Current Status
Not Enrolled
Cena
72
Get Started
Šis kursi pašlaik ir slēgts

Pivot režģi divās daļās 31.05.-07.06.2024.

2024.gada 31.maijā (1.daļa) un 7.jūnijā (2.daļa) (no plkst. 9.00 līdz 11.00)  / Vebinārs tiešsaistē!

Ļoti vēlams, lai, piedaloties šajā kursā, jau būtu apgūti Pivot pamati, jo šis ir jau padziļināts kurss. Ja nepieciešams, Pivot pamatus varat apgūt šī kursa 6.nodarbībā: “Excel (praktiski un konkrēti par biežāk izmantotajām funkcijām)”

Aplūkojamās tēmas par Pivot tables jeb Rakurstabulām:

  • Pivot tabulas režģi;
  • Slicer izmantošana jeb datu griezumi;
  • Pielāgotie aprēķini, kas iebūvēti Pivot’ā;
  • Konsolidācija un sadalīšana pa darba lapām Pivot’ā;
  • Grafiku veidošana ar pāris klikšķiem.

* Vēlams mācību laikā nodrošināt sevi ar divām ierīcēm. Viena ierīce, kurā ir ieslēgts Zoom un, kurā varat klausīties, ko saka lektore un otra, kurā darbojaties praktiski un pildāt uzdevumus. Piemēram, Zoom varat ieslēgt un lekciju klausīties telefonā, bet uzdevumus pildīt datorā. Tas nav obligāti, bet ļoti vēlams. Tā būs ērtāk strādāt.
** Lektore nodarbībās izmantos Microsoft Excel. Citas Excel versijas (Libero, Apple u.tml.) var atšķirties.

KURSU VADA

Aija Virse

Informāciju tehnoloģiju lektore ar vairāk kā 20 gadu pieredzi dažādu līmeņu un veidu pieaugušo izglītošanā, kas iegūta piedaloties gan lielākos, gan mazākos projektos.
Pateicoties Liepājas skaudrajiem vējiem, lektore ir ieguvusi akadēmisko maģistra grādu datorzinātnēs, ko papildinājusi ar profesionālo maģistra grādu psiholoģijā. Tamdēļ jebkuras lektores vadītās nodarbības būs raitas, lietotāja pieredzi bagātinošas un jaunas atziņas nesošas. Galvenais, lai apmācāmajam ir motivācija un vēlme mācīties, par pārējo parūpēsies lektore.
Pieprasītākās lekciju tēmas ir Microsoft Office lietojumprogrammas: Excel, Outlook, PowerPoint un Word. Ja rodas jautājums, kura MS Office versija? – jebkura no 1997. līdz O365 un uz augšu.

CENA

Pilna cena: 72,00 EUR + PVN = 87,12 EUR
Piesakoties līdz 27.maijam, cena: 56,00 EUR + PVN = 67,76 EUR
(apliecinājums par dalību kursā iekļauts cenā)
(pastāvīgā klienta atlaide šim kursam piemērota netiek)

Vietu skaits ierobežots! Grupā ne vairāk par 14 dalībniekiem!

ATSAUKSMES par iepriekšējiem Aijas vadītajiem semināriem:

“Liels paldies pasniedzējai Aijai Virsei par novadītajām Excel apmācībām. Ieguvu praktiskas un noderīgas zināšanas darbā ar excel tabulām, funkcijām, datu apvienošanu, sadalīšanu un daudz ko citu. Ja arī reizēm radās kādi neskaidri jautājumi par it kā elementārām lietām, nevienā brīdī nebija sajūta, ka tas taču tik elementāri, kā to vispār var nezināt. Pasniedzēja pacietīgi un ar cieņu pret katru dalībnieku, laipni un ar humoru, izskaidroja, atkārtoja, parādīja kas kā darāms, lai iegūtu nepieciešamo rezultātu. Ļoti vērtīgi, ka visas vebināra daļas var noskatīties arī ierakstā.”

“Liels paldies par ļoti noderīgā mācību materiāla saprotamu izskaidrošanu un pozitīvu attieksmi, kas ir bijusi vebināru laikā!”

“Profesionāla attieksme, laba atgriezeniskā saite, zinoša pasniedzēja, daudz vērtīgu, praktisku ieguvumu.”

“Paldies! Kursos apgūtais jau tiek pielietots praksē – gan funkcijas, gan dažādu darbību ātrāka izpilde. Noteikti tiks pielietotas dažādu tabulu veidošanas plašās iespējas.”

Vairāk atsauksmju šeit

Kā notiek tiešsaistes vebināri?

– uzdevumu failus un saiti uz vebināra “norises vietu” saņemsiet dienu pirms vebināra;
– apliecinājumus par dalību seminārā saņemsiet PDF formātā savā e-pastā (pēc pieprasījuma apliecinājumu var saņemt arī pa pastu);
– vebinārs tiks ierakstīts un dalībnieki saņems pieeju tā ierakstam (katras daļas ieraksts būs pieejams 5 dienas).

Lai nodrošinātu vebināra dalībnieku (īpaši to, kuri vebinārā piedalās aktīvi, pauž savu viedokli, dalās ar informāciju u.tml.) konfidencialitāti, personas datu aizsardzību un, lai radītu drošu mācību vidi, vebināra ieraksta skatīšanās ir paredzēta TIKAI tiem, kas iepriekš uz šo vebināru ir reģistrējušies.
Lai piekļūtu ierakstam, jāreģistrējas, izmantojot to e-pasta adresi, kurā saņemta pieeja tiešsaistes vebināram.

Print Friendly, PDF & Email

Subscribe for news

Subscribe for news by e-mail and don’t miss a good seminar!

You can to opt out of receiving news or to change the conditions for receiving news at any time by following the link in the newsletter.

Pieteikties jaunumiem

Piesakies jaunumiem e-pastā un nepalaid garām labu semināru!

Atteikties no jaunumu saņemšanas vai mainīt jaunumu saņemšanas nosacījumus būs iespējams jebkurā brīdī, pārejot uz jaunumu vēstulē norādīto saiti.