Generic selectors
Search in title
Search in content
Search in posts
seminari
kursi-seminari-plans
Personāla apmācību centrs AGENDA
Semināri un kursi
Profesionālajai un personības attīstībai

Iedvesmas atslēgas. Zīmēšana, izmantojot labo smadzeņu puslodi.

Drukāt

Kreativitātes treniņš. Atbrīvošanās no uztveres un domāšanas stereotipiem. Iedvesmas gūšana.

Kursa saturs:

Uzaicinām uz NEnopietnu zīmēšanas treniņu pieaugušajiem, kurā mācīsimies nopietnas lietas… Vienkāršākiem vārdiem sakot, uzaicinām uz radošuma seansu visus,

– kuri ir noguruši no pastāvīgajām domām galvā un vēlas atpūsties…

– kuriem ir apnicis analizēt un vērtēt situācijas, kurās atrodas…

– kuri vienmēr ir vēlējušies zīmēt, bet uzskatījuši, ka viņiem nekas nesanāks….

– kuri meklē sevi un savas pašizpausmes veidus.

Rezultāts:

– Treniņa dalībnieki iemācās apzināti „ieslēgt” un ilgstoši noturēt kreativitātes stāvokli. Šādā režīmā, neizjūtot nogurumu un saspringtam darbam sekojošu spēku izsīkumu, cilvēks spēj intensīvi un ar aizrautību strādāt daudzas stundas un dienas.

– Šis treniņš nav kārtējā programma, paātrinātai zīmēšanas prasmju apgūšanai. Tas ļauj ”ieslēgt” labās puslodes smadzeņu darba režīmu. Par to liecina iepriekšējo treniņu dalībnieku personīgie sasniegumi savās profesionālajās sfērās: jaunu risinājumu atrašana, izmantojot tiešo vai brīvo asociāciju metodes, jaunu uzdevumu uzstādīšana, jaunu produktu radīšana preču vai pakalpojumu tirgum.

– Jaunas idejas to autoriem rodas tieši pēc programmas apgūšanas, atrodoties īpašā jaunā resurstāvoklī, kad gribas turpināt virzīties uz priekšu, sasniegt rezultātus un gūt prieku no izmaiņām. Bez tam, pēc šīm apmācībām cilvēks atgūst pašizpausmes prieku, kas darīja viņu tik laimīgu bērnībā. Mērķa auditorija: visi, kas vēlas uzzināt vairāk par savām iespējām un attīstīt savu potenciālu.

Kursu vada: Jeļena Horoškina – psiholoģe, organizāciju konsultante un biznesa trenere. Lektore starptautiskās personāla vadības konferencēs, analītisku rakstu un komentāru autore. Seminārus un treniņus vada kopš 1997.gada. Viņas klienti ir uzņēmumi Latvijā, Krievijā un Ukrainā. Zīmēšanas, kurā tiek izmantota labā smadzeņu puslode, metodi un tās pasniegšanu apguvusi pie Sanktpēterburgas speciālistiem. Ieguvusi šīs zīmēšanas metodes trenera sertifikātu. Šobrīd izstrādā jaunas zīmēšanas treniņu autorprogrammas bērniem un pieaugušajiem.

Semināra ilgums: 16 stundas

Nosūtīt saiti ar šo rakstu draugam.
  Piedalies semināru veidošanā!

  Iesaki mācību tēmu, vai atsūti jautājumus un
  saņem 25% atlaidi semināra apmeklējumam!

  Uzzināt vairāk  

  Atlaides pastāvīgajiem klientiem

  Apmeklē vismaz trīs seminārus, iegūsti pastāvīgā klienta statusu un saņem atlaides!

  Uzzināt vairāk  

   Pieteikties jaunumiem

   Piesakies jaunumiem e-pastā un nepalaid garām labu semināru!
   Jūs interesējošās tēmas:


   Atteikties no jaunumu saņemšanas vai mainīt jaunumu saņemšanas nosacījumus būs iespējams jebkurā brīdī, pārejot uz jaunumu vēstulē norādīto saiti.

   Copyright © PAC Agenda

   Paldies, Jūsu pieteikums ir nosūtīts!