Generic selectors
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
No results!
seminari
kursi-seminari-plans
Personāla apmācību centrs AGENDA
Semināri un kursi
Profesionālajai un personības attīstībai

Administratīvā pārkāpuma lietvedība darba tiesību un darba aizsardzības jomā (Valsts darba inspekcijas kompetences jautājumi)

Drukāt

2019.gada 22.februārī (plkst. 10.00 – 14.00)

Semināra mērķis: uzlabot dalībnieku zināšanas un izpratni par savām tiesībām un pienākumiem administratīvā pārkāpuma lietvedības procesā, nodrošināt izpratni par kvalitatīvu pierādījumu bāzi administratīvās pārkāpuma lietvedības procesā.

Seminārā apskatīsim šādus jautājumus:

  1. par kādiem pārkāpumiem Valsts darba inspekcija ierosina administratīvā pārkāpumu lietvedību, lietvedības ierosināšanas process;
  2. kā rīkoties, ja ir ierosināta lietvedība;
  3. juridisko personu tiesības un pienākumi administratīvā pārkāpumu lietvedībā;
  4. pierādījumi un termiņi;
  5. lietas izskatīšana, lēmums par administratīvā soda piemērošanu un tā apstrīdēšana;
  6. kā sagatavoties Valsts darba inspekcijas tematiskajai pārbaudei.

Semināra nobeigumā – jautājumi un diskusijas par semināra dalībniekiem aktuāliem jautājumiem. Savus jautājums varat iesūtīt pirms semināra (vismaz 3 dienas iepriekš) vai arī ņemt līdzi uz semināru.


Semināru vada: Aija Vāciete, praktizējoša juriste administratīvajās tiesībās. Profesionālais maģistra grāds privāttiesībās, mediatore, specializācija darba aizsardzības un darba drošības jautājumos. Pieredze strīdu risināšanā, piemērojot mediācijas procesu. Strādājusi Valsts darba inspekcijā par Kurzemes reģionālās inspekcijas vadītāju, Būvniecības valsts kontroles birojā par auditori eksperti, nodrošinot sagatavoto administratīvo aktu kontroli, to atbilstību normatīvo aktu prasībām. Vairāku gadu pieredze semināru un kursu vadīšanā.
Pieredze iestāžu izdoto administratīvo aktu izvērtēšanā, to atbilstības noteikšana normatīvo aktu prasībām. Ikdienā pārstāv klientu intereses administratīvo pārkāpumu lietvedības procesos, administratīvajās lietvedībās valsts un pašvaldību iestādēs un tiesās. Konsultē uzņēmējus un fiziskās personas par viņu tiesībām un pienākumiem administratīvajās tiesībās, nelaimes gadījumu izmeklēšanas procesos, kā arī citos jautājumus, kas saistīti ar komersanta pienākumiem darba aizsardzības normu ievērošanā uzņēmumā.

Cena: 68,00 EUR + PVN (cenā iekļauti izdales materiāli, apliecība, kas apstiprina Jūs dalību seminārā, kafija, tēja, cepumi, augļi visu semināra laiku, kā arī kafijas pauze

Norises vieta: Rīgā, Jeruzalemes ielā 2/4, 2.stāvs


Nosūtīt saiti ar šo rakstu draugam.
Piedalies semināru veidošanā!

Iesaki mācību tēmu, vai atsūti jautājumus un
saņem 25% atlaidi semināra apmeklējumam!

Uzzināt vairāk  

Atlaides pastāvīgajiem klientiem

Apmeklē vismaz trīs seminārus, iegūsti pastāvīgā klienta statusu un saņem atlaides!

Uzzināt vairāk  

Pieteikties jaunumiem

Piesakies jaunumiem e-pastā un nepalaid garām labu semināru!
Jūs interesējošās tēmas:


Atteikties no jaunumu saņemšanas vai mainīt jaunumu saņemšanas nosacījumus būs iespējams jebkurā brīdī, pārejot uz jaunumu vēstulē norādīto saiti.

Copyright © PAC Agenda

Paldies, Jūsu pieteikums ir nosūtīts!