Current Status
Not Enrolled
Cena
40
Get Started
Šis kursi pašlaik ir slēgts

Motivācija caur pašmotivāciju

2024.gada 27.augustā (plkst. 10.00 – 12.00) / Vebinārs tiešsaistē!

Grūti jeb tik pat kā nav iespējams nevienu (arī sevi ne) motivēt, ja pats cilvēks nevēlas, jeb viņam nav pašmotivācijas. Tas arī izskaidro daudzu cilvēku, vadītāju, vecāku, neapmierinātību par to, ka netiek sasniegti mērķi, nav produktivitātes, darbinieki, partneri, bērni nav motivēti, utt. Ja arī izdodas kādu motivēt, tad tas ir gan laika ietilpīgs process, gan nopietns enerģijas patēriņš, kas nereti nedarbojas ne tuvu ilgtermiņā. Bet kā tad? Par to tad arī seminārs.

TIEŠSAISTES SEMINĀRA MĒRĶIS

Dot iespēju semināra dalībniekiem izprast pašmotivācijas mehānismus un atšķirību starp motivēšanu un pašmotivāciju, tās efektivitāti mērķu sasniegšanā, produktivitātē un efektīvā laika izmantošanā, kā arī, praktiski darbojoties, nostiprināt iegūtās zināšanas.

SEMINĀRA DALĪBNIEKI

Gan tie, kas vēlas uzlabot savu pašmotivāciju un iemācīties efektīvāk izmantot savu laiku, gan tie, kas vēlas uzzināt kā veicināt motivācijas un laika vadības prasmju attīstību saviem darbiniekiem, tuviniekiem, u.c.

SEMINĀRA TĒMAS

  1. Pašmotivācijas faktori un mērķi.
  2. Apzinātie un neapzinātie motīvi.
  3. Kāpēc ārējie motivātori darbojas īslaicīgi jeb nesasniedz vēlamo rezultātu?
  4. Kas nosaka pašmotivāciju?
  5. Personīgo motivātoru apzināšanās mērķu sasniegšanā.
  6. Laika piešķiršana.
  7. Kā veicināt pašmotivāciju (sev, tuviniekiem, darbiniekiem u.c.)?
  8. Ieradumu veidošana.
  9. Pašmotivācijas svara kausi.

SEMINĀRU VADA:

Majore-2.jpg
Laila Majore

Praktizējoša psiholoģe (Mg.Psych), mediatore**, pedagoģe, uzņēmēja, lektore ar vairāk kā 25 gadu pieredzi apmācībā un konsultēšanā. 17 gadus SIA „Pieci elementi” (pakalpojumu sniegšanas sfēra) vadītāja; Islande SPA mentore, līdz 2008.g. Islande SPA direktore. Kopš 2005.gada līdz šim brīdim biedrības „LEVIC” valdes priekšsēdētāja. 
Vada seminārus kopš 1994. gada organizācijās, mācību iestādēs par saskarsmi, konfliktu/domstarpību risināšanu, stresa menedžmentu, lietišķo etiķeti, protokolu, vadītprasmi, darbinieku pašmotivācijas veidošanu, kolektīva veidošanu, saliedēšanu, klientu apkalpošanas kultūru, merčendaizingu u.c.

CENA

45,00 EUR + PVN = 54,45 EUR
(apliecinājums par dalību seminārā iekļauts cenā)
(pastāvīgā klienta atlaide šim pasākumam piemērota netiek)

Norises vieta: tiešsaiste

Organizācijas saviem darbiniekiem var pasūtīt arī paplašināto šī semināra versiju: Motivācija caur pašmotivāciju – pozitīvas izmaiņas mērķu sasniegšanā un efektīva laika izmantošanā

Atsauksmes par iepriekšējiem Lailas vadītajiem semināriem:

“Kā vienmēr Lailas Majores semināros – konkrēti un saprotami.”

“Paldies par semināru! Ieguvu ļoti noderīgas zināšanas un informāciju! Paldies pasniedzējai par interesanto, atraktīvo tēmas stāstījumu un praktiskajiem padomiem! ”

“Lekcija ļoti laba, visvairāk patika praktiskie piemēri un ieteikumi kā tos pielietot. ”

“Ļoti zinoša lektore, saistot teoriju ar praktiskiem piemēriem, iesaista visu grupu. Labprāt uzkavējas ilgāk, lai atbildētu uz papildus jautājumiem.”

Vairāk atsauksmju šeit

 

Kā notiek tiešsaistes vebināri?

– izdales materiālus un saiti uz vebināra “norises vietu” saņemsiet dienu pirms vebināra;
– apliecinājumus par dalību seminārā saņemsiet PDF formātā savā e-pastā;
– vebinārs tiks ierakstīts un pēc pieprasījuma dalībnieki varēs saņemt pieeju tā ierakstam (ieraksts būs pieejams 5 dienas).

Lai nodrošinātu vebināra dalībnieku (īpaši to, kuri vebinārā piedalās aktīvi, pauž savu viedokli, dalās ar informāciju u.tml.) konfidencialitāti, personas datu aizsardzību un, lai radītu drošu mācību vidi, vebināra ieraksta skatīšanās ir paredzēta TIKAI tiem, kas iepriekš uz šo vebināru ir reģistrējušies.
Lai piekļūtu ierakstam, jāreģistrējas, izmantojot to e-pasta adresi, kurā saņemta pieeja tiešsaistes vebināram.

Print Friendly, PDF & Email

Subscribe for news

Subscribe for news by e-mail and don’t miss a good seminar!

You can to opt out of receiving news or to change the conditions for receiving news at any time by following the link in the newsletter.

Pieteikties jaunumiem

Piesakies jaunumiem e-pastā un nepalaid garām labu semināru!

Atteikties no jaunumu saņemšanas vai mainīt jaunumu saņemšanas nosacījumus būs iespējams jebkurā brīdī, pārejot uz jaunumu vēstulē norādīto saiti.