Profesionālā un personiskā potenciāla sasniegšana, labizjūtas vairošana.

Iekšējais bērns un labizjūta. Vecu traumu dziedēšana.

Seminārs ar sirsnīgo pirms un arī pēc-svētku atlaidi 🙂

Lieliska dāvana Tavam partnerim, draugam, kolēģim! 
(pieteiktais dalībnieks uzaicinājumu piedalīties saņems digitāla ielūguma formā)
Tikai neaizmirsti par sevi arī! 🙂 

2024.gada 2. un 9.februārī (plkst. 10.00 – 12.30) / Vebinārs tiešsaistē!

Mēs reaģējam uz pasauli no tā punkta, kurā pirmo reizi ienākam šajā pasaulē. Daudzas iedzimtās mentālās reakcijas un uzvedība var traucēt mūsu pašattīstībā, labizjūtā, komunikācijā ar sabiedrību. 

Bieži, nezinot un nejūtot sevi, sāpinām apkārtējos un paši sevi. Lai izprastu sevi, ir nepieciešamas zināšanas par savu iekšējo bērnu, to nesodot, nelaužot, bet vadot un pieskaņojot. 

Seminārs paredzēts gan profesionālās izaugsmes veicināšanai, gan personīgo attiecību uzlabošanai, gan attiecību ar ģimeni, dzimtu, sabiedrību uzlabošanai.

Seminārā dotās tehnikas būs pielietojamas, atbilstoši katra dalībnieka individuālajām vajadzībām un mērķiem.

SAGAIDĀMIE REZULTĀTI:

 • nostiprināsies emocionālā stabilitāte;
 • paaugstināsies apzinātības līmenis;
 • tiks dziedētas vecas, iespējams, pat īsti neapzinātās, psiholoģiskas dabas traumas;
 • palielināsies potenciāla sasniegšanas iespējas, profesionālās izaugsmes iespējas;
 • kļūs skaidrāka vīzija turpmākam darbam ar sevi, nelaužot sevi, bez piepūles un pārdzīvojumiem, izvēloties tieši savus mērķus, nevis svešus, apkārtējās sabiedrības uzspiestos.

TĒMAS

1.daļa. (02.02.2024.)
 1. Dziedējošais spēks un ceļvedis sevis izpratnē;
 2. Traumas un bailes kā stimuls;
 3. Sava potenciāla sasniegšana, vadīšana;
 4. Egoisma robežas un ilgtermiņa progress;
 5. Vides izmantošana, pakļaušana;
 6. Praktiskie uzdevumi patstāvīgam darbam.
2.daļa. (09.02.2024.)
 1. Manipulatori, agresori un robežas;
 2. Ceļš pie sevis, pieņemšana;
 3. Individuālā labizjūta un perfekcionisms.

SEMINĀRU VADA:

Lektors Andrejs Kozlovs
Andrejs Kozlovs

Ieguvis augstāko akadēmisko grādu biheiviorismā (Vīnes universitāte), maģistra grādu sabiedriskajās attiecībās. Vadītāja un sabiedrisko attiecību speciālista pieredze – vairāk kā 13 gadi, uzkrāta, strādājot tādos republikas nozīmes objektos kā Liepājas pilsētas koncertzāle “Lielais Dzintars”, EUROPASS CV, Study in Latvia u.c.
Kopš 2005.gada vada seminārus un treniņus visdažādākajām auditorijām gan Latvijā, gan citur pasaulē par vadītprasmju uzlabošanu, stresa un konfliktu vadību, prokrastināciju, smadzeņu darbības optimizēšanu, sabiedrisko attiecību veidošanu, komunikāciju, telemārketingu, publisko uzstāšanos u.c. tēmām.

CENA

– ar pirmssvētku un svētku atlaidi līdz 2024.gada 1.janvārim: 94,00 EUR + PVN = 113,74 EUR  30,00 EUR + PVN = 36,30 EUR (Jūsu ieguvums 64,00 EUR + PVN)

– ar pēc-svētku atlaidi no 2024.gada 2.janvāra: 94,00 EUR + PVN = 113,74 EUR  59,00 EUR + PVN = 71,39 EUR (Jūsu ieguvums 35,00 EUR + PVN)
(apliecinājums par dalību seminārā iekļauts cenā)
(pastāvīgā klienta atlaide šim pasākumam piemērota netiek)

Norises vieta: tiešsaiste

Atsauksmes par citiem Andreja vadītajiem semināriem:

“Semināru vērtēju ļoti augstu, viens no labākajiem PAC agenda apmācību vadītājiem, es pat teiktu Nr.1. Ļoti konstruktīvs, turējās pie tēmas, bija iesaistošs. Es teiktu, ka ļoti daudziem runātājiem būtu, ko mācīties no viņa.
Tēma arī ļoti aktuāla un interesanta, vērtīgi pasniegta un vislielākais ieguvums, ka iedeva praktiskus piemērus, paņēmienus, instrumentus, ko uzreiz var jau pielietot dzīvē. Jo ir tik daudz semināru, kuros eju, lai saņemtu atbildes, bet visbiežāk tās nesaņemu, tad šeit es teiktu, ka saņēmu ļoti vairāk nekā sagaidīju.

“Tā ir tēma, par kuru var klausīties un mācīties atkal un atkal, jo dzīvē jau nekas nebeidzas, rodas jaunas situācijas, rodas jauni jautājumi arī pašam sev. Patiesībā tas ir liels darbs ar sevi un pēc šīs lekcijas radās motivācija un arī drošības sajūta, ka man tas ir pa spēkam. Paldies lektoram par brīnišķīgo komunikāciju – gudru, bet tajā pašā laikā aizraujošu un humorpilnu. Tā ir tā dzirksts, kas palīdz vieglāk izprast lietas, aizrauj un iedvesmo, iedrošina mainīties un pilnveidoties.

“Lektors lika aizdomāties par vairākām man svarīgām lietām, piedāvājot “mehānismus” to uzlabošanai.”

“Kodolīgs un saprotams saturs, saistīts ar dzīvi.”

Vairāk atsauksmju šeit

Kā notiek tiešsaistes vebināri?

– izdales materiālus un saiti uz vebināra “norises vietu” saņemsiet dienu pirms vebināra;
– apliecinājumus par dalību seminārā saņemsiet PDF formātā;
– vebinārs tiks ierakstīts un, ja kādam dalībniekam nebūs iespējas piedalīties tiešsaistē, pēc pieprasījuma būs iespējams saņemt pieeju vebināra ierakstam (ieraksts būs skatāms 5 dienas).
Lai nodrošinātu vebināra dalībnieku (īpaši to, kuri vebinārā piedalās aktīvi, pauž savu viedokli, dalās ar informāciju u.tml.) konfidencialitāti, personas datu aizsardzību un, lai radītu drošu mācību vidi, vebināra ieraksta skatīšanās ir paredzēta TIKAI tiem, kas iepriekš uz šo vebināru ir reģistrējušies.
Lai piekļūtu ierakstam, jāreģistrējas, izmantojot to e-pasta adresi, kurā saņemta pieeja tiešsaistes vebināram.

Print Friendly, PDF & Email

Subscribe for news

Subscribe for news by e-mail and don’t miss a good seminar!

You can to opt out of receiving news or to change the conditions for receiving news at any time by following the link in the newsletter.

Pieteikties jaunumiem

Piesakies jaunumiem e-pastā un nepalaid garām labu semināru!

Atteikties no jaunumu saņemšanas vai mainīt jaunumu saņemšanas nosacījumus būs iespējams jebkurā brīdī, pārejot uz jaunumu vēstulē norādīto saiti.