Generic selectors
Search in title
Search in content
Search in posts
seminari
kursi-seminari-plans
Personāla apmācību centrs AGENDA
Semināri un kursi
Profesionālajai un personības attīstībai

Organizācijas iekšējā komunikācija darbinieku motivācijai

Drukāt

Iekšējā komunikācija pati par sevi tiek veidota, lai nodrošinātu veiksmīgu organizācijas uzdevumu un funkciju izpildi, lai veiksmīgāk un ātrāk noritētu sadarbība ar klientiem un sadarbības partneriem. Tad kāpēc gan iekšējo kumunikāciju neveidot arī kā darbinieku motivācijas mehānismu? Kā to izdarīt? Par to arī šī lekcija.

Biheiviorists Andrejs Kozlovs seminārā:
 • skaidros, kā iekšējo komunikāciju un organizācijas struktūras veidot tā, lai cilvēki, darbojoties šajās iekšējās struktūrās, būtu daļa no tām, redzētu kopējo mehānismu, izprastu procesu nepieciešamību, gūtu personīgo apliecinājumu caur organizācijas veiksmi un būtu motivēti strādāt (pie kam šajā gadījumā darbinieku apmaksas sistēma ne pavisam nav galvenā motivācijas komponente),
 • kā arī apskatīs vairāku Skandināvijas valstu MVU un mazo pašvaldību pozitīvo pieredzi iekšējās komunikācijas izmantošanu darbinieku motivācijas veidošanā un šīs pieredzes pārņemšanas iespējas Latvijas organizācijās.

Semināra tēmas:

 1. Iekšējā komunikācija
 2. Iekšējās komunikācijas instrumenti
 3. Iekšējās komunikācijas stratēģija un mērķi
 4. Motivācija no smadzeņu darbības principa
 5. Motivācija mehānismus grupās un individuāli
 6. Motivācijas koncepts organizācijās – praktiskie piemēri no Skandināvijas

Semināra mērķauditorija: personāla vadītāji, projektu vadītāji, komunikāciju vadītāji u.c. vidējā un zemākā līmeņa vadītāji, kā arī citi interesenti.

Semināru vada: Andrejs Kozlovs , kurš izmantojot jaunākās komunikācijas metodes, veidojis komunikāciju modeļus tādos republikas nozīmes objektos kā Liepājas pilsētas koncertzāle “Lielais Dzintars”, EUROPASS CV, Study in Latvia u.c. Vadījis Eiropas Parlamenta projektus, piedalījies starptautisku projektus realizācijā.
Ieguvis augstāko akadēmisko grādu biheiviorismā, maģistra grādu sabiedriskajās attiecībās.
Vadītāja un sabiedrisko attiecību speciālista pieredze – vairāk kā 13 gadi, 14 gadu pieredze semināru un treniņu vadīšanā visdažādākajām auditorijām gan Latvijā, gan citur pasaulē. Vada seminārus par vadītprasmēm, stresa un konfliktu vadību, prokrastināciju, smadzeņu darbības optimizēšanu, sabiedrisko attiecību veidošanu, komunikāciju, publisko uzstāšanos u.c. tēmām.

Semināra ilgums: 4 stundas

Nosūtīt saiti ar šo rakstu draugam.
  Piedalies semināru veidošanā!

  Iesaki mācību tēmu, vai atsūti jautājumus un
  saņem 25% atlaidi semināra apmeklējumam!

  Uzzināt vairāk  

  Atlaides pastāvīgajiem klientiem

  Apmeklē vismaz trīs seminārus, iegūsti pastāvīgā klienta statusu un saņem atlaides!

  Uzzināt vairāk  

   Pieteikties jaunumiem

   Piesakies jaunumiem e-pastā un nepalaid garām labu semināru!
   Jūs interesējošās tēmas:


   Atteikties no jaunumu saņemšanas vai mainīt jaunumu saņemšanas nosacījumus būs iespējams jebkurā brīdī, pārejot uz jaunumu vēstulē norādīto saiti.

   Copyright © PAC Agenda

   Paldies, Jūsu pieteikums ir nosūtīts!