Generic selectors
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
No results!
seminari
kursi-seminari-plans
Personāla apmācību centrs AGENDA
Semināri un kursi
Profesionālajai un personības attīstībai

Komercnoslēpuma regulējums un konkurences ierobežošana darba tiesiskajās attiecībās (Darba likuma 83. – 86.pants)

Drukāt

Komersanta tiesības un tiesību realizācija informācijas aizsardzības jautājumos.
Darbinieku tiesību ierobežošana darba tiesisko attiecību laikā un pēc to izbeigšanas.

2019.gada 11.oktobrī (plkst. 10.00 – 14.00)

Arvien biežāk uzņēmumi saskaras ar darbinieku negodprātīgu rīcību, kas izpaužas kā informācijas izpaušana, komercnoslēpuma izpaušana darba tiesisko attiecību laikā un izbeidzot darba tiesiskās attiecības.

Darba dēvējam ir mehānisms kā pasargāt savu uzņēmumu no šādas darbinieku rīcības. Lai uzņēmējs, Darba devējs, rīkotos atbilstoši Darba likuma prasībām ir svarīgi zināt nepieciešamo dokumentu kopumu, kas regulē informācijas apriti uzņēmumā, kā arī, kādus nosacījumus noteikt darbiniekiem, dibinot darba tiesiskās attiecības un tās izbeidzot.

Apskatīsim situācijas saistībā ar konkurences ierobežošanu, kā pareizi sagatavot dokumentus, lai aizsargātu darba devēju gadījumos, kad var tikt apdraudēta uzņēmuma komercdarbība, ņemot vērā darbinieka rīcībā esošo darba devēja aizsargājamo informāciju.

Seminārā apskatīsim sekojošus jautājumus un diskutēsim par šādām tēmām:

  1. Informācija, kas uzskatāma par uzņēmuma komercnoslēpumu. Kā to klasificēt, un kādos dokumentos noteikt regulējumu par informācijas apriti uzņēmumā.
  2. Kādi dokumenti nepieciešami, lai regulētu un ierobežotu informācijas un komercnoslēpuma izpaušanu.
  3. Kā un kādos dokumentos noteikt darbinieka atbildības apjomu un regulējumu par informācijas un komercnoslēpuma neizpaušanu darba tiesisko attiecību laikā.
  4. Darbinieku atbildība, Darba likuma un Civillikuma ietvaros, par informācijas un komercnoslēpuma neizpaušanu.
  5. Vienošanās par darbinieka profesionālās darbības ierobežojumu, izbeidzot darba tiesiskās attiecības. Kādi nosacījumi ietverami vienošanās dokumentā un kad slēdzama vienošanās.
  6. Vienpusēja atkāpšanās no vienošanās par konkurences ierobežojumu.
  7. Darbinieka atbildības pamats un apmērs.

Semināra nobeigumā – jautājumi un diskusijas par semināra dalībniekiem aktuāliem jautājumiem. Savus jautājums varat iesūtīt pirms semināra (vismaz 3 dienas iepriekš) vai arī ņemt līdzi uz semināru.


Semināru vada: Aija Vāciete , praktizējoša juriste administratīvajās tiesībās ar nozīmīgu pieredzi klientu pārstāvībā tiesas procesos civiltiesībās, t.sk. darba devēju interešu pārstāvniecībā ar komercnoslēpuma regulējumu saistītos darba strīdu jautājumos.
Profesionālais maģistra grāds privāttiesībās, mediatore. Pieredze strīdu risināšanā, piemērojot mediācijas procesu. Vairāku gadu pieredze semināru un kursu vadīšanā. Pieredze iestāžu izdoto administratīvo aktu izvērtēšanā, to atbilstības noteikšana normatīvo aktu prasībām. Ikdienā pārstāv klientu intereses administratīvo pārkāpumu lietvedības procesos, administratīvajās lietvedībās valsts un pašvaldību iestādēs un tiesās. Konsultē uzņēmējus un fiziskās personas par viņu tiesībām un pienākumiem administratīvajās tiesībās.

Cena: 66,00 EUR + PVN (cenā iekļauti izdales materiāli, apliecība, kas apstiprina Jūs dalību seminārā, kafija, tēja, cepumi, augļi visu semināra laiku, kā arī kafijas pauzes )

Norises vieta: Rīgā, Jeruzalemes ielā 2/4, 2.stāvs


Atsauksmes par citiem Aijas Vācietes semināriem:

“Tiešām ļoti labs seminārs. Pasniedzēja ar konkrētiem piemēriem prata ļoti labi izskaidrot semināra tēmu.”

“Pirmo reizi apmeklēju PAC Agenda rīkotos seminārus. Ļoti labi organizēts seminārs, laba gaisotne. Pasniedzēja kompetenta, atvērta diskusijām. Bagātīga kafijas pauze :)”

“Pasniedzēja izskaidroja likumu (iespēju robežās) ar reāliem piemēriem, ar ko saskaramies ikdienā un labprāt atbildēja uz visiem interesējošajiem jautājumiem.”

Nosūtīt saiti ar šo rakstu draugam.
Piedalies semināru veidošanā!

Iesaki mācību tēmu, vai atsūti jautājumus un
saņem 25% atlaidi semināra apmeklējumam!

Uzzināt vairāk  

Atlaides pastāvīgajiem klientiem

Apmeklē vismaz trīs seminārus, iegūsti pastāvīgā klienta statusu un saņem atlaides!

Uzzināt vairāk  

Pieteikties jaunumiem

Piesakies jaunumiem e-pastā un nepalaid garām labu semināru!
Jūs interesējošās tēmas:


Atteikties no jaunumu saņemšanas vai mainīt jaunumu saņemšanas nosacījumus būs iespējams jebkurā brīdī, pārejot uz jaunumu vēstulē norādīto saiti.

Copyright © PAC Agenda

Paldies, Jūsu pieteikums ir nosūtīts!