Personāla apmācību centrs "AGENDA"

Semināri un kursi

profesionālajai un personības attīstībai
Personāla apmācību centrs "AGENDA"

Semināri un kursi

profesionālajai un personības attīstībai

Klientu personas datu aizsardzība un tās aktualitātes. Kā sagatavoties jaunajai Vispārīgajai datu aizsardzības regulai saistībā ar Jūsu klientu datiem?

Drukāt Nosūtīt

2018.gada 9.maijā (plkst.12.00 - 17.00)

Atvainojamies, šajā grupā visas vietas aizņemtas. Ja vēlaties apmeklēt šo semināru, lūdzu, dodiet ziņu un, ja līdz 14.maijam pieteiksies pietiekams dalībnieku skaits, jūnijā organizēsim semināra atkārtojumu.

Šajā seminārā tiks apskatīti aktuālo personas datu aizsardzības noteikumu piemērošana, kas attiecas uz klientu datu vākšanu, izmantošanu, glabāšanu saistībā ar jauno personas datu aizsardzības regulējumu (Vispārīgā datu aizsardzības regula), kas aizstās pašreiz spēkā esošo Fizisko personu datu aizsardzības likumu no 2018.gada 25.maija, un kas tiešā veidā ir saistīta ar visa veida klientu (gan esošo, gan jauno klientu) datiem un to vākšanu un izmantošanu.

Jaunā Eiropas Savienības Vispārīgā datu aizsardzības regula ir jauns tiesību akts, kas harmonizēs datu privātumu visā Eiropas Savienībā. Eiropas Savienības valsts un pašvaldību institūcijām, organizācijām, uzņēmumiem (un ne tikai) līdz 2018.gada 25.maijam jānodrošina atbilstība jaunajam regulējumam, vai arī būs jāsaskaras ar potenciālajām sankcijām līdz pat 4 % no ikgadējā apgrozījuma vai 20 milj. EUR un reputācijas zaudēšanas risku saistībā ar datu incidentiem.

Šajā seminārā tiks apskatītas, tai skaitā, šādas tēmas, kā arī tiks sniegtas praktiskas vadlīnijas, ko sākt darīt, lai nodrošinātu, ka esat sagatavojušies izmaiņām, t.sk. tām, kam jābūt jau ieviestām 2018.gada 25.maijā:

 • Kas ir personas dati, kas jāaizsargā?
 • Personas datu apstrādes un aizsardzības principi, jeb kad un ko var vākt, glabāt un kā nodot klientu personas datus, t.sk. kontekstā ar klientu kartēm, klientu datu bāzēm, klientu datu iegūšanu un izmantošanu, izmantojot mājaslapas;
 • Klientu piekrišana savu datu vākšanai un izmantošanai, saziņa ar klientu mutiski, elektroniski un internetā (arī mājaslapās);
 • Atbildīgie par personas datu aizsardzību (pārziņi, datu apstrādātāji, u.c.) un to jaunie pienākumi;
 • Pārskatatbildība jeb pienākums uzskatāmi demonstrēt atbilstību Regulai;
 • Integrēta datu aizsardzība un datu aizsardzība pēc noklusējuma;
 • Datu aizsardzības speciālisti, to loma, tiesības un pienākumi;
 • Klientu tiesības, t.sk. tiesības saņemt informāciju par savu personas datu apstrādi;
 • Privātuma politikas un noteikumi mājaslapās;
 • Datu vākšana par interneta mājaslapas apmeklētājiem / klientiem. Ko var vākt un kad var vākt, un kāda informācija jāsniedz interneta mājaslapas apmeklētājiem / klientiem?
 • Klientu personas datu drošība, ziņošanas pienākums par datu aizsardzības pārkāpumiem (datu incidentiem);
 • Personas datu nosūtīšana saņēmējiem ārpus ES/EEZ;
 • Sankcijas, ja nav nodrošināta atbilstība;
 • Jauno Regulas prasību ieviešanas plānošana un ieviešana.

Semināru vada: Signe Plūmiņa – personas datu aizsardzības eksperte, ilggadēja Datu valsts inspekcijas direktore (2001.-2015.g.). Viena no Fizisko personu datu aizsardzības likuma autorēm. Piedalījusies dažādos pasākumos, projektos un darba grupās Eiropas Savienības līmenī, kas saistīti ar personas datu aizsardzību. Kā vadītāja vienai no Eiropas Savienības personas datu aizsardzības uzraudzības iestādēm, piedalījusies Vispārīgās datu aizsardzības regulas izstrādē un projekta apspriešanā, kā arī datu uzraudzības iestāžu viedokļa par to sagatavošanā. Pašreiz vada Rīgas domes Datu aizsardzības un IT drošības centru, kas koordinē personas datu aizsardzības un IT drošības jautājumus Rīgas pilsētas pašvaldībā. No 2001.gada regulāri vada dažādas apmācības personas datu aizsardzībā, tai skaitā saistībā ar jauno datu aizsardzības regulējumu ES.

Cena: 79,00 EUR + PVN (cenā iekļauti izdales materiāli, apliecība, kas apstiprina Jūs dalību seminārā, kafija, tēja, cepumi, augļi visu semināra laiku, kā arī bagātīgas kafijas pauzes )

Norises vieta: Rīga, Jeruzalemes iela 2/4, 2.stāvs


Atsauksmes par iepriekšējiem semināriem:

"Ļoti vērtīgs seminārs, kas palīdz gūt skaidru priekšstatu par gaidāmajām izmaiņām. Izcila pasniedzēja. Liels paldies!"

"Semināra pasniedzēja S.Plūmiņa augsta līmeņa profesionāle savā darbības jomā."

"Ļoti profesionāla attiecīgās jomas speciāliste. Teicami pasniedz un izklāsta tēmu un spēj atbildēt uz dalībnieku jautājumiem."

Vairāk atsauksmju šeit

Piedalies semināru veidošanā!

Iesaki apmācību tēmu, vai atsūti jautājumus un saņem 25% atlaidi semināra apmeklējumam!

Uzzināt vairāk  

Atlaides pastāvīgajiem klientiem

Apmeklē vismaz trīs seminārus, iegūsti pastāvīgā klienta statusu un saņem atlaides!

Uzzināt vairāk  

PAC Agenda SIA
Tel. +371 22 01 01 75
Fax +371 66 00 40 61
pacagenda@pacagenda.lv 

Privātuma politika

Copyright © PAC Agenda

Pieteikties jaunumiem

 1. Piesakies jaunumiem e-pastā un nepalaid garām labu semināru!
  Atteikties no jaunumu saņemšanas, vai izmainīt jaunumu saņemšanas uzstādījumus būs iespējams jebkurā brīdī, pārejot uz jaunumu vēstulē norādīto saiti.
 2. Jūsu e–pasts:*
  Lūdzu norādiet savu e-pastu!
 3. Jūsu vārds:
  Invalid Input
 4. Jūs interesējošās tēmas:
  Invalid InputPieteikties jaunumiem

 1. Piesakies jaunumiem e-pastā un nepalaid garām labu semināru!
  Atteikties no jaunumu saņemšanas, vai izmainīt jaunumu saņemšanas uzstādījumus būs iespējams jebkurā brīdī, pārejot uz jaunumu vēstulē norādīto saiti.
 2. Jūsu e–pasts:*
  Lūdzu norādiet savu e-pastu!
 3. Jūsu vārds:
  Invalid Input
 4. Jūs interesējošās tēmas:
  Invalid Input