Generic selectors
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
No results!
seminari
kursi-seminari-plans
Personāla apmācību centrs AGENDA
Semināri un kursi
Profesionālajai un personības attīstībai

Administratīvā pārkāpuma procesa norise un soda piemērošana Administratīvās atbildības likuma ietvaros (spēkā no 01.01.2020.)

Drukāt

2019.gada 13.decembrī (plkst. 10.00 – 15.30)

No 2020.gada 1.janvāra stājas spēkā Administratīvās atbildības likums, kas aizstāj Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksu (spēkā no 1985.gada).
Semināra apskatīsim administratīvā pārkāpuma jēdzienu, juridisko personu atbildību, administratīvā pārkāpuma procesa norisi, tajā skaitā juridisko personu tiesības procesa gaitā, un administratīvā soda piemērošanas nosacījumus.

Semināra programma:

  1. Administratīvā pārkāpuma jēdziens;
  2. Administratīvā pārkāpuma process iestādē;
  3. Procesuālie dokumenti;
  4. Administratīvās pārkāpuma lietas izskatīšana;
  5. Lēmuma pieņemšana un lēmuma apstrīdēšanas tiesības.

Semināra nobeigumā – jautājumi un diskusijas par semināra dalībniekiem aktuāliem jautājumiem. Savus jautājums varat iesūtīt pirms semināra (vismaz 3 dienas iepriekš) vai arī ņemt līdzi uz semināru.

Semināra mērķauditorija: uzņēmumu, organizāciju pārstāvji, kuru darbību uzrauga likuma 115.pantā minētās valsts iestādes (piem., Valsts darba inspekcija; Valsts ieņēmumu dienests; Veselības inspekcija; Patērētāju tiesību aizsardzības centrs u.tt.), un kas tiesīgi realizēt administratīvo pārkāpumu procesu iestādē un piemērot sodus, kā arī personas, kuras pārstāv un aizstāv komersantu intereses administratīvā pārkāpuma procesā, kā arī jebkurš cits interesents.


Semināru vada: Aija Vāciete , praktizējoša juriste administratīvajās tiesībās.
Profesionālais maģistra grāds privāttiesībās, mediatore. Pieredze strīdu risināšanā, piemērojot mediācijas procesu. Vairāku gadu pieredze semināru un kursu vadīšanā. Pieredze iestāžu izdoto administratīvo aktu izvērtēšanā, to atbilstības noteikšana normatīvo aktu prasībām. Ikdienā pārstāv klientu intereses administratīvo pārkāpumu lietvedības procesos, administratīvajās lietvedībās valsts un pašvaldību iestādēs un tiesās. Konsultē uzņēmējus un fiziskās personas par viņu tiesībām un pienākumiem administratīvajās tiesībās.

Cena: 84,00 EUR + PVN (cenā iekļauti izdales materiāli, apliecība, kas apstiprina Jūs dalību seminārā, kafija, tēja, cepumi, augļi visu semināra laiku, kā arī kafijas pauzes )

Norises vieta: Rīgā, Jeruzalemes ielā 2/4, 2.stāvs


Atsauksmes par citiem Aijas Vācietes semināriem:

“Tiešām ļoti labs seminārs. Pasniedzēja ar konkrētiem piemēriem prata ļoti labi izskaidrot semināra tēmu.”

“Pirmo reizi apmeklēju PAC Agenda rīkotos seminārus. Ļoti labi organizēts seminārs, laba gaisotne. Pasniedzēja kompetenta, atvērta diskusijām. Bagātīga kafijas pauze :)”

“Pasniedzēja izskaidroja likumu (iespēju robežās) ar reāliem piemēriem, ar ko saskaramies ikdienā un labprāt atbildēja uz visiem interesējošajiem jautājumiem.”

Vairāk atsauksmju šeit

Nosūtīt saiti ar šo rakstu draugam.
Piedalies semināru veidošanā!

Iesaki mācību tēmu, vai atsūti jautājumus un
saņem 25% atlaidi semināra apmeklējumam!

Uzzināt vairāk  

Atlaides pastāvīgajiem klientiem

Apmeklē vismaz trīs seminārus, iegūsti pastāvīgā klienta statusu un saņem atlaides!

Uzzināt vairāk  

Pieteikties jaunumiem

Piesakies jaunumiem e-pastā un nepalaid garām labu semināru!
Jūs interesējošās tēmas:


Atteikties no jaunumu saņemšanas vai mainīt jaunumu saņemšanas nosacījumus būs iespējams jebkurā brīdī, pārejot uz jaunumu vēstulē norādīto saiti.

Copyright © PAC Agenda

Paldies, Jūsu pieteikums ir nosūtīts!