Current Status
Not Enrolled
Cena
Slēgts
Get Started
Šis kursi pašlaik ir slēgts

Talantīgās un inovatīvās domāšanas mācīšana skolā

Programma saskaņota kā pedagogu profesionālās kompetences pilnveides A programma 8 stundu apjomā. 2021. gada 28. aprīļa saskaņojuma Nr. RIMC-21-116

PLĀNOTIE REZULTĀTI

Programmas apguves rezultātā pedagogi apgūs zināšanas par talantīgas domāšanas paņēmieniem un iemaņas pašiem izmantot šos paņēmienus. Klausītājiem tiks piedāvāti vingrinājumi un uzdevumi, ar kuru palīdzību viņi varēs attīstīt savu radošu domāšanu un izmantot kā paraugus, sastādot uzdevumus skolniekiem un pilnveidojot mācību programmas.

APMĀCĪBU TĒMAS

1. Talantīgas izglītības koncepcija

2. Kā gatavot uzdevumus talantīgas domāšanas attīstīšanas nodarbībām

3. Talantīgas domāšanas darbnīcas “Uzdevumu gatavošana”

4. Talantīgas domāšanas darbnīcas “Vārdu spēles”

Domāšanas drosme

SEMINĀRU VADA

Muraskovskis
Jūlijs Muraškovskis
RSEBAA un LU pasniedzējs, TRIZ Meistars, ķīmijas zinātņu maģistrs. Novadījis vairāk, ka 100 seminārus par radošo domāšanu tehnikā, mākslā, zinātnē – ar inženieriem, mākslas darbiniekiem, zinātniekiem, pedagogiem. Publikācijas pedagoģiskos žurnālos, žurnālos top-menedžmentam, populārzinātniskajos izdevumos. Grāmatas par talantīgu domāšanu mākslā autors. Pēdējā publikācija – žurnālā „Skolas vārds” Nr 4, 31.01.2013

Uzzināt cenu

Aizpildot šo formu, Jūs varat pieprasīt cenu tiem semināriem un kursiem, kuru apraksti ir izvietoti sadaļā „Мācības uzņēmumā”.
Ja vēlaties izveidot jaunu semināru un / vai kombinēt tēmas no dažādiem semināriem, atbilstoši Jūsu uzņēmuma vajadzībām, lūdzu, rakstiet uz e-pasta adresi pacagenda@pacagenda.lv vai zvaniet uz tālruņa numuru 22010175.
Print Friendly, PDF & Email

Subscribe for news

Subscribe for news by e-mail and don’t miss a good seminar!

You can to opt out of receiving news or to change the conditions for receiving news at any time by following the link in the newsletter.

Pieteikties jaunumiem

Piesakies jaunumiem e-pastā un nepalaid garām labu semināru!

Atteikties no jaunumu saņemšanas vai mainīt jaunumu saņemšanas nosacījumus būs iespējams jebkurā brīdī, pārejot uz jaunumu vēstulē norādīto saiti.