Generic selectors
Search in title
Search in content
Search in posts
seminari
kursi-seminari-plans
Personāla apmācību centrs AGENDA
Semināri un kursi
Profesionālajai un personības attīstībai

Kā iemācīties mācīties

Drukāt

2021.gada 13.aprīlī (plkst. 10.00 – 12.00) – vebinārs tiešsaistē!

Mēs dzīvojam ļoti interesantā laikā. Pasaule nekad vairs nebūs tāda, kāda tā bija – tā nav tikai frāze, tā ir realitāte, ar kuru mums jāiemācās sadzīvot. Tieši tāpēc mēs tagad piedzīvojam intereses par mācīšanos kāpumu. Pasaule mainās tik strauji, ka, lai no šīm izmaiņām neatpaliktu, ir nepārtraukti jāapgūst jaunas zināšanas. Tirgus piedāvā tik milzīgu skaitu attīstības un pašattīstības iespēju, ka šajā informācijas un piedāvājumu plūsmā ir ļoti viegli apjukt.

Visas mācības ir atšķirīgas. Atšķirīgas pēc stila, formāta, pieejas. Izvietotas dažādās platformās. Izmanto atšķirīgu saturu.
Ir divi veidi, kā uzzināt, kurš mācību formāts Jums ir efektīvāks.
Pirmais – garais un dārgais, ir apmeklēt daudz un dažādu formātu mācības un kļūdu un mēģinājumu ceļā noskaidrot, kuras no tām Jums ir vispiemērotākās. Otrais ir apmeklēt mūsu praktisko tīmekļa semināru.

Šajā vebinārā Jūs:
1. uzzināsiet, kā darbojas mūsu smadzenes un kas tām nepieciešams, lai tās varētu mācīties ar prieku.
Tas palīdzēs labāk izprast un veidot savu personīgo mācību procesu.

2. izanalizēsiet savu mācību pieredzi. Jūs labāk izpratīsiet savas individuālās “mikroshēmas”, kas jums palīdzēs labāk asimilēt informāciju un mācīties.
Tas palīdzēs Jums nākotnē izvēlēties tās izglītības programmas, kas jums ir vispiemērotākās.

3. uzzināsiet, kuras mācību metodes ir vislabākās to vai citu prasmju apguvei. Kad ir vērts atrast sev mentoru un, kad ir pietiekami noskatīties videoklipu Youtube.
Tas Jums palīdzēs efektīvāk un ar lielāku atdevi ieguldīt savu laiku un naudu izglītībā.

Vebinārs apvieno teorētisko materiālu un praktiskos uzdevumus.


Vebināru vada: Jeļena Horoškina , izglītības procesu dizainere (ieguvusi mini MBA Izglītības procesu dizainera specialitātē (Atklātā Eiropas Ekonomikas un politikas akadēmija – OEAEP Prāga)), biznesa trenere, psiholoģe. Daudzus gadus vadījusi liela Latvijas mazumtirdzniecības uzņēmuma personāla nodaļu. Izveidojusi iekšējo treneru komandu mācību programmu izstrādei un īstenošanai. Kopā ar treneru komandu izstrādājusi izglītojošu spēli pārdošanas prasmju attīstīšanai un apgrozījuma celšanai. Moderē darba grupas radošu risinājumu biznesā rašanai.

Cena: 
piesakoties līdz 11.aprīlim: 29,00 EUR + PVN = 35,09 EUR
piesakoties pēc 11.aprīļa: 39,00 EUR + PVN = 47,19 EUR
(apliecinājums par dalību seminārā iekļauts cenā)
(pastāvīgā klienta atlaide šim pasākumam piemērota netiek)

Norises vieta: tiešsaiste


Pieteikšanās un dalības apmaksa šim vebināram notiek caur biļešu tirdzniecības sistēmu Fienta:

Pieteikties

Jautājumu gadījumā, kā arī, ja nepieciešams cits apmaksas veids, lūdzu, piesakieties,
izmantojot šo pieteikšanās formu >>>
vai zvaniet 22010175, vai rakstiet pacagenda@pacagenda.lv.


Atsauksmes par iepriekšējiem Jeļenas Horoškinas vadītajiem semināriem:

“Semināra vadītājai liela pieredze un izpratne par mācību vielu. Iegūtās zināšanas palīdz veidot iestādes apmācību plānu un realizēt to attecībā uz dažādām darbinieku grupām, pielietojot to informāciju, kas attiecas uz konkrētu gadījumu un vajadzību, kā arī izprast darbinieka iespējas un vēlmes apgūt kaut ko jaunu, un sniegt ieguldījumu iestādes mērķu sasniegšanā.”

“Ļoti labi pārskatāmi materiāli, kas palīdz pēc tam analizēt ne tikai izglītības procesu, bet var arī labi izmantot jauno darbinieku apmācībām un iekļaušanai iestādes kolektīvā.”

“Ir tik lieliski ieraudzīt ikdienišķas lietas citā griezumā, saņemt ļoti noderīgus instrumentus darbam, tagad atliek tikai pielāgot savām situācijām. Paldies pasniedzējai!”

“Vienmēr aktuāla tēma. Vebināra laikā bija praktiska iespēja novērtēt esošo mācību sistēmu, identificēt iespējas uzlabojumiem. Pasniedzēja skaidri izklāstīja tēmu, iesaistīja vebināra dalībniekus diskusijā, ieguvu daudz ideju gan no pasniedzējas gan citiem apmacību dalībniekiem.”

Vairāk atsauksmju šeit


Kā notiek tiešsaistes vebināri?

– izdales materiālus un saiti uz vebināra “norises vietu” saņemsiet dienu pirms vebināra;
– apliecinājumus par dalību seminārā saņemsiet digitālā formā – kā attēlu savā e-pastā (pēc pieprasījuma apliecinājumu var saņemt arī pa pastu);
– vebinārs tiks ierakstīts un pēc pieprasījuma dalībnieki varēs saņemt pieeju tā ierakstam (ieraksts būs pieejams 5 dienas).

Lai nodrošinātu vebināra dalībnieku (īpaši to, kuri vebinārā piedalās aktīvi, pauž savu viedokli, dalās ar informāciju u.tml.) konfidencialitāti, personas datu aizsardzību un, lai radītu drošu mācību vidi, vebināra ieraksta skatīšanās ir pieļaujama TIKAI tiem, kas iepriekš uz šo vebināru ir reģistrējušies.
Lai piekļūtu ierakstam, jāreģistrējas, izmantojot to e-pasta adresi, kurā saņemta pieeja tiešsaistes vebināram.

Nosūtīt saiti ar šo rakstu draugam.
  Piedalies semināru veidošanā!

  Iesaki mācību tēmu, vai atsūti jautājumus un
  saņem 25% atlaidi semināra apmeklējumam!

  Uzzināt vairāk  

  Atlaides pastāvīgajiem klientiem

  Apmeklē vismaz trīs seminārus, iegūsti pastāvīgā klienta statusu un saņem atlaides!

  Uzzināt vairāk  

   Pieteikties jaunumiem

   Piesakies jaunumiem e-pastā un nepalaid garām labu semināru!
   Jūs interesējošās tēmas:


   Atteikties no jaunumu saņemšanas vai mainīt jaunumu saņemšanas nosacījumus būs iespējams jebkurā brīdī, pārejot uz jaunumu vēstulē norādīto saiti.

   Copyright © PAC Agenda

   Paldies, Jūsu pieteikums ir nosūtīts!