Generic selectors
Search in title
Search in content
Search in posts
seminari
kursi-seminari-plans
Personāla apmācību centrs AGENDA
Semināri un kursi
Profesionālajai un personības attīstībai

Mācību mobilitāte Latvijā

No 2017.gada 22. līdz 26.augustam Latvijā Erasmus+ projekta “Talantu skola” ietvaros notika projektu noslēdzošā mācīšana un mācību aktivitāte.

Šīs aktivitātes laikā izvērtējām projekta laikā paveikto, diskutējām par nākotnes plāniem un turpmāko projekta rezultātu izmantošanu, piedalījāmies talantīgas domāšanas attīstīšanas nodarbībās bērniem, kuras vadīja viens no projekta laikā izstrādātās metodoloģijas autoriem – Jurģis Muraškovskis, kā arī izzinājām kā citās, ar projektu nesaistītās organizācijās, tiek strādāts pie skolēnu radošuma attīstīšanas.

Jo īpaši spilgtu iespaidu uz mobilitātes dalībniekiem atstāja viesošanās Inešu pamatskolā. Neskatoties uz nelielo audzēkņu skaitu, šīs skolas pedagogi ir paveikuši milzum daudz, lai veicinātu savu audzēkņu radošo un talantīgo domāšanu.
Kā izteicās viens no mobilitātes dalībniekiem: “Tas, kā strādā šīs skolas darbinieki, ir varoņdarbs, ko var paveikt tikai patiesi sava darba entuziasti!” Tāpēc īpašs paldies Inešu pamatskolas direktorei par laipno uzņemšanu un visam kolektīvam par ieguldījumu savu audzēkņu radošuma un talantīguma attīstīšanā!

  Pieteikties jaunumiem

  Piesakies jaunumiem e-pastā un nepalaid garām labu semināru!
  Jūs interesējošās tēmas:


  Atteikties no jaunumu saņemšanas vai mainīt jaunumu saņemšanas nosacījumus būs iespējams jebkurā brīdī, pārejot uz jaunumu vēstulē norādīto saiti.

  Copyright © PAC Agenda

  Paldies, Jūsu pieteikums ir nosūtīts!