Generic selectors
Search in title
Search in content
Search in posts
seminari
kursi-seminari-plans
Personāla apmācību centrs AGENDA
Semināri un kursi
Profesionālajai un personības attīstībai

Mācību dizains kā metodiskais pamats pieaugušu cilvēku izglītībai

Drukāt

2021.gada 11.martā (plkst. 10.00 – 14.30) – vebinārs tiešsaistē!
(ar pusdienas pārtraukumu plkst. 12.00 – 12.30)

Kad mēs dzirdam vārdu “dizains”, bieži nāk prātā – “skaisti”. Tomēr, ja jūs tikai saliekat mācību saturu skaistos slaidos, tas nav stāsts par mācību dizainu.
Ja vēlaties izveidot saistošas mācību programmas vai meklējat veidus, kā mācību laikā mācības un praksi pietuvināt reālām dzīves prasmēm, jums jāattīsta zināšanas par mācību dizaina izstrādi.

Šajā vebinārā iepazīsieties ar galvenajiem mācību dizaina modeļiem un rīkiem.

Vebināra programma:

 1. Iepazīšanās ar populāriem mūsdienu mācību procesa veidošanas modeļiem zināšanu apguvei;
 2. Modeļu atšķirības un “specializācija”;
 3. Instrumenti mācību mērķu sasniegšanai;
 4. Vebināra laikā izskatīsim šādus mācību dizaina modeļus:
  – dizaina domāšana,
  – ADDIE,
  – SSDL (Staged Self-Directed Learning Model – pakāpeniskās pašmācības modelis),
  – 5Es,
  – EDU Scrum,
  – Training from the back of room.

Vebinārs apvieno teorētisko materiālu un praktiskos uzdevumus. Tas der gan profesionāļiem, gan iesācējiem.
Vebinārā tiks sniegti praktiski pielietojami instrumenti, algoritmi, loģika, sniegtas atbildes uz jautājumiem, lai katrs varētu strādāt ar savu individuālo situāciju.
Mācības notiks nelielā grupā ar uzsvaru uz individuālu pieeju, laiku diskusijām, apspriešanai, piemēru, gadījumu analīzi, atbilžu sniegšanu uz jautājumiem.

Vebināru vada: Jeļena Horoškina , izglītības procesu dizainere (ieguvusi mini MBA Izglītības procesu dizainera specialitātē (Atklātā Eiropas Ekonomikas un politikas akadēmija – OEAEP Prāga)), biznesa trenere, psiholoģe. Daudzus gadus vadījusi liela Latvijas mazumtirdzniecības uzņēmuma personāla nodaļu. Izveidojusi iekšējo treneru komandu mācību programmu izstrādei un īstenošanai. Kopā ar treneru komandu izstrādājusi izglītojošu spēli pārdošanas prasmju attīstīšanai un apgrozījuma celšanai. Moderē darba grupas radošu risinājumu biznesā rašanai.

Cena ar atlaidi: 115,00 + PVN 83,00 EUR + PVN
Vienlaicīgi piesakoties arī uz 18.marta semināru “Tiešsaistes platformas interaktīvai mācību procesa organizēšanai un darba grupu organizēšanai”, cena par abiem 206,00 + PVN 148,00 EUR + PVN
(apliecinājums par dalību seminārā iekļauts cenā)

Norises vieta: tiešsaiste


Atsauksmes par iepriekšējiem Jeļenas Horoškinas vadītajiem semināriem:

“Semināra vadītājai liela pieredze un izpratne par mācību vielu. Iegūtās zināšanas palīdz veidot iestādes apmācību plānu un realizēt to attecībā uz dažādām darbinieku grupām, pielietojot to informāciju, kas attiecas uz konkrētu gadījumu un vajadzību, kā arī izprast darbinieka iespējas un vēlmes apgūt kaut ko jaunu, un sniegt ieguldījumu iestādes mērķu sasniegšanā.”

“Ļoti labi pārskatāmi materiāli, kas palīdz pēc tam analizēt ne tikai izglītības procesu, bet var arī labi izmantot jauno darbinieku apmācībām un iekļaušanai iestādes kolektīvā.”

“Ir tik lieliski ieraudzīt ikdienišķas lietas citā griezumā, saņemt ļoti noderīgus instrumentus darbam, tagad atliek tikai pielāgot savām situācijām. Paldies pasniedzējai!”

“Vienmēr aktuāla tēma. Vebināra laikā bija praktiska iespēja novērtēt esošo mācību sistēmu, identificēt iespējas uzlabojumiem. Pasniedzēja skaidri izklāstīja tēmu, iesaistīja vebināra dalībniekus diskusijā, ieguvu daudz ideju gan no pasniedzējas gan citiem apmacību dalībniekiem.”

Vairāk atsauksmju šeit


Kā notiek tiešsaistes vebināri?

– izdales materiālus un saiti uz vebināra “norises vietu” saņemsiet dienu pirms vebināra;
– apliecinājumus par dalību seminārā saņemsiet digitālā formā – kā attēlu savā e-pastā (pēc pieprasījuma apliecinājumu var saņemt arī pa pastu);
– vebinārs tiks ierakstīts un pēc pieprasījuma dalībnieki varēs saņemt pieeju tā ierakstam (ieraksts būs pieejams 5 dienas).

Lai nodrošinātu vebināra dalībnieku (īpaši to, kuri vebinārā piedalās aktīvi, pauž savu viedokli, dalās ar informāciju u.tml.) konfidencialitāti, personas datu aizsardzību un, lai radītu drošu mācību vidi, vebināra ieraksta skatīšanās ir pieļaujama TIKAI tiem, kas iepriekš uz šo vebināru ir reģistrējušies.
Lai piekļūtu ierakstam, jāreģistrējas, izmantojot to e-pasta adresi, kurā saņemta pieeja tiešsaistes vebināram.

Nosūtīt saiti ar šo rakstu draugam.
  Piedalies semināru veidošanā!

  Iesaki mācību tēmu, vai atsūti jautājumus un
  saņem 25% atlaidi semināra apmeklējumam!

  Uzzināt vairāk  

  Atlaides pastāvīgajiem klientiem

  Apmeklē vismaz trīs seminārus, iegūsti pastāvīgā klienta statusu un saņem atlaides!

  Uzzināt vairāk  

   Pieteikties jaunumiem

   Piesakies jaunumiem e-pastā un nepalaid garām labu semināru!
   Jūs interesējošās tēmas:


   Atteikties no jaunumu saņemšanas vai mainīt jaunumu saņemšanas nosacījumus būs iespējams jebkurā brīdī, pārejot uz jaunumu vēstulē norādīto saiti.

   Copyright © PAC Agenda

   Paldies, Jūsu pieteikums ir nosūtīts!