Loading Events

Semināru cikls ”Saskarsme ar manipulatīvām, agresīvām un krīzes situācijā nonākušām personām”

Pieteikties
Start:
novembris 23 @ 10:00
End:
decembris 14 @ 12:00
10:00 - 12:00
€38 – €138
+ PVN

2022.gada 23., 30.novembrī, 7. un 14.decembrī (plkst. 10.00 – 12.00) / Vebināri tiešsaistē!
Iespējams piedalīties gan visā semināru ciklā, gan atsevišķās tā daļās.


Tiešsaistes semināru cikla mērķis: paaugstināt dalībnieku profesionālās iemaņas un pilnveidot kompetences, kas nepieciešamas sarežģītās, problemātiskās jeb konfliktsituācijās.
Tas ļaus dalībniekiem veikt nepieciešamās izmaiņas savā komunikācijas stilā un attieksmē, nodrošinot profesionālu darbu, uzlabojot savstarpējās saskarsmes iemaņas un pilnveidojot prasmi mierīgi reaģēt dažādās situācijās, konstruktīvi rīkojoties.


1.daļa. Pašaizsardzība un emocionālā pašregulācija saskarsmē ar manipulatīvām, agresīvām un krīzes situācijā nonākušām personām (23.03.2022.)

2.daļa. Krīzes situācijas un problemātiskas personas (30.11.2022.)

3.daļa. Kā nekļūt manipulatora un agresora līdzatkarīgam? (07.12.2022.)

4.daļa. Konflikti un to risināšana ar agresīvām, manipulatīvām personām (14.12.2022.)

Semināru metodika: tiešsaiste, ar mērķi jaunās zināšanas pielietot ikdienā: lekcija, praktiski vingrinājumi, piemēri, uzdevumi, pašrefleksijas iespējas un atbildes uz dalībnieku jautājumiem.

Klausītāji savus jautājumus, situāciju aprakstus var iesūtīt vēl pirms semināra, rakstot uz e-pasta adresi pacagenda@pacagenda.lv. Iesūtītie jautājumi tiks izskatīti seminārā. Anonimitāte garantēta.

Semināru ciklu vada:

Laila Majore

Praktizējoša psiholoģe (Mg.Psych), mediatore**, pedagoģe, uzņēmēja, lektore ar vairāk kā 25 gadu pieredzi apmācībā un konsultēšanā. 17 gadus SIA „Pieci elementi” (pakalpojumu sniegšanas sfēra) vadītāja; Islande SPA mentore, līdz 2008.g. Islande SPA direktore. Kopš 2005.gada līdz šim brīdim biedrības „LEVIC” valdes priekšsēdētāja. Vada seminārus kopš 1994. gada organizācijās, mācību iestādēs par saskarsmi, konfliktu/domstarpību risināšanu, stresa menedžmentu, lietišķo etiķeti, protokolu, vadītprasmi, darbinieku pašmotivācijas veidošanu, kolektīva veidošanu, saliedēšanu, klientu apkalpošanas kultūru, merčendaizingu u.c.

Cena:
piesakoties uz visu semināru ciklu: 138,00 EUR + PVN = 166,98 EUR
piesakoties uz atsevišķām tā daļām: 38,00 EUR + PVN = 45,98 EUR par vienu daļu
(apliecinājums par dalību seminārā iekļauts cenā)
(pastāvīgā klienta atlaide tiek piemērota, ja pieteiksieties uz visām daļām)

Norises vieta: tiešsaiste


Atsauksmes par iepriekšējiem Lailas vadītajiem semināriem:

“Saskarsme ar agresīviem klientiem nav tikai darba situācija. Seminārs organizēts tā, ka var noderēt ikvienam – gan profesionāli, gan personiskās attiecībās. Tas ļauj gūt izpratni par situāciju un iedod konkrētus rīcības soļus. Augsti novērtēju pirms semināra atsūtīto darba materiālu, kas ļauj fokusēties uz aktuālo informāciju un papildināt ar iegūtām atziņām. Pie tam guvu vērtīgu atklāsmi arī pati par sevi! Paldies!”

“Ļoti saturīgs seminārs, daudz praktisku piemēru no dzīves. Iespēja izrunāt savas situācijas, izskatīt piemērus no savas dzīves, ikdienas darba ar klientiem.
Ieguvu tiešām izcilu informāciju par to, kā jārīkojas ar agresīviem klientiem.”

“Vebināra tēma aktuāla, jo pāris mēnešus atpakaļ kļuvu par aizbildni 8 gadīgam puikam. Vebinārs palīdzēja apzināties, ka jāpieņem bērna vecāku uzvedība, agresīvās izpausmes un manipulācijas. Neuztvert to personiski. Tajā pašā laikā, temata materiāli un pasniedzējas stāstītais ļāva saprast, kā es rīkojos, ko varētu vēl labāk darīt gan situācijā, gan pašai reaģēt un ‘nesajukt prātā’, atvainojos.
Ļoti praktiski un noderīgi. Paldies!”

“Man ļoti patika vebinārs. Ieguvu daudz dziļāku sapratni par vebināra gaitā pieminētajām personu grupām. Saņēmu daudz vērtīgu zināšanu, kuras vēlos pielietot dzīvē un darbā. Man patika, ka lektore dalījās ar praktiskiem piemēriem, kuri ir viegli saprotami un atpazīstami dažādās dzīves situācijās. Mana vērtīgākā iegūtā atziņa: “Neviens cilvēks nevar mainīties. Var mainīt savu rīcību.””

Vairāk atsauksmju šeit

Kā notiek tiešsaistes vebināri?

  izdales materiālus un saiti uz vebināra “norises vietu” saņemsiet dienu pirms vebināra;

– apliecinājumu par dalību seminārā saņemsiet digitālā formā – kā attēlu savā e-pastā (pēc pieprasījuma apliecinājumu var saņemt arī pa pastu);
– vebinārs tiks ierakstīts un pēc pieprasījuma dalībnieki varēs saņemt pieeju tā ierakstam (ieraksts būs pieejams 5 dienas).

Lai nodrošinātu vebināra dalībnieku (īpaši to, kuri vebinārā piedalās aktīvi, pauž savu viedokli, dalās ar informāciju u.tml.) konfidencialitāti, personas datu aizsardzību un, lai radītu drošu mācību vidi, vebināra ieraksta skatīšanās ir paredzēta TIKAI tiem, kas iepriekš uz šo vebināru ir reģistrējušies.
Lai piekļūtu ierakstam, jāreģistrējas, izmantojot to e-pasta adresi, kurā saņemta pieeja tiešsaistes vebināram.
Print Friendly, PDF & Email