Kā darba devējam juridiski pareizi, Darba likuma ietvarā, noteikt darbiniekam ierobežojumus attiecībā uz darba devēja aizsargājamo jeb konfidenciālo informāciju darba attiecību laikā un pēc to izbeigšanas

2024.gada 4.jūnijā (plkst. 10.00 – 12.00) / Vebinārs tiešsaistē!

Arvien biežāk uzņēmumi saskaras ar darbinieku negodprātīgu rīcību, kas izpaužas kā informācijas izpaušana, komercnoslēpuma izpaušana darba tiesisko attiecību laikā un izbeidzot darba tiesiskās attiecības. 

Seminārā apskatīsim sekojošus jautājumus:

  • vienošanās par ierobežotas informācijas izpaušanas aizliegumu;
  • vienošanās saturs un būtiskie nosacījumi;
  • kādi ierobežojumi ir pēc darba attiecību izbeigšanas un kas jāņem vērā vienošanās slēdzējiem.

Savus jautājumus un situāciju aprakstus dalībnieki var iesūtīt vēl pirms semināra, rakstot uz e-pastu aija@abkbirojs.lv

TIEŠSAISTES SEMINĀRU VADA:

Aija_Vaciete.jpg
Aija Vāciete
Personāla vadītāja, ar mg.iur. izglītību, starptautiskā uzņēmumā (darbinieku skaits 450) ar filiālēm vairākās Eiropas valstīs. Nodrošina personāla vadības procesus, kas saistīti ar dokumentu izstrādi, piem., darba līgumi, amatu apraksti, darba samaksas nolikumi, konfidencialitātes vienošanās, uzteikumi, u.c. dokumenti, kas nodrošina likumiski atbilstošas attiecības starp darba devēju un darbinieku.
Praktiska pieredze tiesvedībās un darba devēju pārstāvībā Valsts darba inspekcijā administratīvo pārkāpumu procesos. Pieredze iestāžu izdoto administratīvo aktu izvērtēšanā, to atbilstības noteikšana normatīvo aktu prasībām.
Praktizējoša juriste administratīvajās tiesībās, darba tiesībās, darba drošības un darba aizsardzības jautājumos, datu aizsardzības speciāliste.
Vairāku gadu pieredze semināru un kursu vadīšanā.

CENA

49,00 EUR + PVN = 59,29 EUR

(apliecinājums par dalību seminārā iekļauts cenā)
(pastāvīgā klienta atlaide šim pasākumam piemērota netiek)

Šī semināra dalībnieki saņems kupona kodu, kuru varēs izmantot, lai iegūtu 10% atlaidi dalībai jebkurā Aijas Vācietes vadītā seminārā līdz 2024.gada 21.jūnijam.
Semināru piedāvājumam sekojiet līdzi mūsu tīmekļvietnes sadaļā “Semināru plāns” .
Kodu saņemsiet vēstulē “Dalības seminārā apstiprinājums” un tas būs jāievada kupona koda laukā, piesakoties uz nākamo izvēlēto semināru. Izmantot kodu varēs pats šī cikla dalībnieks, kā arī varēs to uzdāvināt savam kolēģim.

ATSAUKSMES par iepriekšējiem Aijas vadītajiem semināriem:

“Paldies par lieliski novadīto vebināru. Esmu ļoti apmierināta gan ar vebināra organizēšanas procesu, gan vebināra saturu. Vebinārā gūtās zināšanas bija aktuālas un noderīgas. Esmu apmierināta ar lektores sniegumu. Tas bija saprotams, ar veiksmīgi pielietotiem piemēriem. Atbildes uz jautājumiem tika sniegtas izskaidrojošas, konkrētas un saprotamas.”

“Esmu apmierināta ar lektores sniegumu. Tas bija saprotams, ar veiksmīgi pielietotiem piemēriem. Atbildes uz jautājumiem tika sniegtas izskaidrojošas, konkrētas un saprotamas.
Pateicos par semināru un atsūtītajiem materiāliem!”

“Liels paldies par vebināru. Liela nozīme bija izvēlētai lektorei, kurai ir ne tikai teorētiskas zināšanas, bet arī praktiskā pieredze Darba tiesību normu piemērošanā. Analizējot dažādas praktiskas situācijas (t.sk. nestandarta) vebināra laikā, rodas labāks priekšstats par normatīvo aktu piemērošanu praksē, kā arī viela kļūst aizrautīgāka un interesantāka. Paldies Aijai Vācietei par atsaucību un atbildēm uz jautājumiem vebināra laikā. “

“Vebinārā sniegtā informācija bija ļoti precīza un atbilstoša piedāvātajai tēmai. Saņēmu atbildes uz visiem interesējošajiem jautājumiem. Liels paldies. Izcili.”

Vairāk atsauksmju šeit

Kā notiek tiešsaistes vebināri?

– pēc vebināra varēsiet uzdot vēl 1 jautājumu par semināra tēmu, sūtot to lektorei e-pastā;
–  saiti uz vebināra “norises vietu” saņemsiet dienu pirms vebināra;
– apliecinājumus par dalību seminārā saņemsiet PDF formātā;
– vebinārs tiks ierakstīts un pēc pieprasījuma dalībnieki varēs saņemt pieeju tā ierakstam (ieraksts būs pieejams 5 dienas).

Lai nodrošinātu vebināra dalībnieku (īpaši to, kuri vebinārā piedalās aktīvi, pauž savu viedokli, dalās ar informāciju u.tml.) konfidencialitāti, personas datu aizsardzību un, lai radītu drošu mācību vidi, vebināra ieraksta skatīšanās ir paredzēta TIKAI tiem, kas iepriekš uz šo vebināru ir reģistrējušies.
Lai piekļūtu ierakstam, jāreģistrējas, izmantojot to e-pasta adresi, kurā saņemta pieeja tiešsaistes vebināram.

Print Friendly, PDF & Email

Subscribe for news

Subscribe for news by e-mail and don’t miss a good seminar!

You can to opt out of receiving news or to change the conditions for receiving news at any time by following the link in the newsletter.

Pieteikties jaunumiem

Piesakies jaunumiem e-pastā un nepalaid garām labu semināru!

Atteikties no jaunumu saņemšanas vai mainīt jaunumu saņemšanas nosacījumus būs iespējams jebkurā brīdī, pārejot uz jaunumu vēstulē norādīto saiti.