Current Status
Not Enrolled
Cena
Slēgts
Get Started
Šis kursi pašlaik ir slēgts

Mācību sistēma kā mācību vides sastāvdaļa

Mācību kurss pats par sevi nedos rezultātu, ja uzņēmumā nebūs radīta vide, kas atbalsta mācīšanos un iegūto zināšanu pielietošanu. Šādas vides radīšana ir garš, bet reāls ceļš.
Kāda ir uzņēmuma optimālā vide un mācību sistēma? Ar ko sākt, kādiem jābūt pirmajiem soļiem? Kā turpināt attīstīt un uzlabot mācību vidi un sistēmu? Par to runāsim seminārā.

SEMINĀRA – TRENIŅA PROGRAMMA

  1. Mācību vide un mācību sistēma. Svarīgas atšķirības, kas nosaka rezultātu.
  2. Esošās mācības sistēmas audits. Galvenās sadaļas.
  3. Mācību vides novērtējums. Vektoru modelēšanas metode.
  4. Mācību vides un sistēmas veidošanas vektora izvēle uzņēmumā.
  5. Mācību vides un mācību sistēmas mērķu un pamatprincipu formulēšana.
  6. Mācību sistēmas izveides projekta etapi un modelēšana.

Seminārs apvieno teorētisko materiālu un praktiskos individuālos un grupu uzdevumus.
Mācības notiek nelielā grupā ar uzsvaru uz individuālu pieeju, laiku diskusijām, apspriešanai, piemēru, gadījumu analīzi, atbilžu sniegšanu uz jautājumiem.
Seminārs der gan profesionāļiem, gan iesācējiem. Tajā tiks sniegti praktiski pielietojami instrumenti, algoritmi, loģika.

SEMINĀRU VADA

Horoskina_2
Jeļena Horoškina
Izglītības procesu dizainere (ieguvusi mini MBA Izglītības procesu dizainera specialitātē (Atklātā Eiropas Ekonomikas un politikas akadēmija – OEAEP Prāga)), biznesa trenere, psiholoģe. Daudzus gadus vadījusi liela Latvijas mazumtirdzniecības uzņēmuma personāla nodaļu. Izveidojusi iekšējo treneru komandu mācību programmu izstrādei un īstenošanai. Kopā ar treneru komandu izstrādājusi izglītojošu spēli pārdošanas prasmju attīstīšanai un apgrozījuma celšanai. Moderē darba grupas radošu risinājumu biznesā rašanai.

SEMINĀRA ILGUMS: 7 STUNDAS

Iespējama arī semināra saīsinātas versijas (4 stundas) novadīšana tiešsaistē.

Uzzināt cenu

Aizpildot šo formu, Jūs varat pieprasīt cenu tiem semināriem un kursiem, kuru apraksti ir izvietoti sadaļā „Мācības uzņēmumā”.
Ja vēlaties izveidot jaunu semināru un / vai kombinēt tēmas no dažādiem semināriem, atbilstoši Jūsu uzņēmuma vajadzībām, lūdzu, rakstiet uz e-pasta adresi pacagenda@pacagenda.lv vai zvaniet uz tālruņa numuru 22010175.
Print Friendly, PDF & Email

Subscribe for news

Subscribe for news by e-mail and don’t miss a good seminar!

You can to opt out of receiving news or to change the conditions for receiving news at any time by following the link in the newsletter.

Pieteikties jaunumiem

Piesakies jaunumiem e-pastā un nepalaid garām labu semināru!

Atteikties no jaunumu saņemšanas vai mainīt jaunumu saņemšanas nosacījumus būs iespējams jebkurā brīdī, pārejot uz jaunumu vēstulē norādīto saiti.