Generic selectors
Search in title
Search in content
Search in posts
seminari
kursi-seminari-plans
Personāla apmācību centrs AGENDA
Semināri un kursi
Profesionālajai un personības attīstībai

Excel automatizācija ar VBA programmēšanu (makrosi)

Drukāt

Droši vien mēs izmantojam un labi zinām klasiskā MS Excel dotās iespējas un metodes dažādu datu apstrādei, pārveidošanai un attēlošanai. Tiešām MS Excel vizuālais interfeiss un tā dotās iespējas ir pamats MS Excel visplašākajai lietošanai visdažādākajās dzīves un darba sfērās.

Tomēr arī jāatzīst, ka daudzu darbību veikšana prasa ievērojamu laiku, veicot atkārtotas/vairākkārtīgas operācijas darba burtnīcās, lapās šīs darbības kļūst lietotājam nogurdinošas un apnicīgas.

Labā ziņa – MS Excel ir jau iebūvēta programmēšanas valoda (VBA) un arī tās lietošanas rīks! Un ar tiem mēs varam veikt pat neiedomājamas darbības un pārvērtības, visdažādāko automatizāciju, pat dialogu ar datoru un to visu milzīgā ātrumā!

Visas Excel VBA programmēšanas mācību tēmas tiek risinātas uz klasisko Excel datu failu bāzes, kā arī veicot salīdzinājumus ar klasiskajām Excel komandām, darbībām:

 • Visual Basic (VB) editora atvēršana un lietošana MS Excel.
 • Galvenie termini un sintakse Excel Visual Basic for Applications (VBA) programmēšanas valodā.
 • Galvenie objekti un to īpašības – workbooks, sheets, ranges, cells …
 • Mainīgie un to lietošana Excel VBA.
 • Excel VBA cikli.
 • Nosacījumu lietošana – if, and, or, select case.
 • Excel VBA funkciju lietošana.
 • Excel VBA notikumu vadība.
 • Kontroļu lietošana Excel automatizācijā.
 • Izveidoto VBA kodu atkļūdošana.
 • Formu lietošanas pamatprincipi Excel VBA.

Kursā tiek pārrunāti galvenie datu apstrādes scenāriji, dotas efektīvākās VBA kodu veidošanas metodes un daudzi būtiskākie kodu fragmenti vēlamo darbību realizācijai. Piemēram, makrosam apkopot datus no vairākiem failiem vai lapām prasa sekundes daļas!

Nepieciešams: MS Excel priekšzināšanas, vēlme patstāvīgi mācīties, motivācija sava darba efektivizācijai, loģiska pieeja un izdoma.

Kursa pasniedzējs: Aleksandrs Vosekalns – ieguvis augstāko izglītību Latvijas un Maskavas universitātēs, zinātņu doktors. Ilglaicīgākās darba vietas – Latvijas universitāte (pasniedzējs, katedras vadītājs), SIA Lattelekom (mācību vadītājs), SIA Baltijas datoru akadēmija (nodaļas vadītājs, pasniedzējs). Galvenais šodienas hobijs – dažādas informācijas vadības, apstrādes un automatizācijas projektu (failu) izstrāde izmantojot MS Excel programmēšanu.

Kursa ilgums: 2 dienas


P.S. Piedāvājam arī konsultācijas un Excel automatizēto failu izstrādi.

Ir labi saprotams, ka mazi/vidēji uzņēmumi parasti nevar atļauties iegādāties vai pasūtīt informācijas vadības IT sistēmu izstrādi (tā noteikti nav lēta). Lielākoties tie izlīdzas ar veco labo MS Excel un cilvēkresursu izmantošanu datu apstrādei. Bet šo apstrādi var salīdzinoši lēti automatizēt, veicot programmēšanu šai pašā MS Excel, pie tam tieši tā kā nepieciešams jūsu uzņēmuma procesiem. Ja šobrīd pašu spēkiem to nevarat veikt, varam palīdzēt ar savām konsultācijām, vai veikt šo sistēmu/failu izstrādi. Pakalpojuma izmaksas – pēc darba apjoma un vienošanās.

Nosūtīt saiti ar šo rakstu draugam.
  Piedalies semināru veidošanā!

  Iesaki mācību tēmu, vai atsūti jautājumus un
  saņem 25% atlaidi semināra apmeklējumam!

  Uzzināt vairāk  

  Atlaides pastāvīgajiem klientiem

  Apmeklē vismaz trīs seminārus, iegūsti pastāvīgā klienta statusu un saņem atlaides!

  Uzzināt vairāk  

   Pieteikties jaunumiem

   Piesakies jaunumiem e-pastā un nepalaid garām labu semināru!
   Jūs interesējošās tēmas:


   Atteikties no jaunumu saņemšanas vai mainīt jaunumu saņemšanas nosacījumus būs iespējams jebkurā brīdī, pārejot uz jaunumu vēstulē norādīto saiti.

   Copyright © PAC Agenda

   Paldies, Jūsu pieteikums ir nosūtīts!