SharePoint iespējas

KURSA MĒRĶIS

Iepazīties ar SharePoint ideju, tā struktūru un funkcionalitātes iespējām, uzzināt kādas informācijas apmaiņas iespējas pieejamas, sadarbojoties ar kolēģiem, izmantojot SharePoint.

Kurss paredzētas gan tiem, kas jau izmanto SharePoint, gan tiem, kas vēl tikai plāno to izmantot.

TĒMAS

  • SharePoint ideja, uzbūve, struktūra, piekļuves;
  • SharePoint vispārēja navigācija;
  • SharePoint mapes un dokumenti; pievienot, izdzēstie, meklēt, organizēt;
  • Uzdotie un izpildītie uzdevumi;
  • Dokumentu versijas;
  • SharePoint lapas pielāgošana;
  • SharePoint kalendārs;
  • Atbildes uz uzdotajiem jautājumiem.

KURSU VADA

Aija_Virse.png
Aija Virse

Informāciju tehnoloģiju lektore ar vairāk kā 20 gadu pieredzi dažādu līmeņu un veidu pieaugušo izglītošanā, kas iegūta piedaloties gan lielākos, gan mazākos projektos.
Pateicoties Liepājas skaudrajiem vējiem, lektore ir ieguvusi akadēmisko maģistra grādu datorzinātnēs, ko papildinājusi ar profesionālo maģistra grādu psiholoģijā. Tamdēļ jebkuras lektores vadītās nodarbības būs raitas, lietotāja pieredzi bagātinošas un jaunas atziņas nesošas. Galvenais, lai apmācāmajam ir motivācija un vēlme mācīties, par pārējo parūpēsies lektore.
Pieprasītākās lekciju tēmas ir Microsoft Office lietojumprogrammas: Excel, Outlook, PowerPoint un Word. Ja rodas jautājums, kura MS Office versija? – jebkura no 1997. līdz O365 un uz augšu.

Kursa ilgums: 2 stundas

Šo semināru, pēc klausītāju izvēles, lektore var novadīt latviešu, angļu vai krievu valodā.

Uzzināt cenu

Aizpildot šo formu, Jūs varat pieprasīt cenu tiem semināriem un kursiem, kuru apraksti ir izvietoti sadaļā „Мācības uzņēmumā”.
Ja vēlaties izveidot jaunu semināru un / vai kombinēt tēmas no dažādiem semināriem, atbilstoši Jūsu uzņēmuma vajadzībām, lūdzu, rakstiet uz e-pasta adresi pacagenda@pacagenda.lv vai zvaniet uz tālruņa numuru 22010175.
Print Friendly, PDF & Email

Subscribe for news

Subscribe for news by e-mail and don’t miss a good seminar!

You can to opt out of receiving news or to change the conditions for receiving news at any time by following the link in the newsletter.

Pieteikties jaunumiem

Piesakies jaunumiem e-pastā un nepalaid garām labu semināru!

Atteikties no jaunumu saņemšanas vai mainīt jaunumu saņemšanas nosacījumus būs iespējams jebkurā brīdī, pārejot uz jaunumu vēstulē norādīto saiti.