Loading Events

Summētā darba laika organizēšanas veids. Kuros gadījumos izvēlēties šādu darba laika organizēšanu?

Pieteikties
09.04.2023 04:00 09.05.2023 07:00
04:00 - 07:00
€49.00 – €59.00 + PVN

2023.gada 28.martā (plkst. 10.00 – 12.00) / Vebinārs tiešsaistē! 

Darba devēji ļoti bieži izvēlas darbinieku darba laiku organizēt pēc summēta darba laika organizēšanas nosacījumiem. Taču bieži vien šāds organizēšanas veids nav piemērojams nozarei un uzņēmuma specifikai, tomēr to piemērojot, izvēli attaisno ar to, ka darba laiku nav iespējams organizēt un noteikt parastajā darba laika sākuma un beigu robežās.

Darba devēji atsevišķos gadījumos nav pamanījuši izmaiņas Darba likumā no 01.08.2022., kas atvieglo darba laika organizēšanu gadījumos, kad darbiniekam ir nolīgts nepilnais darba laiks un darba grafiks nav paredzams.

Jaunos grozījumus un citus jautājumus, kas skar summētā darba laika organizēšanu, izskatīsim šajā vebinārā.

Vebinārā izskatāmie jautājumi:

  1. Kas ir summētais darba laika organizēšanas veids;
  2. Kādos gadījumos to piemērot un kā noteikt pārskata periodu;
  3. Darba devēja raksturīgākās kļūdas un trūkumi summētā darba laika izvēlē;
  4. Summētā darba laika organizācija nepilnajam darba laikam un nepilnais darba laiks ar neparedzamu darba grafiku;
  5. Jautājumi.

Vebināra dalībniekiem lūgums iesūtīt aktuālos jautājumus vai situāciju aprakstus iepriekš, rakstot uz lektores e-pasta adresi aija@abkbirojs.lv

SEMINĀRU VADA

Aija_Vaciete.jpg
Aija Vāciete
Praktizējoša juriste administratīvajās tiesībās, darba tiesībās, darba drošības un darba aizsardzības jautājumos, datu aizsardzības speciāliste.
Profesionālais maģistra grāds privāttiesībās, mediatore. Pieredze strīdu risināšanā, piemērojot mediācijas procesu. Vairāku gadu pieredze semināru un kursu vadīšanā. Pieredze iestāžu izdoto administratīvo aktu izvērtēšanā, to atbilstības noteikšana normatīvo aktu prasībām. Ikdienā pārstāv klientu intereses administratīvo pārkāpumu lietvedības procesos, administratīvajās lietvedībās valsts un pašvaldību iestādēs un tiesās. Konsultē uzņēmējus un fiziskās personas par viņu tiesībām un pienākumiem administratīvajās tiesībās.

CENA

piesakoties līdz 26.martam: 49,00 EUR + PVN = 59,29 EUR
piesakoties pēc 26.marta: 59,00 EUR + PVN = 71,39 EUR
(apliecinājums par dalību seminārā iekļauts cenā)
(pastāvīgā klienta atlaide šim pasākumam piemērota netiek)

ATSAUKSMES par iepriekšējiem Aijas vadītajiem semināriem:

“Paldies par lieliski novadīto vebināru. Esmu ļoti apmierināta gan ar vebināra organizēšanas procesu, gan vebināra saturu. Vebinārā gūtās zināšanas bija aktuālas un noderīgas. Esmu apmierināta ar lektores sniegumu. Tas bija saprotams, ar veiksmīgi pielietotiem piemēriem. Atbildes uz jautājumiem tika sniegtas izskaidrojošas, konkrētas un saprotamas.”

“Esmu apmierināta ar lektores sniegumu. Tas bija saprotams, ar veiksmīgi pielietotiem piemēriem. Atbildes uz jautājumiem tika sniegtas izskaidrojošas, konkrētas un saprotamas.
Pateicos par semināru un atsūtītajiem materiāliem!”

“Liels paldies par vebināru. Liela nozīme bija izvēlētai lektorei, kurai ir ne tikai teorētiskas zināšanas, bet arī praktiskā pieredze Darba tiesību normu piemērošanā. Analizējot dažādas praktiskas situācijas (t.sk. nestandarta) vebināra laikā, rodas labāks priekšstats par normatīvo aktu piemērošanu praksē, kā arī viela kļūst aizrautīgāka un interesantāka. Paldies Aijai Vācietei par atsaucību un atbildēm uz jautājumiem vebināra laikā. “

“Vebinārā sniegtā informācija bija ļoti precīza un atbilstoša piedāvātajai tēmai. Saņēmu atbildes uz visiem interesējošajiem jautājumiem. Liels paldies. Izcili.”

“Ļoti zinoša lektore, saistot teoriju ar praktiskiem piemēriem, iesaista visu grupu. Labprāt uzkavējas ilgāk, lai atbildētu uz papildus jautājumiem.”

Vairāk atsauksmju šeit

Kā notiek tiešsaistes vebināri?

– saiti uz vebināra “norises vietu” saņemsiet dienu pirms vebināra;
– pēc vebināra varēsiet uzdot vēl 1 jautājumu par semināra tēmu, sūtot to lektorei uz e-pastu;
– apliecinājumus par dalību seminārā saņemsiet digitālā formā – kā attēlu savā e-pastā (pēc pieprasījuma apliecinājumu var saņemt arī pa pastu);
– vebinārs tiks ierakstīts un pēc pieprasījuma dalībnieki varēs saņemt pieeju tā ierakstam (ieraksts būs pieejams 5 dienas).

Lai nodrošinātu vebināra dalībnieku (īpaši to, kuri vebinārā piedalās aktīvi, pauž savu viedokli, dalās ar informāciju u.tml.) konfidencialitāti, personas datu aizsardzību un, lai radītu drošu mācību vidi, vebināra ieraksta skatīšanās ir paredzēta TIKAI tiem, kas iepriekš uz šo vebināru ir reģistrējušies.
Lai piekļūtu ierakstam, jāreģistrējas, izmantojot to e-pasta adresi, kurā saņemta pieeja tiešsaistes vebināram.

Print Friendly, PDF & Email

Details

Start:
09.04.2023 04:00
End:
09.05.2023 07:00
Series:
Cost:
€49.00 – €59.00
Pasākums Category:

Other

Does the discount not apply?
Yes
Seminar leader
Aijas Vācietes
Certificate seminar Title
Summētā darba laika organizēšanas veids.
Certificate seminar Sub title
Kuros gadījumos izvēlēties šādu darba laika organizēšanu?

Biļetes (Cena bez PVN)

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Biļetes vairs nav pieejamas

Ja cenai piemērojama atlaide, tā būs redzama pēc semināra pievienošanas grozam.

Piedalies semināru veidošanā!

Iesaki jaunu mācību tēmu, vai atsūti jautājumus un saņem 25% atlaidi semināra apmeklējumam!

Atlaides pastāvīgajiem klientiem

Apmeklē vismaz trīs seminārus, iegūsti pastāvīgā klienta statusu un saņem atlaides!

Subscribe for news

Subscribe for news by e-mail and don’t miss a good seminar!

You can to opt out of receiving news or to change the conditions for receiving news at any time by following the link in the newsletter.

Pieteikties jaunumiem

Piesakies jaunumiem e-pastā un nepalaid garām labu semināru!

Atteikties no jaunumu saņemšanas vai mainīt jaunumu saņemšanas nosacījumus būs iespējams jebkurā brīdī, pārejot uz jaunumu vēstulē norādīto saiti.