Loading Events

Darba attiecības un intelektuālais īpašums

Pieteikties
12.12.2022 04:30 27.12.2022 05:00
04:30 - 05:00
€90.00 + PVN

2022.gada 8.decembrī (plkst. 10.00 – 12.00) / Vebinārs tiešsaistē! 

Intelektuālais īpašums ir viens no īpašuma veidiem, kas pieder Darba devējam un ne tikai. Darba procesā darbinieki rada pakalpojumu, preci, produktu u.c., kas pieder Darba devējam jeb uzņēmumam.

Viens no darba procesā radītajiem īpašumiem, dažkārt, ir intelektuālais īpašums, ko darbinieki rada uzņēmumā darba laikā par uzņēmuma līdzekļiem vai savu amata pienākumu pildīšanas laikā.

Intelektuālajam īpašumam ir mantisks raksturs un tieši šī iemesla dēļ, starp darbinieku un darba devēju mēdz veidoties strīdi, sākot ar parastiem jautājumiem: Vai Darba devējam par to īpaši ir jāmaksā? Vai dokumentu projekti ir intelektuālais īpašums?, un daudziem citiem jautājumiem.

Vebinārā izskatāmie jautājumi:

  • Kas ir un kas nav intelektuālais īpašums?
  • Vai darba dokumenti (līgumu sagataves, normatīvie akti utt.) ir intelektuālais īpašums?
  • Kā pasargāt savu intelektuālo īpašumu?
  • Kam pieder tiesības uz intelektuālo īpašumu?
  • Kādos dokumentos atrunāt īpašuma tiesību regulējumu?

Vebināra dalībniekiem lūgums iesūtīt aktuālos jautājumus vai situāciju aprakstus iepriekš, rakstot uz lektores e-pasta adresi aija@abkbirojs.lv

VEBINĀRU VADA:

Lektore Aija Vāciete
Aija Vāciete
Praktizējoša juriste administratīvajās tiesībās, darba tiesībās, darba drošības un darba aizsardzības jautājumos, datu aizsardzības speciāliste.
Profesionālais maģistra grāds privāttiesībās, mediatore. Pieredze strīdu risināšanā, piemērojot mediācijas procesu. Vairāku gadu pieredze semināru un kursu vadīšanā. Pieredze iestāžu izdoto administratīvo aktu izvērtēšanā, to atbilstības noteikšana normatīvo aktu prasībām. Ikdienā pārstāv klientu intereses administratīvo pārkāpumu lietvedības procesos, administratīvajās lietvedībās valsts un pašvaldību iestādēs un tiesās. Konsultē uzņēmējus un fiziskās personas par viņu tiesībām un pienākumiem administratīvajās tiesībās.

Cena:
piesakoties līdz 6.decembrim: 49,00 EUR + PVN = 59,29 EUR
piesakoties pēc 6.decembra: 59,00 EUR + PVN = 71,39 EUR
(apliecinājums par dalību seminārā iekļauts cenā)
(pastāvīgā klienta atlaide šim pasākumam piemērota netiek)

Atsauksmes par iepriekšējiem Aijas Vācietes vadītajiem semināriem:

“Paldies par lieliski novadīto vebināru. Esmu ļoti apmierināta gan ar vebināra organizēšanas procesu, gan vebināra saturu. Vebinārā gūtās zināšanas bija aktuālas un noderīgas. Esmu apmierināta ar lektores sniegumu. Tas bija saprotams, ar veiksmīgi pielietotiem piemēriem. Atbildes uz jautājumiem tika sniegtas izskaidrojošas, konkrētas un saprotamas.”

“Esmu apmierināta ar lektores sniegumu. Tas bija saprotams, ar veiksmīgi pielietotiem piemēriem. Atbildes uz jautājumiem tika sniegtas izskaidrojošas, konkrētas un saprotamas.
Pateicos par semināru un atsūtītajiem materiāliem!”

“Liels paldies par vebināru. Liela nozīme bija izvēlētai lektorei, kurai ir ne tikai teorētiskas zināšanas, bet arī praktiskā pieredze Darba tiesību normu piemērošanā. Analizējot dažādas praktiskas situācijas (t.sk. nestandarta) vebināra laikā, rodas labāks priekšstats par normatīvo aktu piemērošanu praksē, kā arī viela kļūst aizrautīgāka un interesantāka. Paldies Aijai Vācietei par atsaucību un atbildēm uz jautājumiem vebināra laikā. “

“Vebinārā sniegtā informācija bija ļoti precīza un atbilstoša piedāvātajai tēmai. Saņēmu atbildes uz visiem interesējošajiem jautājumiem. Liels paldies. Izcili.”

Vairāk atsauksmju šeit

Kā notiek tiešsaistes vebināri?

– saiti uz vebināra “norises vietu” saņemsiet dienu pirms vebināra;
– pēc vebināra varēsiet uzdot vēl 1 jautājumu par semināra tēmu, sūtot to lektorei uz e-pastu;
– apliecinājumus par dalību seminārā saņemsiet digitālā formā – kā attēlu savā e-pastā (pēc pieprasījuma apliecinājumu var saņemt arī pa pastu);
– vebinārs tiks ierakstīts un pēc pieprasījuma dalībnieki varēs saņemt pieeju tā ierakstam (ieraksts būs pieejams 5 dienas).

Lai nodrošinātu vebināra dalībnieku (īpaši to, kuri vebinārā piedalās aktīvi, pauž savu viedokli, dalās ar informāciju u.tml.) konfidencialitāti, personas datu aizsardzību un, lai radītu drošu mācību vidi, vebināra ieraksta skatīšanās ir paredzēta TIKAI tiem, kas iepriekš uz šo vebināru ir reģistrējušies.
Lai piekļūtu ierakstam, jāreģistrējas, izmantojot to e-pasta adresi, kurā saņemta pieeja tiešsaistes vebināram.

Print Friendly, PDF & Email

Details

Start:
12.12.2022 04:30
End:
27.12.2022 05:00
Cost:
€90.00

Other

minimum number of applications
30

Biļetes (Cena bez PVN)

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Biļetes vairs nav pieejamas

Ja cenai piemērojama atlaide, tā būs redzama pēc semināra pievienošanas grozam.

Piedalies semināru veidošanā!

Iesaki jaunu mācību tēmu, vai atsūti jautājumus un saņem 25% atlaidi semināra apmeklējumam!

Atlaides pastāvīgajiem klientiem

Apmeklē vismaz trīs seminārus, iegūsti pastāvīgā klienta statusu un saņem atlaides!

Subscribe for news

Subscribe for news by e-mail and don’t miss a good seminar!

You can to opt out of receiving news or to change the conditions for receiving news at any time by following the link in the newsletter.

Pieteikties jaunumiem

Piesakies jaunumiem e-pastā un nepalaid garām labu semināru!

Atteikties no jaunumu saņemšanas vai mainīt jaunumu saņemšanas nosacījumus būs iespējams jebkurā brīdī, pārejot uz jaunumu vēstulē norādīto saiti.