Loading Events

Darba devēja uzteikums saistībā ar darbinieku skaita samazināšanu

Pieteikties
marts 3
10:00 - 12:30
€58
+ PVN

2022.gada 3.martā (plkst. 10.00 – 12.30) / Vebinārs tiešsaistē!
Darbinieku skaita samazināšana ir nepatīkams process gan darbiniekiem, gan arī darba devējam. Turklāt darba devējam papildus emocionālajam faktoram nāk klāt atbildība par procesa un dokumentu atbilstību likuma prasībām. Savukārt likumā noteiktas tikai pamatprasības, tāpēc nozīmīga loma ir labajai praksei un tiesu atziņām. Šāds apkopojums tiek piedāvāts vebināra laikā.

Vebināra programma:

 1. Kas ir darbinieku skaita samazināšana, kāds dokuments to pamato?
 2. Kā darba devējam noskaidrot vai uz darbinieku var attiecināt darba līguma uzteikumu?
 3. Priekšrocību izvērtējums:
  – kad tas jāveic;
  – kādi dokumenti noformējami un kāda informācija tajos iekļaujama?
 4. Arodbiedrības loma:
  – kā noskaidrot vai darbinieks ir arodbiedrības biedrs;
  – saziņa ar arodbiedrību;
  – kā rīkoties, ja arodbiedrība ir / nav devusi piekrišanu darba līguma uzteikumam;
  – termiņi.
 5. Cita darba piedāvājums:
  – kāda informācija sniedzama darbiniekam;
  – kādā veidā;
  – termiņi, kādos darbiniekam jāpieņem lēmums.
 6. Darba līguma uzteikuma termiņš – atšķirīgais personām ar invaliditāti.
 7. Uzteikuma saturs. Paplašinātais uzteikuma saturs, ja darbinieku skaita samazināšana tiek piemērota sakarā ar darbinieka atteikšanos no piedāvātajiem darba līguma grozījumiem.
 8. Uzteikuma izsniegšana.
 9. Tiesu prakses atziņas.
 10. Atbildes uz jautājumiem, diskusijas.

Vebināru vada: Karīna Platā , maģistre tiesību zinātnēs un personāla vadībā, Darba likuma komentāru un Dokumentu un biroja pārvaldības rokasgrāmatas sadaļas “Personāla dokumentu pārvaldība” autore, informatīvo materiālu “Par darba līgumiem”, “Par darba un atpūtas laiku”, “Par vienlīdzīgu attieksmi” un metodiskā materiāla “Darba koplīguma loma darba tiesiskajās attiecībās” autore, strādājusi Valsts darba inspekcijā par direktora padomnieci, dažādu nozaru uzņēmumos par personāla direktori, vada seminārus par Darba likuma piemērošanas jautājumiem un personāla dokumentu pārvaldību, sniedz pakalpojumus darba tiesisko attiecību un personāla dokumentu pārvaldības jomā.

Cena: 58,00 EUR + PVN = 70,18 EUR
(apliecinājums par dalību seminārā iekļauts cenā)

Norises vieta: tiešsaiste
<!— 3.novembra vebināru "Attālinātais darbs: pušu tiesības un pienākumi
Piesakoties arī uz 26.novembra vebināru “Darba devēja pienākumi un tiesības darba samaksas jautājumos“, cena par vienu vebināru: 46,00 EUR + PVN = 55,66 EUR
un / vai(pastāvīgā klienta atlaide tiek piemērota piesakoties uz šo un vismaz vēl vienu no augstāk minētajiem vebināriem)


Pieteikšanās un dalības apmaksa šim vebināram notiek caur biļešu tirdzniecības sistēmu Fienta:

Pieteikties

Pirkt biļeti

(rēķinu (gadījumā, ja izvēlēsieties maksāt vēlāk, nevis uzreiz pieteikšanās procesā) Jums izrakstīs un to uz Jūsu e-pastu atsūtīs Fienta robotiņš – viņš mums palīdz darbu veikt ātrāk :).
Un attiecīgi arī pārskaitījumu veiksiet uz Fienta Ticketing OU norēķinu kontu.)

Savukārt, ja vēlaties SIA PAC Agenda izrakstītu rēķinu, lūdzu, piesakieties,
izmantojot šo pieteikšanās formu >>>

(šajā gadījumā līdz rēķina saņemšanai gan būs nedaudz jāuzgaida :))

Jautājumu gadījumā zvaniet 22010175 vai rakstiet pacagenda@pacagenda.lv


—>


Atsauksmes par iepriekšējiem Karīnas vadītajiem semināriem:
“Ļoti labi noorganizēts un informācijas bagāts seminārs, kuru vada lieliska un komunikabla pasniedzēja. Karīna Platā prot atrast kontaktu ar visiem semināra dalībniekiem, prot pielāgot pamatojumu attiecīgajai problēmsituācijai, dalās ar padomiem, pieredzi un kontaktiem. Seminārs noteikti ir noderīga profesionālā pieredze! Paldies liels!”

“Paldies, semināra tēmas aktuālas, kaut arī ikdienišķas, bet situāciju daudzums ar katru dienu pieaug un nav divu vienādu situāciju! Vēlreiz liels paldies visiem semināra rīkotājiem un, protams, semināra vadītājai, kura nenogurstoši pacieta papildjautājumus!”

“Likumus var izlasīt katrs pats, bet šī semināra un Karīnas “pievienotā vērtība” ir tā, ka tiek izstāstīta procedūra KĀ darīt, ar ko sākt…”

“Patika praktiskie padomi par dažādu dokumentu pamatojumu un nepieciešamību, kurus likums nenosaka par obligātiem, bet kuri var būt svarīgi tiesas procesa veiksmīgam iznākumam. Kopumā ļoti labs un noderīgs seminārs!”


Kā notiek tiešsaistes vebināri?

– izdales materiālus un saiti uz vebināra “norises vietu” saņemsiet dienu pirms vebināra;
– apliecinājumus par dalību seminārā saņemsiet digitālā formā – kā attēlu savā e-pastā (pēc pieprasījuma apliecinājumu var saņemt arī pa pastu);
– vebinārs tiks ierakstīts un pēc pieprasījuma dalībnieki varēs saņemt pieeju tā ierakstam (ieraksts būs pieejams 5 dienas).

Lai nodrošinātu vebināra dalībnieku (īpaši to, kuri vebinārā piedalās aktīvi, pauž savu viedokli, dalās ar informāciju u.tml.) konfidencialitāti, personas datu aizsardzību un, lai radītu drošu mācību vidi, vebināra ieraksta skatīšanās ir paredzēta TIKAI tiem, kas iepriekš uz šo vebināru ir reģistrējušies.
Lai piekļūtu ierakstam, jāreģistrējas, izmantojot to e-pasta adresi, kurā saņemta pieeja tiešsaistes vebināram.

Print Friendly, PDF & Email