Generic selectors
Search in title
Search in content
Search in posts
seminari
kursi-seminari-plans
Personāla apmācību centrs AGENDA
Semināri un kursi
Profesionālajai un personības attīstībai

Darba likuma grozījumu piemērošana praksē

Drukāt

2019.gada 25.janvārī
(semināra sākums plkst. 10.00, prognozējamais noslēguma laiks ap plkst. 13.30)

2018.gada 1.novembrī Saeimā tika pieņemti vairāki grozījumi Darba likumā, kas stājās spēkā nevis nākamā gada sākumā, bet jau 2018.gada 28.novembrī.

Seminārā diskutēsim un modulēsim situācijas kā grozījumi ietekmēs darba tiesiskās attiecības jautājumos par:

 1. valsts valodas un svešvalodas prasībām darba sludinājumā un darba pienākumu izpildē;
 2. darba algas amplitūdas norādīšanu darba sludinājumā;
 3. darbinieka tiesībām disciplinārsoda pārsūdzēšanā – kārtību un termiņiem;
 4. arodbiedrības lomu darba devēja uzteikuma gadījumā;
 5. darbinieka uzteikumu saistībā ar svarīgu iemeslu un atlaišanas pabalsta izmaksas pamatojumu;
 6. prasības celšanas termiņu, ja darba devējs nav izmaksājis atlaišanas pabalstu darbinieka uzteikuma gadījumā sakarā ar svarīgu iemeslu.

Semināra nobeigumā – diskusijas par semināra dalībniekiem svarīgiem darba tiesisko attiecību jautājumiem (ne tikai par tiem jautājumiem, kas skar jaunajos likuma grozījumus, bet arī par jebkuriem citiem darba tiesisko attiecību jautājumiem). Savus jautājums varat iesūtīt pirms semināra (vismaz 3 dienas iepriekš) vai arī ņemt līdzi uz semināru.


Semināru vada: Karīna Platā, maģistre tiesību zinātnēs un personāla vadībā, Darba likuma komentāru un Dokumentu un biroja pārvaldības rokasgrāmatas sadaļas “Personāla dokumentu pārvaldība” autore, informatīvo materiālu “Par darba līgumiem”, “Par darba un atpūtas laiku”, “Par vienlīdzīgu attieksmi” un metodiskā materiāla “Darba koplīguma loma darba tiesiskajās attiecībās” autore, strādājusi Valsts darba inspekcijā par direktora padomnieci, dažādu nozaru uzņēmumos par personāla direktori, vada seminārus par Darba likuma piemērošanas jautājumiem un personāla dokumentu pārvaldību, sniedz pakalpojumus darba tiesisko attiecību un personāla dokumentu pārvaldības jomā.

Cena: 64,00 EUR + PVN (cenā iekļauti izdales materiāli, apliecība, kas apstiprina Jūs dalību seminārā, kafija, tēja, cepumi, augļi visu semināra laiku, kā arī [lightbox src=”images/stories/ed1.jpg” title=”” group=”Semināra kafijas pauze” style=”uk-link-muted “]kafijas pauze [icon style=”icon-camera”/] [/lightbox])

Norises vieta: Rīgā, Jeruzalemes ielā 2/4, 2.stāvs


Atsauksmes par iepriekšējiem semināriem:

“Saprotamā veidā tika iziets cauri jaunajiem DL grozījumiem, modelējot arī iespējamās problēmsituācijas un grozījumu praktisku piemērošanu darba attiecībās.”

“Semināra laikā saņēmu ļoti daudz atbildes uz svarīgiem jautājumiem un labāku izpratni par to, kā Darba likumu pielietot praksē.”

“Karīnas Platās seminārā piedalos trešo reizi. Visas trīs reizes esmu apbrīnojis Karīnas zināšanas, pieredzi, profesionalitāti, kā arī spēju sniegt konsultāciju / atbildi uz jebkuru jautājumu.
Noteikti nākotnē apmeklēšu arī citus Karīnas Platās vadītos seminārus un apmācības.”

“Otro reizi pārliecinājos par pasniedzējas Karīnas Platās kompetenci darba tiesiskajos jautājumos. Ļoti patika, ka tik īsā laikā pēc grozījumu stāšanās spēkā, Karīna paspēja sagatavot ļoti labu, kvalitatīvu un jēgpilnu semināru. Paldies!”Nosūtīt saiti ar šo rakstu draugam.
  Piedalies semināru veidošanā!

  Iesaki mācību tēmu, vai atsūti jautājumus un
  saņem 25% atlaidi semināra apmeklējumam!

  Uzzināt vairāk  

  Atlaides pastāvīgajiem klientiem

  Apmeklē vismaz trīs seminārus, iegūsti pastāvīgā klienta statusu un saņem atlaides!

  Uzzināt vairāk  

   Pieteikties jaunumiem

   Piesakies jaunumiem e-pastā un nepalaid garām labu semināru!
   Jūs interesējošās tēmas:


   Atteikties no jaunumu saņemšanas vai mainīt jaunumu saņemšanas nosacījumus būs iespējams jebkurā brīdī, pārejot uz jaunumu vēstulē norādīto saiti.

   Copyright © PAC Agenda

   Paldies, Jūsu pieteikums ir nosūtīts!