Generic selectors
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
No results!
seminari
kursi-seminari-plans
Personāla apmācību centrs AGENDA
Semināri un kursi
Profesionālajai un personības attīstībai

Personas datu aizsardzības politika un dokumentu izstrāde

Drukāt

2019.gada 18.oktobrī (plkst. 10.00 – 15.00)

Ir pagājis gads kopš Vispārīgās datu aizsardzības regulas stāšanās spēkā, tomēr vēl aizvien ir palicis daudz neskaidrību un jautājumu. Jo vairāk tāpēc, ka personas datu aizsardzībā nav vienotas universālas receptes un katrai organizācijai pašai ir jāizvērtē nepieciešamo pasākumu un procedūru kopums.

Viena no fizisko personu datu aizsardzības būtiskām sastāvdaļām katrā organizācijā ir atbilstoša un pareizi noformēta personas datu aizsardzības politika un dokumentācija.
Šajā seminārā tiks sniegtas praktiskas vadlīnijas personas datu aizsardzības politikas un dokumentu izstrādei; tiks izskatītas tās nianses, kam jāpievērš uzmanība dokumentos un tas, kā pārliecināties, vai jau izstrādātie dokumenti atbilst Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasībām. Tāpat uzmanība tiks pievērsta arī biežāk sastopamajām kļūdām politikās un dokumentos.

Semināra tēmas:

  • Kā izstrādāt personas datu aizsardzības politiku organizācijā?
  • Kā izstrādāt un ieviest datu aizsardzības programmu organizācijā?
  • Kad un kā veikt ietekmes uz datu aizsardzību novērtējumu?
  • Datu apstrādes procedūru izstrāde.
  • Videonovērošanas dokumentu izstrāde.
  • Personas datu aizsardzības noteikumu izstrāde.
  • Datu subjektu informēšanas pasākumu ieviešana.
  • Datu subjektu pieprasījumi, t.sk. saņemt informāciju par savu personas datu apstrādi organizācija, un saņemt datu kopijas.

Savus jautājumus par fizisko personu datu aizsardzības un Vispārīgās datu aizsardzības regulas tēmu vēl pirms semināra varat sūtīt uz e-pastu pacagenda@pacagenda.lv, lai semināra laikā saņemtu atbildi.

Pēc semināra varēsiet saņemt Jūs interesējošos dokumentu paraugus savā e-pastā.

Semināru vada: Signe Plūmiņa , personas datu aizsardzības eksperte, ilggadēja Datu valsts inspekcijas direktore (2001.-2015.g.). Viena no Fizisko personu datu aizsardzības likuma autorēm. Piedalījusies dažādos pasākumos, projektos un darba grupās Eiropas Savienības līmenī, kas saistīti ar personas datu aizsardzību. Kā vadītāja vienai no Eiropas Savienības personas datu aizsardzības uzraudzības iestādēm, piedalījusies Vispārīgās datu aizsardzības regulas izstrādē un projekta apspriešanā, kā arī datu uzraudzības iestāžu viedokļa par to sagatavošanā. Pašreiz vada Rīgas domes Datu aizsardzības un IT drošības centru, kas koordinē personas datu aizsardzības un IT drošības jautājumus Rīgas pilsētas pašvaldībā. No 2001.gada regulāri vada dažādas apmācības personas datu aizsardzībā, tai skaitā saistībā ar jauno datu aizsardzības regulējumu ES.

Cena: 82,00 EUR + PVN (cenā iekļauti izdales materiāli, apliecība, kas apstiprina Jūs dalību seminārā, kafija, tēja, cepumi, augļi visu semināra laiku, kā arī kafijas pauzes )

Norises vieta: Rīga, Jeruzalemes iela 2/4, 2.stāvs


Atsauksmes par iepriekšējiem semināriem:

“Signe Plūmiņa ir viena no kompetentākajām lektorēm datu aizsardzības jomā. Prot labi savienot teoriju ar praktiskajiem piemēriem.”

“Ar semināru esmu apmierināts, jo bija daudz noderīgas informācijas, operatīvi tika sniegtas atbildes uz jautājumiem. Patika tas, ka nebija “kārtējais regulas vispārīgais atstāsts” un lektore pasniedza minimālistiski pietiekamu teorētisko pusi. Vairāk tika skatīta datu aizsardzības praktiskā puse, proti – darba dokumentācijas izstrādes nianses, auditu un novērtējumu būtiski principi, DAS loma procesos, organizācijas procesu nozīme datu apstrādes gaitā, un vēl daži, it kā sīki, bet būtiski aspekti.
Kopumā sasniegtais atbilda gaidītajam.
Paldies!”

“Pasniedzēja bija ļoti kompetenta. Uzskatu, ka šis bija viens no vērtīgākajiem semināriem, jo bija konkrēti piemēri par mani interesējošiem jautājumiem.”

Vairāk atsauksmju šeit

Nosūtīt saiti ar šo rakstu draugam.




Piedalies semināru veidošanā!

Iesaki mācību tēmu, vai atsūti jautājumus un
saņem 25% atlaidi semināra apmeklējumam!

Uzzināt vairāk  

Atlaides pastāvīgajiem klientiem

Apmeklē vismaz trīs seminārus, iegūsti pastāvīgā klienta statusu un saņem atlaides!

Uzzināt vairāk  

Pieteikties jaunumiem

Piesakies jaunumiem e-pastā un nepalaid garām labu semināru!
Jūs interesējošās tēmas:


Atteikties no jaunumu saņemšanas vai mainīt jaunumu saņemšanas nosacījumus būs iespējams jebkurā brīdī, pārejot uz jaunumu vēstulē norādīto saiti.

Copyright © PAC Agenda

Paldies, Jūsu pieteikums ir nosūtīts!