Loading Events

Emocionālā inteliģence un apzinātība darba vidē. Darbinieku izvērtēšana un apmācība.

Semināru cikls

Pieteikties
07.03.2023 10:00 21.03.2023 14:00
10:00 - 14:00
€58.00 – €155.00 + PVN

2023.gada  7., 14. un 21.martā (plkst. 10.00 – 13.00…14.00) / Vebinārs tiešsaistē!
Iespējams piedalīties gan visā semināru ciklā, gan atsevišķās tā daļās.

Šajā semināru ciklā uzzināsiet, kā veicināt personīgo un profesionālo izaugsmi, pašmotivāciju, lēmumu pieņemšanas efektivitāti un citus procesus darba vides uzlabošanai, izmantojot tādus instrumentus kā apzinātība un emocionālā inteliģence, kā arī darbinieku izvērtēšana un mācības.

1.daļa. Apzinātības ieviešana darba vidē (07.03.2023., plkst.10.00-13.00)

Apzinātība kā mehānisms ir veiksmes stāsts no indivīda perspektīvas, un šis rīks spēj ienest arī daudzas pozitīvas izmaiņas organizācijas iekšienē un tās produktivitātē. 

Bremzējošie faktori visbiežāk ir apzinātības mehānismu sarežģītums vai arī individuālā spēja tos izprast un izmantot. 

Šajā lekcijā Jūs apgūsiet:

 1. zināšanas par apzinātību, kas ir rīks sevis motivācijas veidošanai profesionālās attīstīšanas ilgtermiņa skatījumā;
 2. zināšanas par grupas uzvedības izmaiņām, kur mazās un vidējās organizācijās grupu darbam ir liela nozīme organizācijas spējai veikt savas funkcijas;
 3. apzinātības rīku ieviešanas pamatiem, kuri nepieciešami, lai uzlabotu darba vidi, pašapbalvošanas sistēmas, darba rutīnas, kolēģu komunikāciju;
 4. empātijas un emociju izmantošanu darba vidē, lai panāktu ilgtermiņa spēju darboties pat tādā vidē, kurā ir grūti izjust gandarījumu lielās noslodzes vai vides dēļ;
 5. ātru un atbildīgu lēmumu pieņemšanas procesu, izmantojot ātrās domāšanas tehnikas, kuras apzinot spējam būt rezultatīvāki un ātrāki lēmumu pieņemšanā;
 6. mentāli veselīgas darba vides veidošanas pamatu ieviešana darba vidē.
2.daļa. Emocionālā inteliģence darba vidē (14.03.2023., plkst.10.00-14.00)

Emocijas ir instruments ar kura palīdzību mēs varam vadīt sevi, citus un veidotu veiksmīgu komunikāciju darba un privātajā vidē. Emociju kontrole visbiežāk tiek asociēta ar to nerādīšanu, nevis ar to veiksmīgu un apzinātu izmantošanu. Pat saucamajām “negatīvajām” emocijām ir savs efektīvs pielietojums.

Emocionālā inteliģence ir instruments ar kura palīdzību panākt vēlamos rezultātus nedarot pāri ne sev, ne citiem.

Šajā lekcijā Jūs gūsiet ieskatu emocionālās inteliģences piecos rīkos:

 1. sociālo iemaņu veidošana darba vidē, kuru mērķis ir veidot darbinieku un vadītāju spēju patstāvīgi veidot pozitīvu komunikāciju ar kuras palīdzību panākt darba produktīvu pašplūsmu;
 2. pašapziņas mehānismi, kuri nodrošina darbinieka vai vadītāja spēju attīstīties profesionālajā vidē bez vadības atbalsta vai komunikācijas;
 3. pašregulācijas mehānismu ieviešana, lai pasargātu sevi un darba vidi no iespējamajiem izdegšanas riskiem;
 4. empātijas veidošana, lai nevis tikai justu līdzi citu pieredzētajām emocijām, bet arī pozitīvi mācītos no pieredzes, kura ir gūta pirms tam;
 5. pašmotivācijas ieviešana darba vidē, lai veiksmīgi vadītu sevi uz noteiktajiem mērķiem un spētu veikt ilgtermiņa darba pienākumus, kuriem rezultātu redzamība ir vāja.
3.daļa. Darbinieku izvērtēšana un apmācība (21.03.2023., plkst.10.00-13.00)

Darbinieku atlase un izvērtēšana daudzās organizācijās ir viens no nozīmīgas attiecību veidošanas elementiem, jo darbinieki un vadītāji vēlās būt novērtēti objektīvi un pēc spējām, performances, pašatdeves. Daudzas organizācijas sastopas ar izaicinājumiem šajā jomā, jo iztrūkst speciālistu vai līdzekļu un enerģijas šo darbu veikšanai.

Algu motivācijas sistēmas ne vienmēr spēj garantēt darbinieku apmierinātību un bieži vien alga ir drošības garants, kura kustība rada darbinieku stresa līmeņa paaugstināšanos vai kopējās neapmierinātības paaugstināšanos.

Viens no izaicinājumiem ir arī organizācijas mācību programmas veidošana, jo darba pienākumu veikšanai ir nepieciešamas ne tikai praktiskās iemaņas, bet arī spējas mācīties, mainīt uzvedību un pieturēties pie pozitīvās rutīnas.

