.

GAIDĀMAIS REZULTĀTS

Dalībnieki iegūs zināšanas par ugunsdrošības jautājumiem, kas svarīgi ikvienam, lai justos droši savās mājās, zinātu, kā sevi, citus un savu īpašumu pasargāt, kā rīkoties, ja notikusi nelaime.

SEMINĀRA TĒMAS

  • Drošs dzīvoklis, droša māja, ikviena cilvēka mikropasaule – kam tajā ir jābūt un kam ne.
  • Rīcība ugunsgrēka laikā, ja ugunsgrēks izcēlies dzīvojamā mājā vai sabiedriskā iestādē.
  • Ugunsgrēka iemesli – no sodāmas ugunsdrošības noteikumu neievērošanas līdz neapzinātai neuzmanībai.
  • Kurš atbildīgs par ugunsdrošību daudzdzīvokļu dzīvojamā mājā?
  • Ar ko ugunsdrošības ziņā atšķiras divstāvu māja no dzelzsbetona augstceltnes?
  • Ieteikumi, ja esat atbildīgi par bērniem, veciem cilvēkiem, cilvēkiem ar īpašām vajadzībām
  • Vai varam būt gatavi dabas stihijām (vētra, pali)?
  • Kas jāzina par tālruni 112

SEMINĀRA NORISE

Interaktīva, elastīga darba forma, ar mērķi jaunās zināšanas pielietot praksē – lekcija, diskusijas, situāciju analīze, atbildes uz jautājumiem.

SEMINĀRU VADA

Inga_Vetere
Inga Vetere
Bijusī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas priekšniece (līdz 2014.gadam). Studējusi Latvijas Valsts universitātes Filoloģijas fakultātes Žurnālistikas nodaļā un Maskavas Valsts universitātes Žurnālistikas fakultātē, iegūstot maģistra grādu. Ilgstoša pieredze strādājot, gan par žurnālistu, gan sabiedrisko attiecību speciālistu Iekšlietu ministrijā, Valsts policijā un pēdējos septiņus gadus Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā. Tādēļ pieredze un savs skatījums uz ugunsdrošības un drošību veidojies gadu gaitā, analizējot konkrētus gadījumus un uz lielākajiem ugunsgrēkiem un glābšanas darbiem arī izbraucot uz notikuma vietu, piemēram, vilciena avārija 2004.gadā, ugunsgrēks Reģu pansionātā.

Uzzināt cenu

Aizpildot šo formu, Jūs varat pieprasīt cenu tiem semināriem un kursiem, kuru apraksti ir izvietoti sadaļā „Мācības uzņēmumā”.
Ja vēlaties izveidot jaunu semināru un / vai kombinēt tēmas no dažādiem semināriem, atbilstoši Jūsu uzņēmuma vajadzībām, lūdzu, rakstiet uz e-pasta adresi pacagenda@pacagenda.lv vai zvaniet uz tālruņa numuru 22010175.
Print Friendly, PDF & Email

Subscribe for news

Subscribe for news by e-mail and don’t miss a good seminar!

You can to opt out of receiving news or to change the conditions for receiving news at any time by following the link in the newsletter.

Pieteikties jaunumiem

Piesakies jaunumiem e-pastā un nepalaid garām labu semināru!

Atteikties no jaunumu saņemšanas vai mainīt jaunumu saņemšanas nosacījumus būs iespējams jebkurā brīdī, pārejot uz jaunumu vēstulē norādīto saiti.