Personāla apmācību centrs "AGENDA"

Semināri un kursi

profesionālajai un personības attīstībai
Personāla apmācību centrs "AGENDA"

Semināri un kursi

profesionālajai un personības attīstībai

Personas datu aizsardzība un tās aktualitātes. Kā grāmatvežiem sagatavoties jaunajai Vispārīgajai datu aizsardzības regulai?

Drukāt Nosūtīt

2018.gada 26.aprīlī (plkst.10.00 - 14.00)

Atvainojamies, šajā grupā visas vietas aizņemtas. Semināra atkārtojums 7.jūnijā.

Šajā seminārā tiks apskatīti aktuālo personas datu aizsardzības noteikumu piemērošana, kas attiecas uz grāmatvežiem saistībā ar jauno personas datu aizsardzības regulējumu (Vispārīgā datu aizsardzības regula), kas aizstās pašreiz spēkā esošo Fizisko personu datu aizsardzības likumu no 2018.gada 25.maija, un kas tiešā veidā ir saistīta ar grāmatvežiem, jo tie apstrādā personas datus un jaunais personas datu aizsardzības regulējums līdz ar to tiešā veidā attiecas arī uz grāmatvežiem.

Jaunā Eiropas Savienības Vispārīgā datu aizsardzības regula ir jauns tiesību akts, kas harmonizēs datu privātumu visā Eiropas Savienībā. Eiropas Savienības valsts un pašvaldību institūcijām, organizācijām, uzņēmumiem (un ne tikai) līdz 2018.gada 25.maijam jānodrošina atbilstība jaunajam regulējumam, vai arī būs jāsaskaras ar potenciālajām sankcijām līdz pat 4 % no ikgadējā apgrozījuma vai 20 milj. EUR un reputācijas zaudēšanas risku saistībā ar datu incidentiem.

Seminārā tiks apskatītas, tai skaitā, šādas tēmas, kā arī tiks sniegtas praktiskas vadlīnijas, ko sākt darīt, lai nodrošinātu, ka esat sagatavojušies izmaiņām, t.sk. tām, kam jābūt jau ieviestām 2018.gada 25.maijā:

 • kas ir personas dati, kas jāaizsargā?
 • personas datu apstrādes un aizsardzības principi, jeb kad un ko var vākt, kā glabāt un nodot personas datus;
 • darbinieku personas dati pirms pieņemšanas darbā;
 • personas dati darba tiesisko attiecību pastāvēšanas laikā;
 • darbinieku un klientu personas datu drošība;
 • jaunie darba devēju un grāmatvežu pienākumi;
 • jaunās datu subjektu (t.sk. darbinieku, klientu) tiesības;
 • datu aizsardzības pārkāpumu paziņošana uzraudzības iestādei un darbiniekiem, klientiem;
 • jauno Regulas prasību ieviešanas plānošana;
 • sankcijas, ja nav nodrošināta atbilstība.

Savus jautājumus par jaunās Datu aizsardzības regulas tēmu vēl pirms semināra varat sūtīt uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., lai semināra laikā saņemtu atbildi.

Semināru vada: Signe Plūmiņa – personas datu aizsardzības eksperte, ilggadēja Datu valsts inspekcijas direktore (2001.-2015.g.). Viena no Fizisko personu datu aizsardzības likuma autorēm. Piedalījusies dažādos pasākumos, projektos un darba grupās Eiropas Savienības līmenī, kas saistīti ar personas datu aizsardzību. Kā vadītāja vienai no Eiropas Savienības personas datu aizsardzības uzraudzības iestādēm, piedalījusies Vispārīgās datu aizsardzības regulas izstrādē un projekta apspriešanā, kā arī datu uzraudzības iestāžu viedokļa par to sagatavošanā. Pašreiz vada Rīgas domes Datu aizsardzības un IT drošības centru, kas koordinē personas datu aizsardzības un IT drošības jautājumus Rīgas pilsētas pašvaldībā. No 2001.gada regulāri vada dažādas apmācības personas datu aizsardzībā, tai skaitā saistībā ar jauno datu aizsardzības regulējumu ES.

Cena: 70,00 EUR + PVN (cenā iekļauti izdales materiāli, apliecība, kas apstiprina Jūs dalību seminārā, kafija, tēja, cepumi, augļi visu semināra laiku, kā arī kafijas pauze)

Norises vieta: Rīga, Jeruzalemes iela 2/4, 2.stāvs


Atsauksmes par iepriekšējiem semināriem:

"Paldies pasniedzējai Signei Plūmiņai! Klausoties semināru, var just pasniedzējas entuziasmu šajā jautājumā. Uzzināju savai darba vietai ārkārtīgi noderīgu informāciju, kuru varēšu izmantot turpmākajā darba procesā un nodot kolēģiem."

"Priecājos, ka bija iespēja dzirdēt par Datu aizsardzības regulu saprotamā valodā, neliekot galveno akcentu uz paredzētajām sankcijām, bet jēgpilnu sagatavošanos Datu aizsardzības regulas ieviešanai. Paldies par argumentētām atbildēm uz uzdotajiem jautājumiem."

"Pasniedzēja bija ļoti kompetenta. Uzskatu, ka šis bija viens no vērtīgākajiem semināriem, jo bija konkrēti piemēri par mani interesējošiem jautājumiem."

Vairāk atsauksmju šeit

Piedalies semināru veidošanā!

Iesaki apmācību tēmu, vai atsūti jautājumus un saņem 25% atlaidi semināra apmeklējumam!

Uzzināt vairāk  

Atlaides pastāvīgajiem klientiem

Apmeklē vismaz trīs seminārus, iegūsti pastāvīgā klienta statusu un saņem atlaides!

Uzzināt vairāk  

PAC Agenda SIA
Tel. +371 22 01 01 75
Fax +371 66 00 40 61
pacagenda@pacagenda.lv 

Privātuma politika

Copyright © PAC Agenda

Pieteikties jaunumiem

 1. Piesakies jaunumiem e-pastā un nepalaid garām labu semināru!
  Atteikties no jaunumu saņemšanas, vai izmainīt jaunumu saņemšanas uzstādījumus būs iespējams jebkurā brīdī, pārejot uz jaunumu vēstulē norādīto saiti.
 2. Jūsu e–pasts:*
  Lūdzu norādiet savu e-pastu!
 3. Jūsu vārds:
  Invalid Input
 4. Jūs interesējošās tēmas:
  Invalid InputPieteikties jaunumiem

 1. Piesakies jaunumiem e-pastā un nepalaid garām labu semināru!
  Atteikties no jaunumu saņemšanas, vai izmainīt jaunumu saņemšanas uzstādījumus būs iespējams jebkurā brīdī, pārejot uz jaunumu vēstulē norādīto saiti.
 2. Jūsu e–pasts:*
  Lūdzu norādiet savu e-pastu!
 3. Jūsu vārds:
  Invalid Input
 4. Jūs interesējošās tēmas:
  Invalid Input