Lai izmantotu šo izaicinājumus, lekcijā apgūsiet:

 1. ievadu darbinieku izvērtēšanā un progresa analīzē;
 2. darbinieku izvērtēšanas skalēšanu un darbinieku pašvērtēšanas rutīnas ieviešanu;
 3. darbinieku un vadītāju progresa vadību;
 4. darbinieku apbalvošanas sistēmas;
 5. apmācību atlasi, vadoties pēc darbinieku uzvedības un spējām.

SEMINĀRU VADA

Andrejs_Kozlovs.png
Andrejs Kozlovs

Ieguvis augstāko akadēmisko grādu biheiviorismā (Vīnes universitāte), maģistra grādu sabiedriskajās attiecībās. Vadītāja un sabiedrisko attiecību speciālista pieredze – vairāk kā 13 gadi, uzkrāta, strādājot tādos republikas nozīmes objektos kā Liepājas pilsētas koncertzāle “Lielais Dzintars”, EUROPASS CV, Study in Latvia u.c.
Kopš 2005.gada vada seminārus un treniņus visdažādākajām auditorijām gan Latvijā, gan citur pasaulē par vadītprasmju uzlabošanu, stresa un konfliktu vadību, prokrastināciju, smadzeņu darbības optimizēšanu, sabiedrisko attiecību veidošanu, komunikāciju, telemārketingu, publisko uzstāšanos u.c. tēmām.

CENA

piesakoties uz visu semināru ciklu: 155,00 EUR + PVN = 187,55 EUR
piesakoties uz atsevišķām tā daļām: 58,00 EUR + PVN = 70,18 EUR par vienu daļu
(apliecinājums par dalību seminārā iekļauts cenā)
(pastāvīgā klienta atlaide tiek piemērota, ja pieteiksieties uz visām daļām)

ATSAUKSMES par iepriekšējiem Andreja vadītajiem semināriem:

“Vebinārs bija ļoti noderīgs gan ikdienas darbam ar klientiem un kolēģiem, gan privātajā komunikācijā ikdienas dzīvē. Noteikti ieteiktu to visiem klientu apkalpošanā strādājošajiem. Ieteiktu to arī vadītājiem, lai labāk izprastu darbinieku motivāciju un iemeslus darbinieku izdegšanai.”

“Seminārā dzirdētā informācija ļoti sasaucās ar to, kā jūtu un domāju, tikai šeit tas tika zinātniski pamatots. Bija interesanti un priecīgi. Būtu laimīga, ja šo semināru noklausītos ikviens (neatkarīgi no nodarbošanās).”

“Andrejs Kozlovs – lektors, kas māk pārliecināt, iedvesmot, vairot pozitīvo. Prieks un vēlme vēl klausīties un mācīties no šī lektora.”

Vairāk atsauksmju šeit

Kā notiek tiešsaistes vebināri?

– izdales materiālus un saiti uz vebināra “norises vietu” saņemsiet dienu pirms vebināra;
– apliecinājumus par dalību seminārā saņemsiet digitālā formā – kā attēlu savā e-pastā (pēc pieprasījuma apliecinājumu var saņemt arī pa pastu);
– vebinārs tiks ierakstīts un, ja kādam dalībniekam nebūs iespējas piedalīties tiešsaistē, pēc pieprasījuma būs iespējams saņemt pieeju vebināra ierakstam (ieraksts būs skatāms 5 dienas).
Lai nodrošinātu vebināra dalībnieku (īpaši to, kuri vebinārā piedalās aktīvi, pauž savu viedokli, dalās ar informāciju u.tml.) konfidencialitāti, personas datu aizsardzību un, lai radītu drošu mācību vidi, vebināra ieraksta skatīšanās ir paredzēta TIKAI tiem, kas iepriekš uz šo vebināru ir reģistrējušies.
Lai piekļūtu ierakstam, jāreģistrējas, izmantojot to e-pasta adresi, kurā saņemta pieeja tiešsaistes vebināram.

Print Friendly, PDF & Email

Details

Start:
07.03.2023 10:00
End:
21.03.2023 14:00
Cost:
€58.00 – €155.00

Other

minimum number of applications
6
Semināru cikls
Yes

Biļetes (Cena bez PVN)

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Biļetes vairs nav pieejamas

Ja cenai piemērojama atlaide, tā būs redzama pēc semināra pievienošanas grozam.

Piedalies semināru veidošanā!

Iesaki jaunu mācību tēmu, vai atsūti jautājumus un saņem 25% atlaidi semināra apmeklējumam!

Atlaides pastāvīgajiem klientiem

Apmeklē vismaz trīs seminārus, iegūsti pastāvīgā klienta statusu un saņem atlaides!

Subscribe for news

Subscribe for news by e-mail and don’t miss a good seminar!

You can to opt out of receiving news or to change the conditions for receiving news at any time by following the link in the newsletter.

Pieteikties jaunumiem

Piesakies jaunumiem e-pastā un nepalaid garām labu semināru!

Atteikties no jaunumu saņemšanas vai mainīt jaunumu saņemšanas nosacījumus būs iespējams jebkurā brīdī, pārejot uz jaunumu vēstulē norādīto saiti.