Generic selectors
Search in title
Search in content
Search in posts
seminari
kursi-seminari-plans
Personāla apmācību centrs AGENDA
Semināri un kursi
Profesionālajai un personības attīstībai

Darba attiecības un COVID-19 vakcinācija. Darba devēja tiesības uz darbinieka atstādināšanu vai uzteikumu. Vai dīkstāve būs risinājums?

Drukāt

2021.gada 23.novembrī (plkst. 10.00 – 13.00…13.30) / Diskusija tiešsaistē!

Pamatojoties uz šī brīža aktualitātēm un straujajām izmaiņām informācijā, kas tiek saņemta no Ministru kabineta, un jautājumiem, kas tiek saņemti no organizācijām, ir aktualizētas diskusijā izskatāmās tēmas, kā arī pagarināts diskusijas laiks, lai pagūtu izskatīt pēc iespējas vairāk jautājumu un sniegt individuālas atbildes.
Uzsvars maksimāli tiks likts uz praktisko situāciju analīzi.


Vadoties pēc šī brīža normatīvajiem aktiem, kas paredz noteiktu darbinieku grupu obligātu vakcināciju, darba devējam ir jāspēj izprast normatīvo aktu jēga un būtība, jāspēj noteikt kurai epidemioloģiskai grupai pieskaitāms viņa uzņēmums un darbinieki.
Galvenais jautājums ir, vai vakcinācija ir kā obligāts nosacījums, vai esmu īpaši regulētajā nozarē un kādas ir vispārīgās prasības attiecībā darba vietām un nozarēm, kas netiek uzskatītas par īpaši regulējamām.

Diskusijas laikā analizēsim praktiskās situācijas, kas palīdzēs darba devējam izprast:

 1. Kas ir Ministru kabineta rīkojums Nr.720 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” un kāpēc šobrīd tam ir “prioritārs spēks”?
 2. Kā piemērojami 2021.gada 28.spetembra Ministru kabineta noteikumi Nr.662 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”?
 3. Darba attiecības un vakcinācija kā obligāts nosacījums (speciālie nosacījumi jeb īpašo grupu regulējums), kā nodrošināt to izpildi, darbinieku atteikums izpildīt darba devēja prasības. Darba devēja tiesības un dokumenti;
 4. Kā vērtēt darba vietas, lai noteiktu obligātu prasību vakcinācijai? Kad darba devējs nosaka atstādināšanu, dīkstāvi un uzteikumu?

Veiksmīgai diskusijas norisei, lūgums dalībniekiem iesūtīt aktuālos jautājumus līdz 20.11.2021., sūtot uz e-pastu aija@abkbirojs.lv


Diskusiju vadīs, savā pieredzē dalīsies, kā arī atbildēs uz dalībnieku jautājumiem: Aija Vāciete , praktizējoša juriste administratīvajās tiesībās, darba tiesībās, darba drošības un darba aizsardzības jautājumos, datu aizsardzības speciāliste.
Profesionālais maģistra grāds privāttiesībās, mediatore. Pieredze strīdu risināšanā, piemērojot mediācijas procesu. Vairāku gadu pieredze semināru un kursu vadīšanā. Pieredze iestāžu izdoto administratīvo aktu izvērtēšanā, to atbilstības noteikšana normatīvo aktu prasībām. Ikdienā pārstāv klientu intereses administratīvo pārkāpumu lietvedības procesos, administratīvajās lietvedībās valsts un pašvaldību iestādēs un tiesās. Konsultē uzņēmējus un fiziskās personas par viņu tiesībām un pienākumiem administratīvajās tiesībās.

