Teorija un prakse dokumentu pārvaldībā

2024.gada 5.aprīlī (plkst. 10.00 – 12.30) /  Vebinārs tiešsaistē!

Tās ir lietas, ko mēs darām katru dienu un… jūtam, ka kaut kas nav lāgā, par kaut ko šaubāmies, no kaut kā baidāmies… Ka vēlētos uzzināt, ko un kā citi dara.
Par to seminārā arī runāsim 🙂 Par labākajām praksēm teorijas izpildē.

VEBINĀRA TĒMAS

  1. Dokumentu noformēšanas pamatprasības
  2. Dokumentu aprites zemūdens akmeņi
  3. Kas notiek ar dokumentu glabāšanu papīra lietām un elektroniskajiem dokumentiem?
  4. Dokumentu atvasinājumi papīra formā un elektroniski

VEBINĀRU VADA

Janitena.jpg
Zita Janitēna
Mg.hist, daudzu publikāciju un grāmatas “Ievads dokumentu pārvaldībā” autore, pieredze dokumentu pārvaldībā – 18 gadi, apmeklēto kursu / semināru daudzums – vairāk kā 60, nopietna pieredze kā pārbaudāmajai (vairākas Arhīva inspekcijas pārbaudes, auditi, revīzijas u.tml.), vairāk kā 10 gadu pieredze kā semināru vadītājai.

CENA

49,00 EUR + PVN = 59,29 EUR
Vienlaicīgi piesakoties uz vebināru “Dokumentu noformēšanas praktikums (vēstules, rīkojumi, izziņas u.tml.). Jautājumi – atbildes“, cena: 44,00 EUR + PVN = 53,24 EUR (t.i. par abiem 83,00 EUR + PVN = 100,43 EUR)
(apliecinājums par dalību seminārā iekļauts cenā)
(pastāvīgā klienta atlaide tiek piešķirta tikai piesakoties uz abiem semināriem)

Norises vieta: tiešsaiste

ATSAUKSMES par iepriekšējiem Zitas vadītajiem semināriem:

“Paldies Jums par atraktīvu un izsmeļošu vebināru! Bija skatīti aktuālākie jautājumi dokumetu apritē un biežākās kļūdas un grūtības dokumentu pārvaldībā. Lektorei ir ne tikai zināšanu bagāža, bet arī darba pieredze dažādās organizācijās, reāli piemēri, kas palīdz iegaumēt un atcerēties.”

“Ļoti profesionāli, saprotami. Lektore veiksmīgi veido saikni ar auditoriju, kas sekmē izklāstītās tēmas uztveri. Ļoti korekti un tāpēc – vienkārši, saprotami sastādīti uzskates materiāli, kas būs palīgs ikdienas darbā (ja nu kas!?)”

“Semināra saturs atbilst gaidītajam. Pasniedzēja izsmeļoši atbild uz visiem jautājumiem. Praktiski piemēri.”

“Seminārā apkopotas aktuālas tēmas. Pasniedzēja zinoša, tēmu izklāsta saprotami, interesanti un ātri. Izsmeļoši atbild uz visiem neskaidrajiem jautājumiem. Lielisks seminārs un lieliska pasniedzēja. Paldies!”

Vairāk atsauksmju šeit

Kā notiek tiešsaistes vebināri?

– izdales materiālus un saiti uz vebināra “norises vietu” saņemsiet dienu pirms vebināra;
– apliecinājumus par dalību seminārā saņemsiet digitālā formā – kā attēlu savā e-pastā;
– vebinārs tiks ierakstīts un pēc pieprasījuma dalībnieki varēs saņemt pieeju tā ierakstam (ieraksts būs pieejams 5 dienas).

Lai nodrošinātu vebināra dalībnieku (īpaši to, kuri vebinārā piedalās aktīvi, pauž savu viedokli, dalās ar informāciju u.tml.) konfidencialitāti, personas datu aizsardzību un, lai radītu drošu mācību vidi, vebināra ieraksta skatīšanās ir paredzēta TIKAI tiem, kas iepriekš uz šo vebināru ir reģistrējušies.
Lai piekļūtu ierakstam, jāreģistrējas, izmantojot to e-pasta adresi, kurā saņemta pieeja tiešsaistes vebināram.

Print Friendly, PDF & Email

Subscribe for news

Subscribe for news by e-mail and don’t miss a good seminar!

You can to opt out of receiving news or to change the conditions for receiving news at any time by following the link in the newsletter.

Pieteikties jaunumiem

Piesakies jaunumiem e-pastā un nepalaid garām labu semināru!

Atteikties no jaunumu saņemšanas vai mainīt jaunumu saņemšanas nosacījumus būs iespējams jebkurā brīdī, pārejot uz jaunumu vēstulē norādīto saiti.