Current Status
Not Enrolled
Cena
Slēgts
Get Started
Šis kursi pašlaik ir slēgts

Pivot režģi divās daļās

2023.gada 6.aprīlī (1.daļa) un 13.aprīlī (2.daļa) (no plkst. 9.00 līdz 11.00) / Vebinārs tiešsaistē!

Ļoti vēlams, lai, piedaloties šajā kursā, jau būtu apgūti Pivot pamati, jo šis ir jau padziļināts kurss. Ja nepieciešams, Pivot pamatus varat apgūt šī kursa 6.nodarbībā: “Excel (praktiski un konkrēti par biežāk izmantotajām funkcijām)”

Aplūkojamās tēmas par Pivot tables jeb Rakurstabulām:

  • Pivot tabulas režģi;
  • Slicer izmantošana jeb datu griezumi;
  • Pielāgotie aprēķini, kas iebūvēti Pivot’ā;
  • Konsolidācija un sadalīšana pa darba lapām Pivot’ā;
  • Grafiku veidošana ar pāris klikšķiem.

* Vēlams mācību laikā nodrošināt sevi ar divām ierīcēm. Viena ierīce, kurā ir ieslēgts Zoom un, kurā varat klausīties, ko saka lektore un otra, kurā darbojaties praktiski un pildāt uzdevumus. Piemēram, Zoom varat ieslēgt un lekciju klausīties telefonā, bet uzdevumus pildīt datorā. Tas nav obligāti, bet ļoti vēlams. Tā būs ērtāk strādāt.
** Lektore nodarbībās izmantos Microsoft Excel. Citas Excel versijas (Libero, Apple u.tml.) var atšķirties.

SEMINĀRU VADA

Excel
Aija Virse

Datoru lietotāju mācību lektore. Ieguvusi inženierzinātņu maģistra grādu informācijas tehnoloģijās un profesionālo bakalaura grādu psiholoģijā. Kopš 2005. gada vada Microsoft Office (Excel, Word, PowerPoint, Outlook) kursus un sekmīgi realizējusi vairākus lielus mācību projektus klientu organizācijās, veicot visas projekta fāzes – dalībnieku testēšanu, pielāgotu mācību programmas izstrādi un kursu vadīšanu.

CENA

Pilna cena: 72,00 EUR + PVN = 87,12 EUR
Tā kā pirmā grupa ātri aizpildījās un ne visi gribētāji tika uz šo kursu, arī šai grupai īpašā iepazīšanās cena: 52,00 EUR + PVN = 62,92 EUR
(apliecinājums par dalību kursā iekļauts cenā)
(pastāvīgā klienta atlaide šim kursam piemērota netiek)

Vietu skaits ierobežots! Grupā ne vairāk par 14 dalībniekiem!

ATSAUKSMES par iepriekšējiem Aijas vadītajiem semināriem:

“Liels paldies par ļoti noderīgā mācību materiāla saprotamu izskaidrošanu un pozitīvu attieksmi, kas ir bijusi vebināru laikā!”

“Profesionāla attieksme, laba atgriezeniskā saite, zinoša pasniedzēja, daudz vērtīgu, praktisku ieguvumu.”

“Paldies par kursiem. Lai arī ikdienā nestrādāju ar excel, tomēr biju pārsteigta par tā iespējām. Informācija lietderīga. Izmantojama.”

“Paldies! Kursos apgūtais jau tiek pielietots praksē – gan funkcijas, gan dažādu darbību ātrāka izpilde. Noteikti tiks pielietotas dažādu tabulu veidošanas plašās iespējas.”

Kā notiek tiešsaistes vebināri?

– uzdevumu failus un saiti uz vebināra “norises vietu” saņemsiet dienu pirms vebināra;
– apliecinājumus par dalību seminārā saņemsiet digitālā formā – kā attēlu savā e-pastā (pēc pieprasījuma apliecinājumu var saņemt arī pa pastu);
– vebinārs tiks ierakstīts un pēc pieprasījuma dalībnieki varēs saņemt pieeju tā ierakstam (ieraksts būs pieejams 5 dienas).

Lai nodrošinātu vebināra dalībnieku (īpaši to, kuri vebinārā piedalās aktīvi, pauž savu viedokli, dalās ar informāciju u.tml.) konfidencialitāti, personas datu aizsardzību un, lai radītu drošu mācību vidi, vebināra ieraksta skatīšanās ir paredzēta TIKAI tiem, kas iepriekš uz šo vebināru ir reģistrējušies.
Lai piekļūtu ierakstam, jāreģistrējas, izmantojot to e-pasta adresi, kurā saņemta pieeja tiešsaistes vebināram.

Print Friendly, PDF & Email

Subscribe for news

Subscribe for news by e-mail and don’t miss a good seminar!

You can to opt out of receiving news or to change the conditions for receiving news at any time by following the link in the newsletter.

Pieteikties jaunumiem

Piesakies jaunumiem e-pastā un nepalaid garām labu semināru!

Atteikties no jaunumu saņemšanas vai mainīt jaunumu saņemšanas nosacījumus būs iespējams jebkurā brīdī, pārejot uz jaunumu vēstulē norādīto saiti.