Cena: 48,00 EUR + PVN = 58,08 EUR
Piesakoties arī uz 1.decembra vebināru “Darba devēja piespiedu mehānismi, lai nodrošinātu darba aizsardzības prasību ievērošanu (t.sk. COVID- 19 drošības pasākumi un vakcinācija)”, cena par abiem vebināriem 86,00 EUR + PVN = 104,06 EUR
(pastāvīgā klienta atlaide tiek piemērota piesakoties uz abiem vebināriem)
(apliecinājums par dalību seminārā iekļauts cenā)

Norises vieta: tiešsaiste


Pieteikties uz šo pasākumu varat divos veidos:
1) Caur biļešu tirdzniecības sistēmu Fienta:

Izvēloties šo pieteikšanās veidu, rēķinu un dalības apstiprinājumu (pēc apmaksas) e-pastā saņemsiet nekavējoties, kā arī varēsiet apmaksu veikt jau pašā pieteikšanās procesā.
Šajā gadījumā Jūs apkalpos Fienta robotiņš – viņš mums palīdz darbu veikt ātrāk :). Un attiecīgi arī pārskaitījumu veiksiet uz Fienta Ticketing OU norēķinu kontu.

2) Savukārt, ja vēlaties SIA PAC Agenda izrakstītu rēķinu,
lūdzu, piesakieties, izmantojot
šo pieteikšanās formu

Šajā gadījumā līdz rēķina saņemšanai gan būs nedaudz jāuzgaida.

Jautājumu gadījumā zvaniet 22010175 vai rakstiet pacagenda@pacagenda.lv


Atsauksmes par iepriekšējiem Aijas Vācietes vadītajiem semināriem:

“Esmu ļoti apmierināta, jo ieguvu vērtīgu informāciju. Paldies lektorei Aijai Vācietei par padomiem un piemēriem par likumu skaidrojumiem, ar ko saskaramies ikdienā. Paldies par atbildēm uz interesējošiem jautājumiem. Paldies lektorei!”

“Aktuāla un noderīga tēma šajā laikā! Atzinība lektorei, kas ar savu profesionalitāti, vērtīgiem padomiem un reāliem piemēriem sniedza ieskatu rīcībai dažādās situācijās. Paldies par semināru!”

“Paldies par vebināru. Ļoti vienkāršā un saprotamā veidā apskatīti dažādi temati. Saņemtas atbildes uz sev inetresējošiem jautājumiem. Iesaku! :)”

Vairāk atsauksmju šeitKā notiek tiešsaistes vebināri?

– pēc vebināra varēsiet uzdot vēl 1 jautājumu par vebināra tēmu, rakstot uz e-pastu;
– saiti uz vebināra “norises vietu” saņemsiet dienu pirms tā norises;
– apliecinājumus par dalību vebinārā saņemsiet digitālā formā – kā attēlu savā e-pastā (pēc pieprasījuma apliecinājumu var saņemt arī pa pastu);
– vebinārs tiks ierakstīts un pēc pieprasījuma dalībnieki varēs saņemt pieeju tās ierakstam (ieraksts būs pieejams 5 dienas).

Lai nodrošinātu vebināra dalībnieku (īpaši to, kuri vebinārā piedalās aktīvi, pauž savu viedokli, dalās ar informāciju u.tml.) konfidencialitāti, personas datu aizsardzību un, lai radītu drošu mācību vidi, vebināra ieraksta skatīšanās ir pieļaujama TIKAI tiem, kas iepriekš uz šo vebināru ir reģistrējušies.
Lai piekļūtu ierakstam, jāreģistrējas, izmantojot to e-pasta adresi, kurā saņemta pieeja tiešsaistes diskusijai.

Nosūtīt saiti ar šo rakstu draugam.
  Piedalies semināru veidošanā!

  Iesaki mācību tēmu, vai atsūti jautājumus un
  saņem 25% atlaidi semināra apmeklējumam!

  Uzzināt vairāk  

  Atlaides pastāvīgajiem klientiem

  Apmeklē vismaz trīs seminārus, iegūsti pastāvīgā klienta statusu un saņem atlaides!

  Uzzināt vairāk  

   Pieteikties jaunumiem

   Piesakies jaunumiem e-pastā un nepalaid garām labu semināru!
   Jūs interesējošās tēmas:


   Atteikties no jaunumu saņemšanas vai mainīt jaunumu saņemšanas nosacījumus būs iespējams jebkurā brīdī, pārejot uz jaunumu vēstulē norādīto saiti.

   Copyright © PAC Agenda

   Paldies, Jūsu pieteikums ir nosūtīts!