Personāla apmācību centrs "AGENDA"

Semināri un kursi

profesionālajai un personības attīstībai
Personāla apmācību centrs "AGENDA"

Semināri un kursi

profesionālajai un personības attīstībai

Personas datu aizsardzības aktualitātes saistībā ar darbinieku datu apstrādi

Drukāt Nosūtīt

Datums tiks precizēts, atkarībā no grupas komplektēšanās procesa (plkst.10.00 - 15.00)

Ja vēlaties apmeklēt šo semināru, lūdzu, dodiet ziņu un, ja līdz 25.maijam pieteiksies pietiekams dalībnieku skaits, jūnijā organizēsim semināru.

Šajā seminārā tiks apskatīti praktiskie personas datu aizsardzības piemērošanas aspekti saistībā ar darbinieku personas datu apstrādi, kā arī vienlaicīgi tiks sniegta aktuālā informācija par jauno personas datu aizsardzības regulējumu (Vispārīgā datu aizsardzības regula), kas aizstās pašreiz spēkā esošo Fizisko personu datu aizsardzības likumu no 2018.gada 25.maija, un kas tiešā veidā ir saistīta ar darbinieku personas datu apstrādi un aizsardzību, kas ir jānodrošina darba devējiem. Seminārā tiks īpaši pievērsta uzmanība tam, kā savlaicīgi sagatavoties jaunajam regulējumam.

Jaunā Eiropas Savienības Vispārīgā datu aizsardzības regula ir jauns tiesību akts, kas harmonizēs datu privātumu visā Eiropas Savienībā. Eiropas Savienības valsts un pašvaldību institūcijām, organizācijām, uzņēmumiem (un ne tikai) līdz 2018.gada 25.maijam jānodrošina atbilstība jaunajam regulējumam, vai arī būs jāsaskaras ar potenciālajām sankcijām līdz pat 4 % no ikgadējā apgrozījuma vai 20 milj. EUR un reputācijas zaudēšanas risku saistībā ar datu incidentiem. Jaunā regula rada jaunus pienākumus darba devējiem un datu pārziņiem, kuru ieviešana jānodrošina visiem līdz 2018.gada maijam.

Šajā seminārā tiks apskatītas, tai skaitā, šādas tēmas, kā arī tiks sniegtas praktiskas vadlīnijas, ko sākt darīt, lai nodrošinātu, ka esat sagatavojušies izmaiņām, t.sk. tām, kam jābūt jau ieviestām 2018.gada 25.maijā:

  • personas dati darbinieku atlasē;
  • personas dati darba tiesisko attiecību pastāvēšanas laikā;
  • personas datu apstrāde darbinieku uzraudzības (kontroles) mērķiem, t.sk. videonovērošanas veikšana;
  • darbinieku personas datu drošība;
  • jaunie darba devēju (pārziņu) pienākumi;
  • jaunās datu subjektu (t.sk. darbinieku) tiesības;
  • jauno Regulas prasību ieviešanas plānošana.

Semināru vada: Signe Plūmiņa – personas datu aizsardzības eksperte, ilggadēja Datu valsts inspekcijas direktore (2001.-2015.g.). Viena no Fizisko personu datu aizsardzības likuma autorēm. Piedalījusies dažādos pasākumos, projektos un darba grupās Eiropas Savienības līmenī, kas saistīti ar personas datu aizsardzību. Kā vadītāja vienai no Eiropas Savienības personas datu aizsardzības uzraudzības iestādēm, piedalījusies Vispārīgās datu aizsardzības regulas izstrādē un projekta apspriešanā, kā arī datu uzraudzības iestāžu viedokļa par to sagatavošanā. Pašreiz vada Rīgas domes Datu aizsardzības un IT drošības centru, kas koordinē personas datu aizsardzības un IT drošības jautājumus Rīgas pilsētas pašvaldībā. No 2001.gada regulāri vada dažādas apmācības personas datu aizsardzībā, tai skaitā saistībā ar jauno datu aizsardzības regulējumu ES.

Cena: 79,00 EUR + PVN (cenā iekļauti izdales materiāli, apliecība, kas apstiprina Jūs dalību seminārā, kafija, tēja, cepumi, augļi visu semināra laiku, kā arī bagātīgas kafijas pauzes )

Norises vieta: Rīga, Jeruzalemes iela 2/4, 2.stāvs


Atsauksmes par iepriekšējiem semināriem:

"Ar semināru esmu apmierināta. Ieguvu lielāku priekšstatu par tēmu un līdz ar to ir saprotamāks, kas un kā jādara mūsu uzņēmumā, lai sakārtotu personas datu aizsardzību. Jebkura papildus informācija un viedoklis dod lielu ieguvumu. Pasniedzēja profesionāla un zinoša. Paldies par lieliskajām uzkodām!"

"No visiem trim semināriem par datu aizsardzības regulu, trešais seminārs izcēlās ar plašāku ieskatu arī par personāla dokumentāciju u.c. svarīgiem jautājumiem. Ļoti labu iespaidu radīja pasniedzējas informētība dažādos jautājumos, kā arī spēja sasaistīt seminārā uzdotos jautājumus ar personīgo pieredzi. Paldies par PAC Agenda sniegtajiem pakalpojumiem!"

"Ar seminārā gūtajām zināšanām esmu apmierināta, jo pasniedzēja tēmas izskaidroja ļoti profesionāli, minot konkrētus piemērus!"

Vairāk atsauksmju šeit

Piedalies semināru veidošanā!

Iesaki apmācību tēmu, vai atsūti jautājumus un saņem 25% atlaidi semināra apmeklējumam!

Uzzināt vairāk  

Atlaides pastāvīgajiem klientiem

Apmeklē vismaz trīs seminārus, iegūsti pastāvīgā klienta statusu un saņem atlaides!

Uzzināt vairāk  

Copyright © PAC Agenda