Tiesu prakse darba strīdu lietās.

Current Status
Not Enrolled
Cena
54
Get Started
Šis kursi pašlaik ir slēgts

Augstākās tiesas nolēmumi darba strīdu lietās (2022- 2023.gads). To analīze un secinājumi, nolēmumu atziņu piemērošana.

2023.gada 24.augustā (plkst. 10.00 – 12.00) / Vebinārs tiešsaistē!

Tiesu prakses atziņas ir viens no  nozīmīgākajiem Darba likuma izziņas avotiem. Vebinārā analizēsim 2022.-2023.gada  Augstākās tiesas nolēmumus darba strīdu lietās, kā arī apskatīsim citus aktuālos darba tiesību jautājumus, kas ir aktualizējušies Darba devēju vidū pēc Darba likumu grozījumu spēkā stāšanās 2022.gada 1.augustā.

Kaut arī tiesu prakse balstās uz individuāliem strīdiem, tomēr tiesu prakses pārzināšana nodrošina darba devēju ar papildus svarīgu informāciju, kas nepieciešama sagatavojot darba devēja dokumentus personālvadības jomā, kā arī dod praktisku priekšstatu rīcībai strīda situācijās, un ne tikai strīdos.

Vebinārā izskatāmie jautājumi vēl tiks precizēti, atbilstoši jaunākajai tiesu praksei.

Savus jautājumus un situāciju aprakstus dalībnieki var iesūtīt vēl pirms vebināra, rakstot uz e-pastu aija@abkbirojs.lv.

VEBINĀRU VADA:

Aija_Vaciete.jpg
Aija Vāciete
Praktizējoša juriste administratīvajās tiesībās, darba tiesībās, darba drošības un darba aizsardzības jautājumos, datu aizsardzības speciāliste.
Profesionālais maģistra grāds privāttiesībās, mediatore. Pieredze strīdu risināšanā, piemērojot mediācijas procesu. Vairāku gadu pieredze semināru un kursu vadīšanā. Pieredze iestāžu izdoto administratīvo aktu izvērtēšanā, to atbilstības noteikšana normatīvo aktu prasībām.
Ikdienā pārstāv klientu intereses administratīvo pārkāpumu lietvedības procesos, administratīvajās lietvedībās valsts un pašvaldību iestādēs un tiesās. Konsultē uzņēmējus un fiziskās personas par viņu tiesībām un pienākumiem administratīvajās tiesībās.

CENA

piesakoties līdz 22.augustam: 54,00 EUR + PVN = 65,34 EUR
piesakoties pēc 22.augusta 64,00 EUR + PVN = 77,44 EUR 
(apliecinājums par dalību iekļauts cenā)
(pastāvīgā klienta atlaide šim pasākumam piemērota netiek)

ATSAUKSMES par iepriekšējiem Aijas vadītajiem semināriem:

“Aktuāla un noderīga tēma šajā laikā! Atzinība lektorei, kas ar savu profesionalitāti, vērtīgiem padomiem un reāliem piemēriem sniedza ieskatu rīcībai dažādās situācijās. Paldies par semināru!”

“Labs vebinārs, lektore konkrēti atbild uz jautājumiem, iesaka konkrēti, kā pareizāk rīkoties. Paldies!”

“Pasniedzēja izskaidroja likumu (iespēju robežās) ar reāliem piemēriem, ar ko saskaramies ikdienā un labprāt atbildēja uz visiem interesējošajiem jautājumiem.”

“Sirsnīgs paldies organizatoriem un jo īpaši Aijai Vācietei par lietderīgo vebināru, kas bija ļoti labā līmenī – gan saturiski, gan izpildījums. Piemēri no pieredzes padarīja tēmu vieglāk uztveramu un saprotamu.”

Vairāk atsauksmju šeit

Kā notiek tiešsaistes vebināri?

– pēc vebināra varēsiet uzdot vēl 1 jautājumu par semināra tēmu, sūtot to lektorei e-pastā;
–  saiti uz vebināra “norises vietu” saņemsiet dienu pirms vebināra;
– apliecinājumus par dalību seminārā saņemsiet PDF formātā (pēc pieprasījuma apliecinājumu var saņemt arī pa pastu);
– vebinārs tiks ierakstīts un pēc pieprasījuma dalībnieki varēs saņemt pieeju tā ierakstam (ieraksts būs pieejams 5 dienas).

Lai nodrošinātu vebināra dalībnieku (īpaši to, kuri vebinārā piedalās aktīvi, pauž savu viedokli, dalās ar informāciju u.tml.) konfidencialitāti, personas datu aizsardzību un, lai radītu drošu mācību vidi, vebināra ieraksta skatīšanās ir paredzēta TIKAI tiem, kas iepriekš uz šo vebināru ir reģistrējušies.
Lai piekļūtu ierakstam, jāreģistrējas, izmantojot to e-pasta adresi, kurā saņemta pieeja tiešsaistes vebināram.

Print Friendly, PDF & Email

Subscribe for news

Subscribe for news by e-mail and don’t miss a good seminar!

You can to opt out of receiving news or to change the conditions for receiving news at any time by following the link in the newsletter.

Pieteikties jaunumiem

Piesakies jaunumiem e-pastā un nepalaid garām labu semināru!

Atteikties no jaunumu saņemšanas vai mainīt jaunumu saņemšanas nosacījumus būs iespējams jebkurā brīdī, pārejot uz jaunumu vēstulē norādīto saiti.