Current Status
Not Enrolled
Cena
Slēgts
Get Started
Šis kursi pašlaik ir slēgts

Pirmās palīdzības sniegšana. ABC soļi (seminārs ne-mediķiem).

Programma saskaņota kā pedagogu profesionālās kompetences pilnveides A programma 8 stundu apjomā. 2021. gada 28. aprīļa saskaņojuma Nr. RIMC-21-122

Neviens mēs neesam pasargāti no pēkšņām, negaidītām situācijām darba vietā, izglītības iestādē, mājās, uz ielas, kurās var tikt apdraudēta mūsu līdzcilvēku veselība un, iespējams, pat dzīvība. Nereti šādās situācijās ir nepieciešams sniegt pirmo palīdzību, bet mediķi ne vienmēr ir līdzās. Ko darīt un kā rīkoties?

Šajā seminārā koncentrētā veidā, ar paraugdemonstrējumiem un vingrinājumiem apgūsiet pirmos soļus, kas veicami šādās situācijās.

SEMINĀRA TĒMAS

  1. Kā pareizi sniegt pirmo medicīnisko palīdzību? Kādos gadījumos jāizsauc ātrā medicīniskā palīdzība?
  2. Pasākumu secība bezsamaņas gadījumos.
  3. Kā pareizi sniegt pirmo medicīnisko palīdzību šoka un ģīboņa gadījumos?
  4. Kā pareizi sniegt pirmo medicīnisko palīdzību aizrīšanās un elektrotraumu gadījumos?
  5. Kā pareizi sniegt pirmo medicīnisko palīdzību epilepsijas lēkmes gadījumos?
  6. Kā pareizi sniegt pirmo medicīnisko palīdzību termisko bojājumu gadījumā (pārkaršana, apdegumi, atdzišana, apsaldējumi)?
  7. Kā pareizi sniegt pirmo medicīnisko palīdzību traumu gadījumā?
  8. Citi gadījumi. Atbildes uz klausītāju jautājumiem.

SEMINĀRA METODIKA

īss teorijas izklāsts, paraugdemonstrējumi, vingrinājumi.

SEMINĀRA MĒRĶAUDITORIJA

jebkurš cilvēks, kurš vēlas apgūt to kā sniegt pirmo palīdzību saviem līdzcilvēkiem.

SEMINĀRU VADA

svalbe
Valentīna Švalbe

36 gadus strādājusi par Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta Vidzemes reģionālā centra ārsta palīdzi, šobrīd ārsta palīdze Rīgas 2.slimnīcā. Ārsta palīga pienākumus vairāk kā piecus gadus pildījusi arī VSAC ”Vidzeme”.
Ieguvusi ārsta palīga kvalifikāciju un maģistra grādu sociālajā darbā, šobrīd studē doktorantūrā.
No 2010.gada Rīgas 1.medicīnas koledžas docētāja, no 2010. līdz 2014.gadam bijusi arī Vadības un sociālā darba augstskolas „Attīstība” docētāja. Vada kursus par garīgās veselības aprūpes nodrošināšanu, veselības aprūpi, neatliekamās medicīniskās palīdzības sniegšanu u.c., uzstājās NMP dienesta konferencēs, raksti publicēti žurnālā „Sociālais darbinieks”.

Uzzināt cenu

Aizpildot šo formu, Jūs varat pieprasīt cenu tiem semināriem un kursiem, kuru apraksti ir izvietoti sadaļā „Мācības uzņēmumā”.
Ja vēlaties izveidot jaunu semināru un / vai kombinēt tēmas no dažādiem semināriem, atbilstoši Jūsu uzņēmuma vajadzībām, lūdzu, rakstiet uz e-pasta adresi pacagenda@pacagenda.lv vai zvaniet uz tālruņa numuru 22010175.
Print Friendly, PDF & Email

Subscribe for news

Subscribe for news by e-mail and don’t miss a good seminar!

You can to opt out of receiving news or to change the conditions for receiving news at any time by following the link in the newsletter.

Pieteikties jaunumiem

Piesakies jaunumiem e-pastā un nepalaid garām labu semināru!

Atteikties no jaunumu saņemšanas vai mainīt jaunumu saņemšanas nosacījumus būs iespējams jebkurā brīdī, pārejot uz jaunumu vēstulē norādīto saiti.