Current Status
Not Enrolled
Cena
Slēgts
Get Started
Šis kursi pašlaik ir slēgts

Gribasspēks un disciplinētība

Daudz esam dzirdējuši par to, ka cilvēkiem, kas savā dzīvē daudz sasnieguši, ir spēcīgs gribasspēks. Tāpat esam dzirdējuši arī to, ka cilvēki, kuri ir izteikti disciplinēti un ar konkrētiem un nemainīgiem ieradumiem, ir tik pat veiksmīgi vai pat veiksmīgāki.
Gandrīz ikviens no mums kaut reizi ir centies izmanīt savus ieradumus, ieviest kādus disciplīnas pasākumus ikdienas rutīnā, darbā, personīgajā izaugsmē, bet pēc kāda laika pamanām, ka esam novirzījušies no nospraustā kursa un sākam nevis paši pārvaldīt savu ikdienu, bet ikdiena sāk pārvaldīt mūs.
Šeit rodas jautājums, vai ir jāsāk izmantot gribasspēks? Un vai visu mūžu būs jāizmanto gribasspēks privātajā dzīvē un darbā?
Pie kam bieži saprotam, ka gribasspēks ir limitēts un rodas jautājumus, kur viņu dabūt, kā trenēt, attīstīt, kā kļūt par labāko sevis versiju, lieki netērējot līdzekļus, laiku un spēkus?

SEMINĀRA TĒMAS

  1. Kas ir gribasspēks?
  2. Kur ņemt gribasspēku
  3. Metodes gribasspēka audzēšanai.
  4. Kā nezaudēt gribasspēku
  5. Kā ieviest disciplinētības metodes nesāpīgā veidā (lai pēc iespējas mazāk izmantotu gribasspēku).
  6. Kā pareizi komunicēt un ieviest jaunas disciplinētības metodes darbā. Kā sekot līdzi to efektivitātei:

– paraugi studentiem, birojiem, ražošanas uzņēmumiem, valsts pārvaldei u.c

SEMINĀRU VADA

Lektors Andrejs Kozlovs
Andrejs Kozlovs

Ieguvis augstāko akadēmisko grādu biheiviorismā (Vīnes universitāte), maģistra grādu sabiedriskajās attiecībās. Vadītāja un sabiedrisko attiecību speciālista pieredze – vairāk kā 13 gadi, uzkrāta, strādājot tādos republikas nozīmes objektos kā Liepājas pilsētas koncertzāle “Lielais Dzintars”, EUROPASS CV, Study in Latvia u.c.
Kopš 2005.gada vada seminārus un treniņus visdažādākajām auditorijām gan Latvijā, gan citur pasaulē par vadītprasmju uzlabošanu, stresa un konfliktu vadību, prokrastināciju, smadzeņu darbības optimizēšanu, sabiedrisko attiecību veidošanu, komunikāciju, telemārketingu, publisko uzstāšanos u.c. tēmām.

SEMINĀRA ILGUMS: 4 STUNDAS

Uzzināt cenu

Aizpildot šo formu, Jūs varat pieprasīt cenu tiem semināriem un kursiem, kuru apraksti ir izvietoti sadaļā „Мācības uzņēmumā”.
Ja vēlaties izveidot jaunu semināru un / vai kombinēt tēmas no dažādiem semināriem, atbilstoši Jūsu uzņēmuma vajadzībām, lūdzu, rakstiet uz e-pasta adresi pacagenda@pacagenda.lv vai zvaniet uz tālruņa numuru 22010175.
Print Friendly, PDF & Email

Subscribe for news

Subscribe for news by e-mail and don’t miss a good seminar!

You can to opt out of receiving news or to change the conditions for receiving news at any time by following the link in the newsletter.

Pieteikties jaunumiem

Piesakies jaunumiem e-pastā un nepalaid garām labu semināru!

Atteikties no jaunumu saņemšanas vai mainīt jaunumu saņemšanas nosacījumus būs iespējams jebkurā brīdī, pārejot uz jaunumu vēstulē norādīto saiti.