Loading Events

Pirmās palīdzības sniegšana. ABC soļi.

Pieteikties
augusts 20
10:00 - 14:00
€41 – €45
+ PVN

2022.gada 20.augustā (sestdiena) (plkst. 10.00 – 13.00…14.00) / Seminārs klātienē!

Neviens mēs neesam pasargāti no pēkšņām, negaidītām situācijām darba vietā, izglītības iestādē, mājās, uz ielas, kurās var tikt apdraudēta mūsu līdzcilvēku veselība un, iespējams, pat dzīvība. Nereti šādās situācijās ir nepieciešams sniegt pirmo palīdzību, bet mediķi ne vienmēr ir līdzās. Ko darīt un kā rīkoties?

Šajā seminārā koncentrētā veidā, ar paraugdemonstrējumiem un vingrinājumiem apgūsiet pirmos soļus, kas veicami šādās situācijās.

Semināra tēmas:

  1. Kā pareizi sniegt pirmo medicīnisko palīdzību? Kādos gadījumos jāizsauc ātrā medicīniskā palīdzība?
  2. Pasākumu secība bezsamaņas gadījumos.
  3. Kā pareizi sniegt pirmo medicīnisko palīdzību šoka un ģīboņa gadījumos?
  4. Kā pareizi sniegt pirmo medicīnisko palīdzību aizrīšanās un elektrotraumu gadījumos?
  5. Kā pareizi sniegt pirmo medicīnisko palīdzību epilepsijas lēkmes gadījumos?
  6. Kā pareizi sniegt pirmo medicīnisko palīdzību termisko bojājumu gadījumā (pārkaršana, apdegumi, atdzišana, apsaldējumi)?
  7. Kā pareizi sniegt pirmo medicīnisko palīdzību traumu gadījumā?
  8. Citi gadījumi. Atbildes uz klausītāju jautājumiem.

Semināra metodika: īss teorijas izklāsts, paraugdemonstrējumi, vingrinājumi.

Programma saskaņota arī kā pedagogu profesionālās kompetences pilnveides A programma 8 stundu apjomā. 2021. gada 28. aprīļa saskaņojuma Nr. RIMC-21-122.
Lūgums piesakoties pieteikuma formas beigās komentāru / jautājumu sadaļā norādīt kādu apliecinājumu vēlēsieties saņemt – pedagogu vai “parasto”.


Semināru vada:

Valentīna Švalbe

36 gadus strādājusi par Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta Vidzemes reģionālā centra ārsta palīdzi, šobrīd ārsta palīdze Rīgas 2.slimnīcā. Ārsta palīga pienākumus vairāk kā piecus gadus pildījusi arī VSAC ”Vidzeme”. Ieguvusi ārsta palīga kvalifikāciju un maģistra grādu sociālajā darbā, šobrīd studē doktorantūrā. No 2010.gada Rīgas 1.medicīnas koledžas docētāja, no 2010. līdz 2014.gadam bijusi arī Vadības un sociālā darba augstskolas „Attīstība” docētāja. Vada kursus par garīgās veselības aprūpes nodrošināšanu, veselības aprūpi, neatliekamās medicīniskās palīdzības sniegšanu u.c., uzstājās NMP dienesta konferencēs, raksti publicēti žurnālā „Sociālais darbinieks”.

Cena: 45,00 EUR + PVN = 54,45 EUR (cenā iekļauta apliecība, kas apstiprina Jūs dalību seminārā, izdales materiāli digitālā formātā (pirms semināra saņemsiet e-pastā), kafijas / tējas pauze)

Vienlaicīgi piesakoties arī tiešsaistes vebināru 23.augustā “Par bērnu drošību esam atbildīgi mēs – pieaugušie” tiek pieškirta 10% atlaide, t.i. cena par dalību šajā vebinārā būs 40,50 EUR + PVN = 49,01 EUR

(pastāvīgā klienta atlaide šim pasākumam piemērota netiek)

Norises vieta: Rīgā, Jeruzalemes ielā 2/4, 2.stāvā
Atsauksmes par iepriekšējiem semināriem:

“Semināra laikā saņēmu ļoti daudz praktiskus padomus, ne tikai “sausu” informāciju. Pasniedzēja ļoti jauka, laipna, smaidīga. Noteikti pieteiktos vēl uz semināriem.”

“Pozitīvi tas, ka semināra teorētiskā daļa tika pasniegta ciešā sasaistē ar praktisko darbu. Pasniedzējai ilgu gadu pieredze NPD darbā. Diskusija nepiespiestā gaisotnē.”

“Ļoti labi strukturēts seminārs, kurā sīki un smalki tika izskatīta katra problēma. Uzmanība tika pievērsta detaļām, kas ļoti palīdzēs iegūtās zināšanas pielietot praksē.”

Vairāk atsauksmju šeit
Print Friendly, PDF & Email