Loading Events

Darba devēja organizatoriskie dokumenti darba attiecībās un to nozīme.

Pieteikties
marts 8
10:00 - 12:00
€48 – €58
+ PVN

Dokumentu būtiskās sastāvdaļas, darba devēju raksturīgākās kļūdas dokumentu sagatavošanā un piemērošanā. Rekomendācijas, ieteikumi, pamatojums.


2022.gada 8.martā (plkst. 10.00 – 12.00) / Vebinārs tiešsaistē!

Darba attiecību gaitā, darba devējs bieži kļūdās dokumentu saturā, vai arī vispār nesagatavo dokumentus, kas regulē viņa attiecības ar Darbinieku. Kā arī, sagatavojot dokumentus un ar tiem iepazīstinot Darbiniekus, dažkārt Darba devējs nav ievērojis normatīvos aktos noteikto obligāto saturu vai termiņus paziņošanā.
Tas bieži noved pie strīda, situācijas neizpratnes, sūdzībām Valsts darba inspekcijā vai pat rezultējas tiesā.
Tāpat Darba devējs bieži neizprot Darba kārtības noteikumu nozīmību darba attiecību regulēšanā, nav informēts par savām tiesībām veidot dažādus dokumentus, lai regulētu kādu īpašu jautājumu darba organizācijā (piem., komercnoslēpums, ierobežota informācija u.c.).

Vebināra tēmas:

  1. Kādi ir būtiskākie un svarīgākie dokumenti darba attiecībās, bez darba līguma, kas regulē pušu savstarpējos pienākumus un tiesības.
  2. Kā veikt korekcijas vai papildinājumus esošajos dokumentos, ja, Darba devēja ieskatā, dokumentos iztrūkst svarīgi nosacījumi.
  3. Raksturīgākās kļūdas dokumentu sagatavošanā un piemērošanā.
  4. Rekomendācijas, ieteikumi un pamatojums dokumentu izstrādāšanā.
  5. Citi jautājumi.

Raitākai vebināra norisei, dalībniekiem lūgums iesūtīt aktuālos jautājumus vai situāciju aprakstus jau iepriekš, rakstot uz e-pastu aija@abkbirojs.lv


Vebināru vada: Aija Vāciete , praktizējoša juriste administratīvajās tiesībās, darba tiesībās, darba drošības un darba aizsardzības jautājumos, datu aizsardzības speciāliste.
Profesionālais maģistra grāds privāttiesībās, mediatore. Pieredze strīdu risināšanā, piemērojot mediācijas procesu. Vairāku gadu pieredze semināru un kursu vadīšanā. Pieredze iestāžu izdoto administratīvo aktu izvērtēšanā, to atbilstības noteikšana normatīvo aktu prasībām. Ikdienā pārstāv klientu intereses administratīvo pārkāpumu lietvedības procesos, administratīvajās lietvedībās valsts un pašvaldību iestādēs un tiesās. Konsultē uzņēmējus un fiziskās personas par viņu tiesībām un pienākumiem administratīvajās tiesībās.

Cena:
piesakoties līdz 6.martam: 48,00 EUR + PVN = 58,08 EUR
piesakoties pēc 6.marta: 58,00 EUR + PVN = 70,18 EUR
(apliecinājums par dalību seminārā iekļauts cenā)
(pastāvīgā klienta atlaide šim pasākumam piemērota netiek)
<!—-


piesakoties pēc 23.janvāra: 58,00 EUR + PVN = 70,18 EUR
(apliecinājums par dalību seminārā iekļauts cenā)
(pastāvīgā klienta atlaide šim pasākumam piemērota netiek)

Pieteikšanās un dalības apmaksa šim vebināram notiek caur biļešu tirdzniecības sistēmu Fienta:

Pieteikties

Pirkt biļeti

Jautājumu gadījumā, kā arī,
ja nepieciešams cits apmaksas veids, lūdzu, piesakieties,
izmantojot šo pieteikšanās formu >>>
,
vai zvaniet 22010175, vai rakstiet pacagenda@pacagenda.lv.

—>


Atsauksmes par iepriekšējiem Aijas Vācietes vadītajiem semināriem:

“Aktuāla un noderīga tēma šajā laikā! Atzinība lektorei, kas ar savu profesionalitāti, vērtīgiem padomiem un reāliem piemēriem sniedza ieskatu rīcībai dažādās situācijās. Paldies par semināru!”

“Labs vebinārs, lektore konkrēti atbild uz jautājumiem, iesaka konkrēti, kā pareizāk rīkoties. Paldies!”

“Pasniedzēja izskaidroja likumu (iespēju robežās) ar reāliem piemēriem, ar ko saskaramies ikdienā un labprāt atbildēja uz visiem interesējošajiem jautājumiem.”

“Sirsnīgs paldies organizatoriem un jo īpaši Aijai Vācietei par lietderīgo vebināru, kas bija ļoti labā līmenī – gan saturiski, gan izpildījums. Piemēri no pieredzes padarīja tēmu vieglāk uztveramu un saprotamu.”

Vairāk atsauksmju šeit


Kā notiek tiešsaistes vebināri?

– pēc vebināra varēsiet uzdot vēl 1 jautājumu par semināra tēmu, sūtot to lektorei e-pastā;
– izdales materiālus un saiti uz vebināra “norises vietu” saņemsiet dienu pirms vebināra;
– apliecinājumus par dalību seminārā saņemsiet digitālā formā – kā attēlu savā e-pastā (pēc pieprasījuma apliecinājumu var saņemt arī pa pastu);
– vebinārs tiks ierakstīts un pēc pieprasījuma dalībnieki varēs saņemt pieeju tā ierakstam (ieraksts būs pieejams 5 dienas).

Lai nodrošinātu vebināra dalībnieku (īpaši to, kuri vebinārā piedalās aktīvi, pauž savu viedokli, dalās ar informāciju u.tml.) konfidencialitāti, personas datu aizsardzību un, lai radītu drošu mācību vidi, vebināra ieraksta skatīšanās ir pieļaujama TIKAI tiem, kas iepriekš uz šo vebināru ir reģistrējušies.
Lai piekļūtu ierakstam, jāreģistrējas, izmantojot to e-pasta adresi, kurā saņemta pieeja tiešsaistes vebināram.

Print Friendly, PDF & Email