fbpx

Personāla apmācību centrs "AGENDA"

Semināri un kursi

profesionālajai un personības attīstībai
Personāla apmācību centrs "AGENDA"

Semināri un kursi

profesionālajai un personības attīstībai

Personas datu aizsardzības politika un dokumentu izstrāde

Drukāt Nosūtīt

2019.gada 12.aprīlī (plkst. 10.00 - 15.00)

Atvainojamies, šajā grupā visas vietas ir aizņemtas. Semināra atkārtojums 7.jūnijā.

Ir pagājis gandrīz gads kopš Vispārīgās datu aizsardzības regulas stāšanās spēkā, tomēr vēl aizvien ir palicis daudz neskaidrību un jautājumu. Jo vairāk tāpēc, ka personas datu aizsardzībā nav vienotas universālas receptes un katrai organizācijai pašai ir jāizvērtē nepieciešamo pasākumu un procedūru kopums.

Viena no fizisko personu datu aizsardzības būtiskām sastāvdaļām katrā organizācijā ir atbilstoša un pareizi noformēta personas datu aizsardzības politika un dokumentācija. Šajā seminārā tiks sniegtas praktiskas vadlīnijas personas datu aizsardzības politikas un dokumentu izstrādei; tiks izskatītas tās nianses, kam jāpievērš uzmanība dokumentos un tas, kā pārliecināties, vai jau izstrādātie dokumenti atbilst Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasībām. Tāpat uzmanība tiks pievērsta arī biežāk sastopamajām kļūdām politikās un dokumentos.

Semināra tēmas:

 • Kā izstrādāt personas datu aizsardzības politiku organizācijā?
 • Kā izstrādāt un ieviest datu aizsardzības programmu organizācijā?
 • Kad un kā veikt ietekmes uz datu aizsardzību novērtējumu?
 • Datu apstrādes procedūru izstrāde.
 • Videonovērošanas dokumentu izstrāde.
 • Personas datu aizsardzības noteikumu izstrāde.
 • Datu subjektu informēšanas pasākumu ieviešana.
 • Datu subjektu pieprasījumi, t.sk. saņemt informāciju par savu personas datu apstrādi organizācija, un saņemt datu kopijas.

Savus jautājumus par fizisko personu datu aizsardzības un Vispārīgās datu aizsardzības regulas tēmu vēl pirms semināra varat sūtīt uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., lai semināra laikā saņemtu atbildi.

Semināru vada: Signe Plūmiņa, personas datu aizsardzības eksperte, ilggadēja Datu valsts inspekcijas direktore (2001.-2015.g.). Viena no Fizisko personu datu aizsardzības likuma autorēm. Piedalījusies dažādos pasākumos, projektos un darba grupās Eiropas Savienības līmenī, kas saistīti ar personas datu aizsardzību. Kā vadītāja vienai no Eiropas Savienības personas datu aizsardzības uzraudzības iestādēm, piedalījusies Vispārīgās datu aizsardzības regulas izstrādē un projekta apspriešanā, kā arī datu uzraudzības iestāžu viedokļa par to sagatavošanā. Pašreiz vada Rīgas domes Datu aizsardzības un IT drošības centru, kas koordinē personas datu aizsardzības un IT drošības jautājumus Rīgas pilsētas pašvaldībā. No 2001.gada regulāri vada dažādas apmācības personas datu aizsardzībā, tai skaitā saistībā ar jauno datu aizsardzības regulējumu ES.

Cena: 82,00 EUR + PVN (cenā iekļauti izdales materiāli, apliecība, kas apstiprina Jūs dalību seminārā, kafija, tēja, cepumi, augļi visu semināra laiku, kā arī kafijas pauzes )

Norises vieta: Rīga, Jeruzalemes iela 2/4, 2.stāvs


Atsauksmes par iepriekšējiem semināriem:

"Paldies pasniedzējai Signei Plūmiņai! Klausoties semināru, var just pasniedzējas entuziasmu šajā jautājumā. Uzzināju savai darba vietai ārkārtīgi noderīgu informāciju, kuru varēšu izmantot turpmākajā darba procesā un nodot kolēģiem."

"Priecājos, ka bija iespēja dzirdēt par Datu aizsardzības regulu saprotamā valodā, neliekot galveno akcentu uz paredzētajām sankcijām, bet jēgpilnu sagatavošanos Datu aizsardzības regulas ieviešanai. Paldies par argumentētām atbildēm uz uzdotajiem jautājumiem."

"Pasniedzēja bija ļoti kompetenta. Uzskatu, ka šis bija viens no vērtīgākajiem semināriem, jo bija konkrēti piemēri par mani interesējošiem jautājumiem."

Vairāk atsauksmju šeit

Copyright © PAC Agenda

Pieteikties jaunumiem

 1. Piesakies jaunumiem e-pastā un nepalaid garām labu semināru!
  Atteikties no jaunumu saņemšanas vai mainīt jaunumu saņemšanas nosacījumus būs iespējams jebkurā brīdī, pārejot uz jaunumu vēstulē norādīto saiti.
 2. Jūsu e–pasts:*
  Lūdzu norādiet savu e-pastu!
 3. Jūsu vārds:
  Invalid Input
 4. Jūs interesējošās tēmas:
  Invalid InputPieteikties jaunumiem

 1. Piesakies jaunumiem e-pastā un nepalaid garām labu semināru!
  Atteikties no jaunumu saņemšanas vai mainīt jaunumu saņemšanas nosacījumus būs iespējams jebkurā brīdī, pārejot uz jaunumu vēstulē norādīto saiti.
 2. Jūsu e–pasts:*
  Lūdzu norādiet savu e-pastu!
 3. Jūsu vārds:
  Invalid Input
 4. Jūs interesējošās tēmas:
  Invalid Input