Semināru cikls “Darbs ar klientiem: sarunas, agresīvs klients, apmierinātības izvērtēšana”

Current Status
Not Enrolled
Cena
Slēgts
Get Started
Šis kursi pašlaik ir slēgts

Semināru cikls “Darbs ar klientiem: sarunas, agresīvs klients, apmierinātības izvērtēšana”

2023.gada 26.oktobrī, 2. un 9.novembrī (plkst. 10.00 – 11.30) / Vebinārs tiešsaistē!
Iespējams piedalīties gan visā semināru ciklā, gan atsevišķās tā daļās.

Klients ir apmierināts, ja viņš nepatērē daudz enerģijas un laika, lai sasniegtu sev vēlamo, un tajā pašā laikā pakalpojuma / preces sniedzējs arī nedrīkst tērēt daudz enerģijas un resursu šajā procesā. Semināros mēs mācīsimies veidot vidi ērtu gan klientam, gan pakalpojuma / preces sniedzējam.

Šis tiešsaistes semināru cikls veidots tā, lai vieglā un saprotamā veidā Jūs iegūtu zināšanas un uzlabotu iemaņas darbā ar klientiem, kuras vēlāk varat integrēt savā nozarē un tālāk jau ar tām darboties savā vidē.

1.daļa. Sarunas ar klientu vadīšana (26.10.2023.)

Semināra saturs:

 1. Sarunas uzsākšana, uzruna un personiskas pieejas veidošana;
 2. Problēmjautājumu izzināšana un klienta virzīšana;
 3. Atbilstošas uzrunas piemeklēšana darbā ar klientiem.

2.daļa. Darbs ar agresīviem klientiem (02.11.2023.)

Semināra saturs:

 1. Agresīvi klienti klātienes sarunā;
 2. Agresīvi klienti tālruņa sarunā;
 3. Agresīvi klienti sarakstē;
 4. Stresa vadība darbā ar sarežģītiem klientiem. 

3.daļa. Klienta apmierinātības izvērtēšana (09.11.2023.)

Semināra saturs:

 1. Datu vākšanas un apkopošanas metodes;
 2. Kvalitatīvās un kvantitatīvās aptaujas metodes;
 3. Precīzu demogrāfisko datu par klientiem segmentēšana;
 4. Datu apkopošanas un prezentēšanas metodes.

SEMINĀRU CIKLU VADA:

Lektors Andrejs Kozlovs
Andrejs Kozlovs

Ieguvis augstāko akadēmisko grādu biheiviorismā (Vīnes universitāte), maģistra grādu sabiedriskajās attiecībās. Vadītāja un sabiedrisko attiecību speciālista pieredze – vairāk kā 13 gadi, uzkrāta, strādājot tādos republikas nozīmes objektos kā Liepājas pilsētas koncertzāle “Lielais Dzintars”, EUROPASS CV, Study in Latvia u.c.
Kopš 2005.gada vada seminārus un treniņus visdažādākajām auditorijām gan Latvijā, gan citur pasaulē par vadītprasmju uzlabošanu, stresa un konfliktu vadību, prokrastināciju, smadzeņu darbības optimizēšanu, sabiedrisko attiecību veidošanu, komunikāciju, telemārketingu, publisko uzstāšanos u.c. tēmām.

CENA

piesakoties uz visu semināru ciklu: 115,00 EUR + PVN = 139,15 EUR
piesakoties uz atsevišķām tā daļām: 44,00 EUR + PVN = 53,24 EUR par vienu daļu
(apliecinājums par dalību seminārā iekļauts cenā)
(pastāvīgā klienta atlaide tiek piemērota, ja pieteiksieties uz visām daļām)

!!! Šī semināru cikla dalībniekiem dalība 16.novembra seminārā “Pārdošana” par pazeminātu cenu!
Pēc pirmā šī cikla semināra katram dalībniekam tiks izsūtīts kods, ko varēs izmantot piesakoties uz semināru “Pārdošana”, lai iegūtu zemāku cenu. Kodu varēs izmantot pats šī cikla dalībnieks, bet var arī to uzdāvināt kādam kolēģim, draugam radam 🙂 

Norises vieta: tiešsaiste

Atsauksmes par citiem Andreja vadītajiem semināriem:

“Liels paldies par teicami organizētiem kursiem un tik pat izcilu lektoru, kas parādīja cik vienkārši un tai pat laikā profesionāli var risināt un darīt darbu. Liels paldies Jums! Un it īpaši liels paldies Andrejam Kozlovam! Bija prieks iepazīties un klausīties, vedināja domāt un darīt citādāk to pašu, bet kvalitatīvāk un profesionālāk! PALDIES!!! “

“Seminārs “Klientorientēta komunikācija” ir viens no pēdējā laika interesantākajām tiešsaistēm. 4,5 stundas pagāja nemanot- saturīga informācija, lielisks pasniegšanas veids. Paldies par iespēju tikties ar tik augsta līmeņa pasniedzēju – biheivoristu Andreju Kozlovu.”

“Vienas no pēdējā laikā profesionālākajām apmācībām, kurām tiešām bija pievienotā vērtība! Reti sanāk dzirdēt tik kvalitatīvi un profesionāli pasniegtas mācības, lektoram Andrejam – 10 balles!”

“Semināra lektors A.Kozlovs ar dzīves piemēriem prata tēmu pasniegt ļoti viegli uztveramu. Bija interesanti klausīties, kā arī noteikti bonuss ir tam, ka šeit tika vērstas mācības arī uz komunikāciju un diskusiju, iesaistot klausītājus.”

Vairāk atsauksmju šeit

Kā notiek tiešsaistes vebināri?

– izdales materiālus un saiti uz vebināra “norises vietu” saņemsiet dienu pirms vebināra;
– apliecinājumus par dalību seminārā saņemsiet digitālā formā – kā attēlu savā e-pastā (pēc pieprasījuma apliecinājumu var saņemt arī pa pastu);
– vebinārs tiks ierakstīts un, ja kādam dalībniekam nebūs iespējas piedalīties tiešsaistē, pēc pieprasījuma būs iespējams saņemt pieeju vebināra ierakstam (ieraksts būs skatāms 5 dienas).
Lai nodrošinātu vebināra dalībnieku (īpaši to, kuri vebinārā piedalās aktīvi, pauž savu viedokli, dalās ar informāciju u.tml.) konfidencialitāti, personas datu aizsardzību un, lai radītu drošu mācību vidi, vebināra ieraksta skatīšanās ir paredzēta TIKAI tiem, kas iepriekš uz šo vebināru ir reģistrējušies.
Lai piekļūtu ierakstam, jāreģistrējas, izmantojot to e-pasta adresi, kurā saņemta pieeja tiešsaistes vebināram.

Print Friendly, PDF & Email

Pieteikties jaunumiem

Piesakies jaunumiem e-pastā un nepalaid garām labu semināru!

Atteikties no jaunumu saņemšanas vai mainīt jaunumu saņemšanas nosacījumus būs iespējams jebkurā brīdī, pārejot uz jaunumu vēstulē norādīto saiti.