Generic selectors
Search in title
Search in content
Search in posts
seminari
kursi-seminari-plans
Personāla apmācību centrs AGENDA
Semināri un kursi
Profesionālajai un personības attīstībai

Darba likums un tiesu prakse

Drukāt

Darba tiesisko attiecību izbeigšana Darba likuma, dokumentu pārvaldības un tiesu prakses skatījumā. Tiesu prakses atziņas darba tiesisko attiecību jautājumos.


2019.gada 6.decembrī (plkst. 10.00-16.00)

Darba tiesisko attiecību regulējošās normas, personāla dokumentu pārvaldība, labā prakse, vispārējā tiesu prakse un judikatūra – tas viss būtu jāpārzina jebkuram personāla speciālistam. Bet vai tas ir iespējams?

Semināra tiks aptverts minētais vienā no darbiniekam un darba devējam nozīmīgiem procesiem – darba tiesisko attiecību izbeigšanā un sniegtas galvenās 2018. un 2019.gada tiesu prakses atziņas arī citās darba tiesisko attiecību jomās.

Semināra programma:

1. Darba devēja tiesības celt prasību tiesā par darba tiesisko attiecību izbeigšanu

2. Darba līguma uz noteiktu laiku noformēšanas nosacījumi un to nozīme darba tiesisko attiecību izbeigšanā

3. Darbinieka un darba devēja vienošanās – iespējamie noformēšanas veidi

4. Darba tiesisko attiecību izbeigšanas pamati: trešo personu pieprasījums, tiesas nolēmums un neatbilstība likuma prasībām

5. Tiesu prakses atziņas darba tiesisko attiecību jautājumos

5.1. darbinieka atstādināšana no darba

5.2. darba algas pārskaitījums uz citu bankas kontu

5.3. papildu darba izbeigšanas pamats

5.4. darba devēja atprasījuma tiesības

5.5. darba devējam radīto zaudējumu piedziņa

5.6. virsstundu darbs un tā apmaksa

5.7. neizmantotā atvaļinājuma kompensācija

5.8. atlīdzība par darba piespiedu kavējumu

5.9. termiņa pārkāpuma sekas

5.10. darba līguma un uzņēmuma līguma nošķirtība

6. Semināra dalībnieku jautājumi, atbildes, diskusijas

Semināru vada: Karīna Platā , maģistre tiesību zinātnēs un personāla vadībā, Darba likuma komentāru un Dokumentu un biroja pārvaldības rokasgrāmatas sadaļas “Personāla dokumentu pārvaldība” autore, informatīvo materiālu “Par darba līgumiem”, “Par darba un atpūtas laiku”, “Par vienlīdzīgu attieksmi” un metodiskā materiāla “Darba koplīguma loma darba tiesiskajās attiecībās” autore, strādājusi Valsts darba inspekcijā par direktora padomnieci, dažādu nozaru uzņēmumos par personāla direktori, vada seminārus par Darba likuma piemērošanas jautājumiem un personāla dokumentu pārvaldību, sniedz pakalpojumus darba tiesisko attiecību un personāla dokumentu pārvaldības jomā.

Cena: 96,00 EUR + PVN (cenā iekļauti izdales materiāli, apliecība, kas apstiprina Jūs dalību seminārā, kafija, tēja, cepumi, augļi visu semināra laiku, kā arī bagātīgas kafijas pauzes )
Norises vieta: Rīgā, Jeruzalemes ielā 2/4, 2.stāvs


Atsauksmes par iepriekšējiem semināriem:

“Saņēmu konkrētas atbildes par to, kā jārīkojas secīgi, lai nepārkāptu DL un pasargātu darba devēju no tiesvedības un sūdzībām.”

“Ļoti apmierināta ar semināru. Tēma bija izklāstīta profesionāli, interesanti, ar praktiskiem padomiem un piemēriem no tiesu prakses un lektores darba pieredzes. Lekcijas laikā saņemtā informācija un izdales materiāli ļoti noderēs mūsu iestādes personāla lietvedībā. Paldies organizatoriem!”

“Ne pirmo reizi apmeklēju K.Platās vadītos seminārus, jāatzīst, ka tie ir labākie no visiem, kur ir būts. Zināšanas, kas tiek iegūtas šajos semināros ir pielietojamas praksē, kas ir neapšaubāma vērtība.”

“Karīnas Platās semināri ir vērtīgākie semināri, kurus var iegūt personāla darbinieki vai uzņēmēji Latvijā. Citas tikpat zinošas darba tiesībās personas visu savu 12 gadu HR pieredzē neesmu satikusi.
Karīnas Platās semināros vienmēr teorija vijas ar praksi, kas dod neatsverami lielu ieguldījumu zināšanu paplašināšanā un iegaumēšanā.”

Vairāk atsauksmju šeit

Nosūtīt saiti ar šo rakstu draugam.
  Piedalies semināru veidošanā!

  Iesaki mācību tēmu, vai atsūti jautājumus un
  saņem 25% atlaidi semināra apmeklējumam!

  Uzzināt vairāk  

  Atlaides pastāvīgajiem klientiem

  Apmeklē vismaz trīs seminārus, iegūsti pastāvīgā klienta statusu un saņem atlaides!

  Uzzināt vairāk  

   Pieteikties jaunumiem

   Piesakies jaunumiem e-pastā un nepalaid garām labu semināru!
   Jūs interesējošās tēmas:


   Atteikties no jaunumu saņemšanas vai mainīt jaunumu saņemšanas nosacījumus būs iespējams jebkurā brīdī, pārejot uz jaunumu vēstulē norādīto saiti.

   Copyright © PAC Agenda

   Paldies, Jūsu pieteikums ir nosūtīts!