Generic selectors
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
No results!
seminari
kursi-seminari-plans
Personāla apmācību centrs AGENDA
Semināri un kursi
Profesionālajai un personības attīstībai

Darba līguma nosacījumu grozījumi un darbinieku skaita samazināšana: process, dokumenti un termiņi

Drukāt

2020.gada 30.jūnijā (plkst. 10.00 – 12.00)

Vai pēc ārkārtas situācijas uzņēmumi uzreiz varēs atgriezties “pilnas jaudas” darbībā? Lai neradītu sev liekus izdevumus, šobrīd uzņēmumiem viens no svarīgākajiem uzdevumiem ir izvērtēt esošā darbaspēka apjoma nepieciešamību, kā arī tā nodarbinātības nosacījumus. Darba līguma nosacījumu grozīšana un darbinieku skaita samazināšana ir ne tikai laikietilpīgs process, bet arī gana sarežģīts.
Vebinārā tiks izskatīts nepieciešamais dokumentu klāsts un to saturs, lai tiktu realizētas likuma prasības kopsakarībā ar to praktisko piemērošanu.

Vebinārā tiks sniegta arī informācija par gaidāmajiem Darba likuma grozījumiem saistībā ar darbinieku skaita samazināšanu.

Vebināra tēmas:
1. Darba līguma grozījumi:

1.1. vai ir kādi ierobežojumi piemērot vienošanos
1.2. kādi ir likuma nosacījumi uzteikuma piemērošanai
1.3. uzteikuma saturs, tā nozīmīgums

2. Darbinieku skaita samazināšana:
2.1. kāds pamatojums piemērojams un kā tas noformējams
2.2. kuras darbinieku kategorijas tiek aizsargātas un ko darīt darba devējam
2.3. kādi nosacījumi piemērojami priekšrocību izvērtēšanā un tās fiksēšana
2.4. kādos gadījumos jāveic cita darba piedāvājums, tā plašums un veids
2.5. arodbiedrības loma uzteikuma procesā: kādos gadījumos un kā jānoskaidro darbinieka dalība arodbiedrībā, kā lūgt arodbiedrībai piekrišanu uzteikuma izsniegšanai, kādi ir arodbiedrības termiņi atbildes sniegšanai un kā rīkoties darba devējam, ja arodbiedrība nedod piekrišanu
2.6. kas ir laiks jauna darba meklēšanai un kā tas noformējams
2.7. uzteikums, tā saturs un termiņš
2.8. uzteikuma paziņošanas veidi

3. Jautājumi, atbildes un pieredzes apmaiņa

Vebināru vada: Karīna Platā , maģistre tiesību zinātnēs un personāla vadībā, Darba likuma komentāru un Dokumentu un biroja pārvaldības rokasgrāmatas sadaļas “Personāla dokumentu pārvaldība” autore, informatīvo materiālu “Par darba līgumiem”, “Par darba un atpūtas laiku”, “Par vienlīdzīgu attieksmi” un metodiskā materiāla “Darba koplīguma loma darba tiesiskajās attiecībās” autore, strādājusi Valsts darba inspekcijā par direktora padomnieci, dažādu nozaru uzņēmumos par personāla direktori, vada seminārus par Darba likuma piemērošanas jautājumiem un personāla dokumentu pārvaldību, sniedz pakalpojumus darba tiesisko attiecību un personāla dokumentu pārvaldības jomā.

Cena:
piesakoties līdz 25.jūnijam: 38,00 EUR + PVN
piesakoties pēc 25.jūnija: 48,00 EUR + PVN
(apliecinājums par dalību seminārā iekļauts cenā)

Norises vieta: tiešsaiste


Atsauksmes par iepriekšējiem Karīnas vadītajiem semināriem:

“Ļoti labi un saprotami tiek izstāstīts Darba likums – tā, lai ir viegli uztvert. Tāpat tika izskatīti svarīgākie likumi un situācijas, ar kurām mēs kā darba devēji ikdienā sastopamies bieži un, iespējams, pieļaujam kļūdas. Pasniedzēja lieliski atbildēja uz uzdotajiem jautājumiem, dalījās savā pieredzē un deva savus ieteikumus individuālām situācijām. Ļoti noderīgs seminārs. ”

“Semināru padara vēl interesantāku fakts, ka pasniedzējai ir ļoti liela praktiskā pieredze HR jomā. Ļoti interesanti ir klausīties pieredzes stāstos, kuri saistīti ar šo jomu un tiesu praksēm. Ļoti zinoša pasniedzēja. Paldies par semināru!”

“Ne pirmo reizi apmeklēju K.Platās vadītos seminārus, jāatzīst, ka tie ir labākie no visiem, kur ir būts. Zināšanas, kas tiek iegūtas šajos semināros ir pielietojamas praksē, kas ir neapšaubāma vērtība.”

“Karīnas Platās semināri ir vērtīgākie semināri, kurus var iegūt personāla darbinieki vai uzņēmēji Latvijā. Citas tikpat zinošas darba tiesībās personas visu savu 12 gadu HR pieredzē neesmu satikusi.
Karīnas Platās semināros vienmēr teorija vijas ar praksi, kas dod neatsverami lielu ieguldījumu zināšanu paplašināšanā un iegaumēšanā.”


Kā notiks tiešsaistes vebinārs?

– vebinārā piedalīties un savus jautājumus varēsiet uzdot jebkur, kur ir pieejams interneta pieslēgums;
– izdales materiālus saņemsiet e-pastā;
– apliecinājumus par dalību seminārā saņemsiet digitālā formā – kā attēlu savā e-pastā (pēc pieprasījuma apliecinājumu var saņemt arī pa pastu);
– vebinārs tiks ierakstīts un pēc pieprasījuma dalībnieki varēs saņemt pieeju tā ierakstam (ieraksts būs pieejams 5 dienas).

Nosūtīt saiti ar šo rakstu draugam.
Piedalies semināru veidošanā!

Iesaki mācību tēmu, vai atsūti jautājumus un
saņem 25% atlaidi semināra apmeklējumam!

Uzzināt vairāk  

Atlaides pastāvīgajiem klientiem

Apmeklē vismaz trīs seminārus, iegūsti pastāvīgā klienta statusu un saņem atlaides!

Uzzināt vairāk  

Pieteikties jaunumiem

Piesakies jaunumiem e-pastā un nepalaid garām labu semināru!
Jūs interesējošās tēmas:


Atteikties no jaunumu saņemšanas vai mainīt jaunumu saņemšanas nosacījumus būs iespējams jebkurā brīdī, pārejot uz jaunumu vēstulē norādīto saiti.

Copyright © PAC Agenda

Paldies, Jūsu pieteikums ir nosūtīts!