Loading Events

Par bērnu drošību esam atbildīgi mēs – pieaugušie

Pieteikties
augusts 23
10:00 - 12:00
€27 – €30
+ PVN

2022.gada 23.augustā (plkst. 10.00 līdz 12.00) / Vebinārs tiešsaistē!

Bērna peronība veidojas vidē, kurā viņš dzīvo. Tā ir gan ģimene, gan pirmskolas izglītības iestādes, gan skola, gan ārpusskolas interešu pulciņi. Mūsu visu vēlme ir, lai bērni augtu zinoši, vispusīgi attīstīti, veseli. Diemžēl, pārāk bieži dzirdam par nelaimes gadījumiem, kas beidzas ar bērnu traumām vai vēl traģiskāk.

Mēs bieži sakām: “Nedrīkst!”. Tas bērnam izskan kā jauns vilinājums un izacinājums. Vai paši vienmēr apzināmies un zinām, kā rīkoties, lai neapdraudētu sevi un apkārtējos, ko darīt pirmajos mirkļos, ja nelaime jau notikusi? Vai pašiem pietiek zināšanu un izpratnes par drošības jautājumiem, lai tos spētu arī pamatoti iemācīt dažāda vecuma bērniem, atbilstoši viņu izpratnei.

Seminārā tiks izanalizētas visdažādākās sadzīviskās situācijas, balstoties uz daudziem konkrētiem piemēriem, kad šķietams ikdienišķs sīkums ir novedis līdz nelaimes gadījumam, nopietnai traģēdijai.

Mācību kursā izskatāmās tēmas:

– Bērnam droša vide mājās un izglītības iestādēs;
– Ugunsdrošība – zināšanas un praktiskās iemaņas, atbilstoši bērna vecumam;
– Situācijas, kuras var atrisināt jebkurš pieaugušais, un kad nekavējoties jāizsauc operatīvie dienesti;
– Pamestas ēkas un jaunbūves – iemīļotas, bet ļoti bīstamas jauniešu izklaides vietas;
– Dabas un tehnogēnās katastrofas;
– Evakuācija no apdraudētās vietas;
– Katrā gadalaikā savi bīstamības faktori:

  • drošība uz ūdens;
  • drošs ledus ir tikai mākslīgajās slidotavās;
  • kūlas ugunsgrēki;
  • par ko jāatceras, atpūšoties pie dabas, dodoties ekskursijās;
  • apmaldījies mežā, pazudis pilsētā;
  • sveces un uguņošana gadu mijā;
  • svētku pasākumi mājās un sabiedriskās iestādēs.

Vebināru vada:

Inga Vetere

Bijusī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas priekšniece (līdz 2014.gadam). Šobrīd Rīgas Stradiņa universitātes Tiesību zinātņu fakultātē Civilās aizsardzības kursā vada lekcijas “Krīzes komunikācija” un Kultūras akadēmijā lekcijas “Civilā aizsardzība”.
Studējusi Latvijas Valsts universitātes Filoloģijas fakultātes Žurnālistikas nodaļā un Maskavas Valsts universitātes Žurnālistikas fakultātē, iegūstot maģistra grādu. Ilgstoša pieredze strādājot, gan par žurnālistu, gan sabiedrisko attiecību speciālistu Iekšlietu ministrijā, Valsts policijā un desmit gadus Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā. Tādēļ pieredze un savs skatījums uz ugunsdrošības un drošību veidojies gadu gaitā, analizējot konkrētus gadījumus.

Cena: 30,00 EUR + PVN = 36,30 EUR
Vienlaicīgi piesakoties arī klātienes semināru 20.augustā “Pirmās palīdzības sniegšana. ABC soļi.” tiek pieškirta 10% atlaide, t.i. cena par dalību šajā vebinārā būs 27,00 EUR + PVN = 32,67 EUR
(apliecinājums par dalību seminārā iekļauts cenā)
(pastāvīgā klienta atlaide šim pasākumam piemērota netiek)

Norises vieta: tiešsaiste

Kā notiek tiešsaistes vebināri?

– izdales materiālus un saiti uz vebināra “norises vietu” saņemsiet dienu pirms vebināra;
– apliecinājumus par dalību seminārā saņemsiet digitālā formā – kā attēlu savā e-pastā (pēc pieprasījuma apliecinājumu var saņemt arī pa pastu);
– vebinārs tiks ierakstīts un pēc pieprasījuma dalībnieki varēs saņemt pieeju tā ierakstam (ieraksts būs pieejams 5 dienas).

Lai nodrošinātu vebināra dalībnieku (īpaši to, kuri vebinārā piedalās aktīvi, pauž savu viedokli, dalās ar informāciju u.tml.) konfidencialitāti, personas datu aizsardzību un, lai radītu drošu mācību vidi, vebināra ieraksta skatīšanās ir paredzēta TIKAI tiem, kas iepriekš uz šo vebināru ir reģistrējušies.
Lai piekļūtu ierakstam, jāreģistrējas, izmantojot to e-pasta adresi, kurā saņemta pieeja tiešsaistes vebināram.
Print Friendly, PDF & Email